New Posts New Posts RSS Feed - Celulit - kako ga se riješiti? (Gl. tema)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Celulit - kako ga se riješiti? (Gl. tema)

 Post Reply Post Reply Page  <1 45678>
Author
mscrigna85 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Svibanj 2011
Location: savudrija
Status: Offline
Points: 5
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mscrigna85 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2011 at 16:53
Originally posted by mscrigna85 mscrigna85 wrote:

slicno toj masaži (limfo drenaža) može se i sa vježbama napraviti...tj...krenes sa vježbanja za mišica daleka od srca...prema mišicima "blizu srca"....
primjer:   listovi, bic fem., qvadriceps, add, abd....i stražnjica!
Back to Top
Modestanya View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Kolovoz 2010
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Modestanya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2011 at 17:51
BMI ti je odlican, vežbaš redovno i to ti je dovoljno!!! Muškarci ne primecuju celulit, a šta te briga šta misle druge žene, imaju ga sigurno više nego ti ! Suviše si kriticna prema sebi!. Ali kad napuniš 35-40 godina, biceš svesna sebe i svojih kvaliteta, pa ti ni više celulit nece smetati, makar ga imala i više .
Back to Top
Modestanya View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Kolovoz 2010
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Modestanya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2011 at 17:52
Originally posted by mesek mesek wrote:

zašto muškarci nemaju celulit??

Zbog hormona!













jer je to ružno!
Back to Top
Modestanya View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Kolovoz 2010
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Modestanya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2011 at 17:54

Ovo je odgovor za Lady-Y
Originally posted by Modestanya Modestanya wrote:

BMI ti je odlican, vežbaš redovno i to ti je dovoljno!!! Muškarci ne primecuju celulit, a šta te briga šta misle druge žene, imaju ga sigurno više nego ti ! Suviše si kriticna prema sebi!. Ali kad napuniš 35-40 godina, biceš svesna sebe i svojih kvaliteta, pa ti ni više celulit nece smetati, makar ga imala i više .
Back to Top
Modestanya View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 29 Kolovoz 2010
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Modestanya Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2011 at 18:06
Kremice su glupost, ako ce noge da mi budu modre od masaže, cemu to? Ja sam trenutno na posebnom režimu ishrane, propisanom od strane specijaliste za ishranu, pocela sam ponovo da vežbam (3-4 puta nedeljno po 35 minuta -tri vežbe po 5 serija i intervalni kardio š0 minuta). Ishranom bi trebalo smanjiti višak tecnosti u organizmu, a to se postiže odgovarajucim namirnicama u odgovarajuce vreme. Za prvih mesec dana sam izgubila 4 kg vode, drugog meseca sam smanjila za 7% kolicinu masti u organizmu, celulit se smanjio (ali mi to nije prirotet). Suština je da se žena oseca dobro u svojoj koži, a ja sam se tako osecala i sa 5 kg više! Nije stvar u kilaži nego u glavi.
A zašto sam sve ovo zapocela...odgovor je jednostavan. Pocelo je nagomiolavanje sala oko trbuha, imam porodicno opterecenje za srcana oboljenja i rešila sam da doteram BMI na normalu. Moja doktorka je veci optimista od mene, rešila je da mi konfekcijski broj smanji na 38 !
Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2011 at 20:02
ja imam dojam da sam imala manje celulita dok nisam vježbala onda sam ga imala stvarno malo, sad je uocljiviji, ali mislim da ga i dalje nemam puno. i da, muškarci primjecuju celulit samo da pobijem tu zabludu u svakom slucaju, koliko god bio ružan, osobno zacudo nemam kompleks još i oko toga
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Svibanj 2011 at 21:56
Originally posted by mscrigna85 mscrigna85 wrote:

slicno toj masaži može se i sa vježbama napraviti...tj...krenes sa vježbanja za mišica daleka od srca...prema mišicima "blizu srca"....primjer:   listovi, bic fem., qvadriceps, add, abd....i stražnjica!

zasto bi to cinila,kad je veci gust da te neko izmasira rukama još ako je taj neko onako zgodan ,smisa ulala
Back to Top
berlava View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Sijecanj 2011
Status: Offline
Points: 414
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote berlava Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2011 at 02:24
Originally posted by Modestanya Modestanya wrote:

