New Posts New Posts RSS Feed - Kako do ljeta smršaviti 20kg?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kako do ljeta smršaviti 20kg?

 Post Reply Post Reply Page  <1234 6>
Author
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2010 at 21:40

 Tko je još vidio definiranog studenta koji ne studira doma?

Al ajd, da budemo ozbiljniji, arthas mislim da je i jedan ? dovoljan da skužimo da je pitanje  a drugo, illy ti je u onoj temi vec rekao kak da se snađeš po tim menzama. Trece je da shvatiš kako za neke stvari trebaju i pare, ili bolje reci snalažljivost.

Kolko puta znam otic kod nas u OS u restoran/menzu uzet si tunjevinu i dok gledam ponudu hrane vidim najmanje 2, 3 poštena obroka za složit si na tanjur, sam je bitno potrefit kombinaciju. Il ak neceš po menzama, nađeš si posao preko stuca i eto.

Back to Top
Arthas View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 09 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 86
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Arthas Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2010 at 23:35
e pa kuzim ja sve...samo sam komentirao na ovo od dalile....samo to...nisam mislio nista lose....heh...dapace kuzim sve...jer dalila je skuzila da sam ja rekao da nemam vremena....ja sam samo to negirao...imam vremena....i dapace jako se zelim prilagoditi i drzati toga...zelim si promijeniti pogled na PREHRAMBENI SVIJET....i ispraviti lose navike...jer od svoje 2š godine...š7 godina sam sigurno imao sportski zivot....i imao pravilne sportske navike...ali o tome se brinuo klupski nutricionist...heh...eto...nista lose nisan mislio...i dapace drago mi je na svim savjetima i ocekujem ih još...zelim od svih cuti...jer vjerujem da znate sto govorite...
Back to Top
dado988 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dado988 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Veljaca 2010 at 16:17

 Ja sam sa ovime skinuo š5 kg u dva mjeseca....

Natašte ujutro napitak od jabucnog octa i meda.

Dakle, dorucak mora biti sa UH (zbog zdravlja, energije, a i smanjenosti osjecaja gladi tokom cijelog dana. Najbolje je nemasno mlijeko (0.9-š-5 mm) sa zobenim pahuljicama. BEZ KRUHA

Rucak su dopušteni UH , ali male kolicine. Jedna porcija pašte, riže ili krumpira te bijelo meso. I salate.  BEZ KRUHA

Oko š7.00 zeleni caj, bez šecera.

Vecera oko š8.00-š9.00 posni sir, tuna ili jaja BEZ KRUHA

Slatko, gazirane sokove, sendvice ZABORAVI.

I najvažnije- treniraj. Na pocetku je teško, ali cim primjetiš napredak neceš moci odustati

Sretno

"Znači plazma, znači banana, znači čokoladno!"
Back to Top
Marek View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 22 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Marek Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2010 at 01:43
baš cu probat
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2010 at 10:07
Originally posted by dado988 dado988 wrote:

 Ja sam sa ovime skinuo š5 kg u dva mjeseca....

Natašte ujutro napitak od jabucnog octa i meda. - nepotrebno al ajde...

Dakle, dorucak mora biti sa UH (zbog zdravlja, energije, a i smanjenosti osjecaja gladi tokom cijelog dana. Najbolje je nemasno mlijeko (0.9-š-5 mm) sa zobenim pahuljicama. BEZ KRUHA fali proteina

Rucak su dopušteni UH , ali male kolicine. Jedna porcija pašte, riže ili krumpira te bijelo meso. I salate.  BEZ KRUHA - di je povrce?

Oko š7.00 zeleni caj, bez šecera. - ovo nije međuobrok

Vecera oko š8.00-š9.00 posni sir, tuna ili jaja BEZ KRUHA - povrce, masti?

Slatko, gazirane sokove, sendvice ZABORAVI.

