New Posts New Posts RSS Feed - E/C/A-stack
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

E/C/A-stack

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
Natasha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Natasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: E/C/A-stack
    Posted: 29 Prosinac 2006 at 14:35

 Zanima me da li mi netko moze reci nesto vise o E/C/A - stacku o kojem se moze procitati na siteu, ali nigdje nije navedeno gdje i u kojem obliku se to moze nabaviti (da li je to jedan preparat sa tri sastojka ili se moraju kupiti sastojci pa kombinirati). Pitala sam u apoteci, ali odgovor je bio "nikad culi".

Unaprijed hvala!

When there is a will, there is a way!
Back to Top
Slyster12 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 93
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slyster12 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Prosinac 2006 at 15:46
Naravno da nemozes to kupiti kad je jedan sastojak ilegalan> EFEDRIN

ECA je Efedrin+Kofein+Andol kombinacija koju sam mijesas u dozi od 50 Mg efedrina + 200 Mg kofeina + 300 mg andola.
https://www.fitness.com.hr/prehrana/dodaci-prehrani/ECA.aspx
Evo link na opis ECA-e

Back to Top
Natasha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Natasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2006 at 14:09

 prije svega hvala na odgovoru.

ali ako je jedan sastojak ilegalan, gdje se to onda moze nabaviti i kako?

hvala i za link, to sam vec procitala, zato i pitam gdje se moze nabaviti; zvuci kao dobitna kombinacija!

 

When there is a will, there is a way!
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Prosinac 2006 at 16:39

http://en.wikipedia.org/wiki/ECA_stack
http://en.wikipedia.org/wiki/Ephedrin
http://en.wikipedia.org/wiki/Caffeine
http://en.wikipedia.org/wiki/Aspirin

u clanku o kofeinu imas tablicu koliko miligrama ima koji proizvod...
sva 3 sastojka postoje u tabletama, ali pitanje je gdje se to moze kupiti...
 
Back to Top
Slyster12 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 93
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slyster12 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Prosinac 2006 at 14:50
Za odgovor gdje se to moze kupiti>Na istom mjestu gdje i anabolicke steroide,hormon rasta i inzulin.
Od lokalnog dilera.
Back to Top
Natasha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Natasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Prosinac 2006 at 15:43

 hm, to mi djeluje pomalo opasno...em ilegalno, em moze dovesti do zdravstvenih poteskoca...jel ima netko da je to koristio?

I btw. cudna li cuda, ali ne poznam nikakve "lokalne dilere" od kojih bih to mogla nabaviti...a i pitam se kakve su cijene za to, jel ima netko da zna?

When there is a will, there is a way!
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Prosinac 2006 at 16:43
Originally posted by Natasha Natasha wrote:

 hm, to mi djeluje pomalo opasno...em ilegalno, em moze dovesti do zdravstvenih poteskoca...jel ima netko da je to koristio?

I btw. cudna li cuda, ali ne poznam nikakve "lokalne dilere" od kojih bih to mogla nabaviti...a i pitam se kakve su cijene za to, jel ima netko da zna?



Pa ti si luda. Sta zelis izgubiti kilogorame ili sta ?

Kod mrsavljenja nemoj traziti suplemente koji ce uciniti cudo, vec se posveti zdravoj prehrani i redovitom treniranju !
Back to Top
Natasha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Natasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Sijecanj 2007 at 18:04

Nemojte me krivo shvatiti, ja se samo informiram jer sam naprosto znatizeljna.

Naravno da nemam namjeru nanjeti sebi zlo kojekakvim preparatima, a pogotovo jos nelegalnim. Ali mi je tesko povjerovati da postoji neki preparat koji zaista djeluje, pa od tuda moja znatizelja. 

što se zdrave hrane tice, ja sam ionako vegetarijanac vec jaaako dugo, a sa vjezbanjem krecem ovih dana. Nisam bas debela (š,7 m / trenutno 66 kg nakon dijete; do prije š5 dana 73 kg), ali smatram da imam viska na odredjenim mjestima kojeg se zelim rjesiti.

When there is a will, there is a way!
Back to Top
Slyster12 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 93
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slyster12 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2007 at 15:55
Mr.g ohladi malo.