Kremice su glupost, ako ce noge da mi budu modre od masaže, cemu to? Ja sam trenutno na posebnom režimu ishrane, propisanom od strane specijaliste za ishranu, pocela sam ponovo da vežbam (3-4 puta nedeljno po 35 minuta -tri vežbe po 5 serija i intervalni kardio š0 minuta). Ishranom bi trebalo smanjiti višak tecnosti u organizmu, a to se postiže odgovarajucim namirnicama u odgovarajuce vreme. Za prvih mesec dana sam izgubila 4 kg vode, drugog meseca sam smanjila za 7% kolicinu masti u organizmu, celulit se smanjio (ali mi to nije prirotet). Suština je da se žena oseca dobro u svojoj koži, a ja sam se tako osecala i sa 5 kg više! Nije stvar u kilaži nego u glavi.
A zašto sam sve ovo zapocela...odgovor je jednostavan. Pocelo je nagomiolavanje sala oko trbuha, imam porodicno opterecenje za srcana oboljenja i rešila sam da doteram BMI na normalu. Moja doktorka je veci optimista od mene, rešila je da mi konfekcijski broj smanji na 38 !


prvi put cujem da su nekom noge modre od masaže ahahahaha cista gjupost!a kako cemu?pa za opuštanje i gust!nađeš mladica/ženu za masažu i zeno gustas.kad smo kod vizbanja i celulita.
,ja sam isto izgubila vodu,ali celulit je onda bija najizrazeniji nekako i tad se uveja l-carnitin,koji je ucinija svoje doduse postupno.nema carobnog napitka,bar ne za sad.

pobornik kremica i tbl.za mršavljenje nisam(imam svasta nesto protiv toga).eto kod mene je gym bija 6x tedno 2 h vizbe.al u mene je bilo za...no stanje ja sam trošila salo i nisam smila uzimat puno toga jer imam alergiju na mliko...ja mliko ako dodem u kontakt s njim zavrsim na hitnu na injekcije.eto kad smo i kod konfekcijskog broja ja sam sad trenutno za 2 manja nekad nosila 38 sad je 34 i to gace sa zadnjom rupom na kajisu i jos su mi i tad komodne . .

jeje i ja sam se osicala super s 9 kg viska u svojoj kozi(iskreno nemam kompleksa na sebi niti jedno...iskreno ne dozivljavam se sexy-bar ne samu sebe,ali posebnom da!),al iskreno sad se osicam puno boje ,pa ti sviraj kome os .to da muski ne primjete celulit ti je isto prica koja ne drzi vodu.samo za tvoju inf.muski su najgore babe tracare ,snime kad si 2 kg teza,a di nece celulit .,naravno ima ih i znimke,al ti drgulji su ti rijetki .znas kako se kaze moras pojubit š00 zaba,dok ne dodes do princa .

da se vratim na muske,evo ti primjer:,muskarac te bari jer si mu fizicki privlacna jejeje ima tu i duse i karaktera,al ono sta prije nego to otkrije je fizicki izgled koim ga zena privlaci!naravno moze ga privuc cila figura ili samo jedan dio sad to ovisi o osobi.

vecina njih gubi intereser i gubi zanimanje za svojom zenom kad ista zaboravi vodit racuna o svojoj figuri(unas ti se to jos kaze-ono kad zena zaboravi drzat do sebe).a j...nemos ih krivit,pa da mi je muž(tako ti to nas u dalmaciji naziv za momka,partnera),zapusten i naleti neki smisnic,a ako mi je ukra pogled,tako te i kupija u jednu ruku,pa cu da ga pocnem varat ako ne fizicki,opet cu psihicki.
i tako ti dode do varanja od strane muskih,ako ti drzis do sebe,on te nece vrat,nece mu past napct skinit pogled i ruke sa svoje žene,ponašat ce se zastitnicki,ono ka lagano jubomornim(ne mislim sad ona opsesivna jubomora),vec ono zastitnicki stav di muski stoi izmedu svoje zene i nekog drugog,pa nakar ti bila 2 m udajenja od osobe s kojom govoris...e pa on ce stat izmedu tocno na sredinu izmedu vas .

osim predispozicija kronicnim naslijednim/familijarnim bolestima,kile je uvik dobro skinit ,a j...te laksi si pokretniji,aktivniji,kad nabijes salo trom si tezak sam sebi i grez okolini i sebi.postajes nezadovojan i takve jude niko ne voli.a covik nije stvoren da bude ne drustveno bice.