I najvažnije- treniraj. Na pocetku je teško, ali cim primjetiš napredak neceš moci odustati

Sretno

  

..nema vlakana (uz kvalitetne izvore proteina najbitniji kod mršavljenja između ostalog zbog osjecaja sitosti, vitamina, minerala i naravno niske energetske vrijednosti) nema zdravih masti, nema dovoljno proteina...

istina, mršavit ce se sigurno s ovim, ali koliko kvalitetno (još uz trening).....loše, loše...može i puno bolje

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2010 at 10:30
  Ovo je cisti kalorijski deficit i to nekvalitetan deficit..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
lordhumungus View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 05 Studeni 2009
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 112
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote lordhumungus Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2010 at 20:57
 slažem se sa gymgirl i davorom,. loše,loše i opet loše. a da se vratim na topic-kako smršavit 20 kg do ljeta. pa to uopce nije problem-ali ako se rad. o ljetu za 2 godine. al ozbiljno sad. to jedino ostvarivo kroz nekih godinu i po - dvije ako ce bit kvalitetno.  a ako želiš za ovo ljeto onda unesi zadnji obrok danas i ni zalogaja do 6 mjeseca hehehe.
i am the rocker, i am the roller,i am the out of controller
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2010 at 20:59
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 Tko je još vidio definiranog studenta koji ne studira doma?


P]

moj rodjak,da vidis kako izgleda,a studira i to ne doma
Back to Top
dado988 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dado988 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2010 at 21:47
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by dado988 dado988 wrote:

 Ja sam sa ovime skinuo š5 kg u dva mjeseca....

Natašte ujutro napitak od jabucnog octa i meda. - nepotrebno al ajde...

Dakle, dorucak mora biti sa UH (zbog zdravlja, energije, a i smanjenosti osjecaja gladi tokom cijelog dana. Najbolje je nemasno mlijeko (0.9-š-5 mm) sa zobenim pahuljicama. BEZ KRUHA fali proteina

Rucak su dopušteni UH , ali male kolicine. Jedna porcija pašte, riže ili krumpira te bijelo meso. I salate.  BEZ KRUHA - di je povrce?

Oko š7.00 zeleni caj, bez šecera. - ovo nije međuobrok

Vecera oko š8.00-š9.00 posni sir, tuna ili jaja BEZ KRUHA - povrce, masti?

Slatko, gazirane sokove, sendvice ZABORAVI.

I najvažnije- treniraj. Na pocetku je teško, ali cim primjetiš napredak neceš moci odustati

Sretno

  

..nema vlakana (uz kvalitetne izvore proteina najbitniji kod mršavljenja između ostalog zbog osjecaja sitosti, vitamina, minerala i naravno niske energetske vrijednosti) nema zdravih masti, nema dovoljno proteina...

istina, mršavit ce se sigurno s ovim, ali koliko kvalitetno (još uz trening).....loše, loše...može i puno bolje



Mlijeko ima dosta proteina.

Salate su obicno od povrca. Istinabog zaboravio sam navesti na kakve sve nacine može skuhati ova tri jela...

Veceru može slobodno ubaciti povrce ako želi. Eto ja nisam... To nije moja navika... A neka malo zalije maslinovim uljem, zbog zdravih masti. Uostalom, zar nema riba važne Omehga 3 masne kiseline?

"Znači plazma, znači banana, znači čokoladno!"
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2010 at 21:52
Originally posted by dado988 dado988 wrote:


Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by dado988 dado988 wrote:


 Ja sam sa ovime skinuo š5 kg u dva mjeseca....


Natašte ujutro napitak od jabucnog octa i meda. - nepotrebno al ajde...


Dakle, dorucak mora biti sa UH (zbog zdravlja, energije, a i smanjenosti osjecaja gladi tokom cijelog dana. Najbolje je nemasno mlijeko (0.9-š-5 mm) sa zobenim pahuljicama. BEZ KRUHA fali proteina


Rucak su dopušteni UH , ali male kolicine. Jedna porcija pašte, riže ili krumpira te bijelo meso. I salate.  BEZ KRUHA - di je povrce?