Ja sam koristio Efedrin.
Stvar je ilegalna i nemoze se nabaviti normalnim kanalima ali opasnost joj nije ni blizu onog sto se moze procitati na nekim mjestima.
Uglavnom osoba sa zdravim srcem i normalnim tlakom nece imati problema sa ovim stimulatorom.

Ovaj pripravak (ECA) ima tek blagi ucinak na topljenje masti.
Ono za sto on sluzi je poticaj za trening kada smo na teskoj redukcijskoj dijeti i ubrzanje metabolizma.
Sam zasebe je pisanje u more ali u kombinaciji sa dijetom i teskim treninzima cuda radi ;)
Back to Top
©ime View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 23 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 285
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©ime Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Sijecanj 2007 at 19:30
imam frenda s kinezioloskog koji koristi efedrin...



EDIT:osjetljive informacije izbrisane   

Edited by Zoki
Back to Top
Natasha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Natasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2007 at 08:56

 Da, to sam i mislila da na neki nacin daje snage. S obzirom da ja nemam ama bas nikakve kondicije i trebalo bi mi jaaako dugo da steknem barem kakvu-takvu kondiciju, takva stvarcica bi mi jako dobro dosla. Znaci ipak se moze nabaviti, a i nije bas nesto jako skupo kako mi se cini.

A koliko je tesko nabaviti kofein u tabletama? Mislim, nisam jos nigdje pitala, ali sam negdje procitala da se malo teze nabavlja u tom obliku.

I jos zadnje pitanje: treca stvar je aspirin ili andol? Ili je to isto?

When there is a will, there is a way!
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2007 at 12:08
Natasha

procitaj jos jednom
https://www.fitness.com.hr/prehrana/dodaci-prehrani/ECA.aspx

Osobno nebi preporucio takve preparate.

Malo se vise jos raspitaj kod svojih trenera u teretani, nadji vise osoba koje ce ti dat savjet.

Sama sebe hrabris da kao to meni treba jer bi mi trebalo jaako dugo da steknem neku kondiciju, a to je tuzno.

Kreni normalnim putem za pocetak, zdrava prehrana + trening.

Ne trazi precace ako oni mogu biti opasni po tvoje zdravlje.

Moj savjet je pocni trcati a ne traziti razno razne stimulanse.
    

Edited by Zoki
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
vice View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Prosinac 2006
Status: Offline
Points: 47
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vice Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Sijecanj 2007 at 21:00
 Zoki ima pravo. Efedrin ima cijeli niz posljedica, iako u kombinaciji ECA je ucinkovit. Efedrini djeluje na tzv. androgene receptore u tijelu (jednostavno receno na dio hormonskog sustva), pri cemo se povisuje krvni tlak, stezu krvne zile itd.,a tek nus proizvod je smanjenje tjelesne tezine, jer se kao dodatni ucinak aktivira cAMP, koji pokrece lipozilu (oslobadjanje masnih kiselina iz masnog tkiva). Oslobodjene masne kiseline se vezu na tzv. serum albumin i rasporedjuju u tijelu. Dakle, lipoliza je nus efekt. Ako mozete podnijeti glavnu posljedicu - povesenje krvnog tlaka, adrenalina, nervozu itd., zasto ne ECA, ali ne bih preporucio. Ima i bezbolnijih nacina, pogotovo sto se na efedrin stekne rezistencija, pa ga se mora s vremenom vise uzimati.
Back to Top
Theia View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 27 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1648
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Theia Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2007 at 01:07
 Kako si tek krenula s vjezbanjem, mislim da ti to i nije neki izbor. Nemoj misliti da ce te to opalit na vjezbanje, da ces skakati ko blesava i vjezbati kao da vjezbas cijeli zivot. Ostavi se toga i kreni prvo normalno, a kasnije, kad se uhodas u sve, pogledaj hoces to uzimati ili ne.
Back to Top
Natasha View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 29 Prosinac 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 6
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Natasha Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Sijecanj 2007 at 11:12

 OK, svima hvala na savjetima!

When there is a will, there is a way!
Back to Top
krosfiter View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ


Joined: 22 Rujan 2020
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote krosfiter Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2020 at 22:44
ljudi, mene zanima jedna stvar vezano za ECA stack... o kakvom je tu aspirinu riječ? običnom u tabletama ili šumećim koji se otope u vodi? :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.