eto ti draga moja lipo ti razmisli o celilitu dobro ,a ja sad odoh citat forum za svoju sljedecu fazu-zvanu misici!!!zivila ti meni.sve naj ti zelim u transformaciji
.
Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2011 at 18:48
Ma gde likovi primete celulit, to samo ribe pizde oko toga toliko...Ja vecinu likova koji znam, oni ne primecuju ni ocigledno disproporcionalnost tela na primer, a kamoli celulit... Oni gledaju mnogo siru sliku od zena, tako i kad je fizicki izgled u pitanju, sitnice primecuju jedino ako je nesto bac ocigledno.
Pazi da ce oni da vide milimetar celulita kao sto ce neka zena da pizdi oko toga, hoce sutra malo :)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2011 at 11:07
Originally posted by berlava berlava wrote:

 

da se vratim na muske,evo ti primjer:,muskarac te bari jer si mu fizicki privlacna jejeje ima tu i duse i karaktera,al ono sta prije nego to otkrije je fizicki izgled koim ga zena privlaci!naravno moze ga privuc cila figura ili samo jedan dio sad to ovisi o osobi.

vecina njih gubi intereser i gubi zanimanje za svojom zenom kad ista zaboravi vodit racuna o svojoj figuri(unas ti se to jos kaze-ono kad zena zaboravi drzat do sebe).a j...nemos ih krivit,pa da mi je muž(tako ti to nas u dalmaciji naziv za momka,partnera),zapusten i naleti neki smisnic,a ako mi je ukra pogled,tako te i kupija u jednu ruku,pa cu da ga pocnem varat ako ne fizicki,opet cu psihicki.
i tako ti dode do varanja od strane muskih,ako ti drzis do sebe,on te nece vrat,nece mu past napct skinit pogled i ruke sa svoje žene,ponašat ce se zastitnicki,ono ka lagano jubomornim(ne mislim sad ona opsesivna jubomora),vec ono zastitnicki stav di muski stoi izmedu svoje zene i nekog drugog,pa nakar ti bila 2 m udajenja od osobe s kojom govoris...e pa on ce stat izmedu tocno na sredinu izmedu vas .

Hehe ma koliko bi samo suprotnih primjera sad mogla izvuc Smile I onih gdje su se žene totalno zapustile pa je i dalje ostala ljubav, a i onih gdje su žene tip top pa ih i dalje varaju....ne znamo li svi bar za jedan takav primjer? Wink Ne samo iz javnog života nego i iz svakodnevnog...


Svi smo mi skloni generaliziranju, al to je cisto gubljenje vremena. Neki muškarac ce primjetit celulit ali mu uopce nece smetat. Neki ce ga primjetit pa ce mu totalno smetat i zasjenit ce sve ostalo. Netko ga nece ni skužit. Netko ni ne zna što je to :) Netko ce ga šutke primjetit, a neki iskompleksirani idiot ce se po cijeloj plaži derat da ga i svi ostali vide. Nemate pojma kakvih sve muškaraca ima cure moje...ja stvarno mogu tvrdit da sam se više u životu razocarala ženama nego njima. 


Ako žena nađe nekog kome ce to smetat, cak toliko da nadiđe sve ostalo, to je njen problem. Ocito nije ni svjesna u kakvo sranje se uvalila. Ako je to ljubav, ja se selim s ovog svijeta Smile Samo eto, danas se toliko govori o ljubavi, o vezama, o brakovima...a zapravo se malo njih može nazvat iskrenima. 


Slažem se da se žena mora brinuti o sebi, kao i muškarac. Ali ne zbog drugog ili drugih. Takvi odnosi meni u životu ne trebaju, i žao mi je onih kojima trebaju. Ako ženi smeta celulit neka ga rješava radi sebe, da se ona osjeca bolje pa ce i onda tom pozitivnom energijom poboljšat cijeli odnos. Ali šta mi ima neki majmun tupit da mu to smeta? Ili se ni ne potrudit pric mi radi toga? Radi par rupica na nogama il dupetu? Ako netko trenira, krece se, jede ok, živi normalan i opušten život...znaci brine se o sebi...jel bitna koja "nepravilnost" na tijelu? Uostalom, kad smo vec kod nepravilnosti...ko ih je uopce proglasio nepravilnostima? Kad bi apsolutno svaka žena na ovom svijetu imala brdo celulita, bismo li se brinule radi njega? Ne, jer ne bi ni znale šta to znaci bit bez njega....nebi imale tu sliku uopce, tu neku uvjetovanost da moramo bit ko barbike. Onaj kome to toliko smeta, i ko je još toliko jadan da se ruga tome...za mene ionako nije vrijedan spomena..neka ode kod neke kojoj ce zagorcavat život svojim uvjetima.