Oko š7.00 zeleni caj, bez šecera. - ovo nije međuobrok


Vecera oko š8.00-š9.00 posni sir, tuna ili jaja BEZ KRUHA - povrce, masti?


Slatko, gazirane sokove, sendvice ZABORAVI.


I najvažnije- treniraj. Na pocetku je teško, ali cim primjetiš napredak neceš moci odustati


Sretno


  


..nema vlakana (uz kvalitetne izvore proteina najbitniji kod mršavljenja između ostalog zbog osjecaja sitosti, vitamina, minerala i naravno niske energetske vrijednosti) nema zdravih masti, nema dovoljno proteina...


istina, mršavit ce se sigurno s ovim, ali koliko kvalitetno (još uz trening).....loše, loše...može i puno bolje

Mlijeko ima dosta proteina.Salate su obicno od povrca. Istinabog zaboravio sam navesti na kakve sve nacine može skuhati ova tri jela...Veceru može slobodno ubaciti povrce ako želi. Eto ja nisam... To nije moja navika... A neka malo zalije maslinovim uljem, zbog zdravih masti. Uostalom, zar nema riba važne Omehga 3 masne kiseline?


Ovako... gym je malo stroga ali istina je da može bolje.. iako smo vidjeli i puno gorih prehrana

Mlijeko nema baš dovoljno proteina, salate nikad dosta, a što se tice ribe i masti, tuna baš i nema omega 3 masnih kiselina
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
dado988 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 17 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 9
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dado988 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Veljaca 2010 at 22:05
Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Originally posted by dado988 dado988 wrote:


Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by dado988 dado988 wrote:


 Ja sam sa ovime skinuo š5 kg u dva mjeseca....


Natašte ujutro napitak od jabucnog octa i meda. - nepotrebno al ajde...


Dakle, dorucak mora biti sa UH (zbog zdravlja, energije, a i smanjenosti osjecaja gladi tokom cijelog dana. Najbolje je nemasno mlijeko (0.9-š-5 mm) sa zobenim pahuljicama. BEZ KRUHA fali proteina


Rucak su dopušteni UH , ali male kolicine. Jedna porcija pašte, riže ili krumpira te bijelo meso. I salate.  BEZ KRUHA - di je povrce?


Oko š7.00 zeleni caj, bez šecera. - ovo nije međuobrok


Vecera oko š8.00-š9.00 posni sir, tuna ili jaja BEZ KRUHA - povrce, masti?


Slatko, gazirane sokove, sendvice ZABORAVI.


I najvažnije- treniraj. Na pocetku je teško, ali cim primjetiš napredak neceš moci odustati


Sretno


  


..nema vlakana (uz kvalitetne izvore proteina najbitniji kod mršavljenja između ostalog zbog osjecaja sitosti, vitamina, minerala i naravno niske energetske vrijednosti) nema zdravih masti, nema dovoljno proteina...


istina, mršavit ce se sigurno s ovim, ali koliko kvalitetno (još uz trening).....loše, loše...može i puno bolje

Mlijeko ima dosta proteina.Salate su obicno od povrca. Istinabog zaboravio sam navesti na kakve sve nacine može skuhati ova tri jela...Veceru može slobodno ubaciti povrce ako želi. Eto ja nisam... To nije moja navika... A neka malo zalije maslinovim uljem, zbog zdravih masti. Uostalom, zar nema riba važne Omehga 3 masne kiseline?


Ovako... gym je malo stroga ali istina je da može bolje.. iako smo vidjeli i puno gorih prehrana

Mlijeko nema baš dovoljno proteina, salate nikad dosta, a što se tice ribe i masti, tuna baš i nema omega 3 masnih kiselina



Da se ovo ne bi pretvorilo u svađu priznat cu pogrešku i još cu dodati par stvari.

