New Posts New Posts RSS Feed - D: Zašto nastaju grcevi u stopalima i 8 vježbi za stopala
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Zašto nastaju grcevi u stopalima i 8 vježbi za stopala

 Post Reply Post Reply
Author
DumDum View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Studeni 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote DumDum Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Zašto nastaju grcevi u stopalima i 8 vježbi za stopala
    Posted: 21 Studeni 2013 at 13:49
Svi komentari na temu: Zašto nastaju grcevi u stopalima i 8 vježbi za stopala

Super je clanak! Jako je koristan jer se bar jednom po treningu nekome grci noga.
Back to Top
Obiwan View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Studeni 2013
Status: Offline
Points: -1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Obiwan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2013 at 13:52
Baš danas mi se ovo dogodilo i googlam da sljedeci put znam što napraviti i naletim na ovaj clanak.hvala :)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2013 at 14:06
Odlicno vrlo korisno Thumbs Up
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Tyna View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Studeni 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Tyna Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2013 at 14:07
Vec dulje vrijeme imam ovakvih problema i bas mi je drago da sam napokon naisla na ovaj clanak...Definitivno cu probati vjezbe:)
Back to Top
marinasoldo View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Studeni 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marinasoldo Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2013 at 14:52
Hvala svima na pohvalama :) Zato je i nastao ovaj clanak jer se u svakodnevnom radu s klijentima barem jedna osoba požali na iznenadni grc u stopalu.
Back to Top
Shienaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Shienaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Studeni 2013 at 17:41
ja oduvijek imam problema s grcevima u stopalima, ali i u listovima.... I popijem dnevno dozu magnezija i to onu jeftinu varijantu iz dma u tabletama i super mi je.
Back to Top
DebelaTetka View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Kolovoz 2021
Status: Offline
Points: 33
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote DebelaTetka Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2021 at 15:34
Jako puno veze ima s obucom. Dogodilo mi se da, dok sam išla na spinning, u nike tenisicima mi se stalno grcilo stopalo, a onda kad sam pocela obuvati neke jeftilenke koje sam kupila u kvratu za 150 kn više mi se nije grcilo stopalo. Treba promijeniti i obucu i to bez predrasuda!
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.