Berlava, kažeš da ti se sad obracaju neki za koje prakticki nisi ni postojala kad si bila malo deblja...i to ti govori..što? Wink inace..svaka cast, vidi se da se trudiš i ako ti tako ide kako si radila, samo nastavi Wink


Raspisah se al eto..znate me vec, morala sam Big smile



Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
AnastasiaB View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 01 Lipanj 2010
Status: Offline
Points: 1209
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote AnastasiaB Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2011 at 11:25
slažem se s tobom. isto tako, izgled ne znaci tako puno bez osobnosti da "zaokruži" cjelinu, a cjelina = privlacnost, ne samo š komponenta, bar ako je osoba dovoljno izgrađena da traži kvalitetu. evo, jošš ocita cinjenica
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Lipanj 2011 at 12:20
Dalo bi se sad raspravljat što sve treba da zaokruži cjelinu, a zapravo nebi ni bilo kraja toj raspravi Smile Kod nekih ce baš upalit takve sitnice kojih ni mi nismo svjesni...cak i one koje mrzimo na sebi - i to ce nekom bit simpaticno, vjerovali mi ili ne :) Nema tu recepta osim onog - da skužimo sami ko smo ustvari ispod svih tih slojeva namještenih za publiku i predstavimo se takvima pa kome drago, super, a kome ne...neka prošece, ima nas dovoljno ;)

Uglavnom..celulit je tu najmanje bitan :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Augustin View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Kolovoz 2011
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Augustin Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Kolovoz 2011 at 13:32
Auuu kako mi samo i smetaju ovi viska kilosi....
Back to Top
Lady_Y View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Listopad 2010
Location: Cocos (Keeling) Islands
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lady_Y Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Kolovoz 2011 at 09:40
Mene muci celulit, ali zbog mene. I samo zbog mene, jer želim sama sebi bit super
A kome ce se drugome to sviđat...pih... to je sve tako relativno

Ionako sve dolazi, i prolazi... ali mi uvijek ostajemo "sami sa sobom", tako da... cure drage, moramo prvenstveno bit zadovoljne same sa sobom i usrecit sebe da bi onda mogle i druge
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Kolovoz 2011 at 08:27
Ok Lady, kužim što hoceš reci al gledaj to ovako...da je celulit opceprihvacen i mjerilo ljepote bi li te toliko smetao kao sada?

The point is....nikad nije samo zbog nas, pod utjecajem smo društva i prihvacenih standarda htjeli mi to priznati ili ne. Da, želimo se osjecati super zbog sebe, da se mi osjecamo dobro, ali zašto se ne osjecamo dobro? Zato što nam tamo neki mamlazi govore da to nije lijepo. Pa debljina je nekad bila poželjna, danas nije. Da li se itko tada mucio što je debel? Prije su se mucili ako su bili mršavi pa nisu ulazili u kalup. Vidi ona plemena sa onim tanjurima u ustima covjece..što žena ima veci tanjur to je poželjnija za udaju  - pa se ti misli Big smile Ili s onim cudima kojima izdužuju vrat. Ne vjerujem da to ekipa radi zbog sebe tamo, ko bi normalan volio imat tanjur u ustima i vrat ko žirafa LOL - možda i misle one da to rade zbog sebe ali samo zato jer su ih drugi izzombirali tako od malih nogu.....Pa pogledaj malo oko sebe..pola svijeta je uniformirano, svi slicni jedni drugima...samo da bi se uklopili i nebi ispali "ludi".

Dakle, da.. treba najprije stvari raditi radi sebe, da se mi osjecamo što bolje u svom tijelu - ali to opet nije iskljucivo zbog sebe jer uvijek lovimo neki zadani ideal - cast izuzecima koji se uspiju otrgnuti od toga i furati neki svoj film kakav god bio bez obzira na ikoga Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Kolovoz 2011 at 17:16
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Ok Lady, kužim što hoceš reci al gledaj to ovako...da je celulit opceprihvacen i mjerilo ljepote bi li te toliko smetao kao sada? The point is....nikad nije samo zbog nas, pod utjecajem smo društva i prihvacenih standarda htjeli mi to priznati ili ne.


Naravno da je to, nazalost tako...Kao kad mi najbolja ortakinja kaze ''ma ja hocu silikone zbog mene, zato sto se MENI vise svidjaju velike grudi, nema to veze sa ostalima''...I ja je uvek na to pitam...''a da li bi bilo tako da su danas merilo lepote npr male grudi''? Naravno da ne bi... Mi smo toliko izbombardovani tim stvarima da je to neverovatno, cesto se pitam jbt koliko su neka misljenja u stvari moja, madato je bas...jezivo posmatrati tako, hahaha! Ali da smo, u vecoj ili manjoj meri izombirani kako ti kazes...jesmo.

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 45678>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.