Tuna, plava riba, losos, skuša- nepotrebno objašnjavati

Grah, pogotovo crveni, ali ne sa kobasicama :). Najjednostavnije onaj u konzervi. Okus nije loš a od njega se da napraviti dobre salate ( sa tunom i lukom je odlican, a upravo sam otkrio da i sa posnim sirom nije loš)- pun je proteina, vlakana i nije kalorican jako.

Kad kažem puretina i piletina, ne mislim na hrenovke i kobasice, nego na pravo meso. Hrenovke su prepune loših masti.

što se teretane tice, govorim kako sam ja od 9. mjeseca sa š02 kg, spao u šš. mjesecu na 86. Moji su doma mislili da se drogiram. Doduše ja sam poseban oblik pacijenta, pa sam imao krvave vježbe... Ali ajde


"Znači plazma, znači banana, znači čokoladno!"
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2010 at 00:28

Originally posted by dado988 dado988 wrote:


Mlijeko ima dosta proteina.
  

Mlijeko ima malo proteina cca 4g na š00g i kako to onda možeš nazvati dostatnim? Pogotovo u usporedbi s drugim izvorima p.

Originally posted by dado988 dado988 wrote:


Uostalom, zar nema riba važne Omehga 3 masne kiseline?

 

Ovisi koja riba, ali tunjevina recimo ima (Illy se malo zajebucnio kad je rekao da nema).

Originally posted by dado988 dado988 wrote:


Grah, pogotovo crveni, ali ne sa kobasicama :). Najjednostavnije onaj u konzervi. Okus nije loš a od njega se da napraviti dobre salate ( sa tunom i lukom je odlican, a upravo sam otkrio da i sa posnim sirom nije loš)- pun je proteina, vlakana i nije kalorican jako.
 

Izvor je proteina, ali nepotpunog aminokis profila, tako da nema baš neke koristi u tijelu osim ako ga ne kombiniraš s nekom drugom biljkom.

Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2010 at 09:47
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

Ovisi koja riba, ali tunjevina recimo ima (Illy se malo zajebucnio kad je rekao da nema).



ocito da sam se zabunio, ali nisam mogao naci podatke pa sam pretpostavio da sadrži zanemarivu kolicinu    
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2010 at 10:05

Originally posted by dado988 dado988 wrote:

Mlijeko ima dosta proteina.

Salate su obicno od povrca. Istinabog zaboravio sam navesti na kakve sve nacine može skuhati ova tri jela...

Veceru može slobodno ubaciti povrce ako želi. Eto ja nisam... To nije moja navika... A neka malo zalije maslinovim uljem, zbog zdravih masti. Uostalom, zar nema riba važne Omehga 3 masne kiseline?

  

Salate u prvom postu nisi ni naveo, bar ih ja ne vidim . Iako ima puno boljih izvora, da, tuna ima nešto omega 3, pogotovo svježa, ali vec ako misliš da je to dovoljno - zar ceš ju jest svaki dan? a šta cemo sa mastima ostale dane?:) Inace, postoje i omega 6 ;)

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

Ovako... gym je malo stroga ali istina je da može bolje.. iako smo vidjeli i puno gorih prehrana

  

Hehehe vraga stroga, ovo je strog jelovnik, a ne ja :)) Ja samo želim da ljudi jedu ;)

Originally posted by dado988 dado988 wrote:


Da se ovo ne bi pretvorilo u svađu priznat cu pogrešku i još cu dodati par stvari.

  

Necemo se valjda svađat oko vlakana, mlijeka i tune  Ma ne..kako sam vec rekla, ovo mi se jednostavno ucinilo premalo pa sam zato reagirala da ljudi vide da se tu još puno toga može dodat i svejedno gubit kg, i to kvalitetno....netko bi naišao na ovaj jelovnik, vidio da si izgubio toliko kg, i nebi ni gledao dalje - zato nikad dosta ponavljanja i ispravljanja ako može bolje! A tu se u svaki obrok da nešto ubacit...

Grah i ostalo je riješio Thorn pa prelazim na ...

Originally posted by dado988 dado988 wrote:



što se teretane tice, govorim kako sam ja od 9. mjeseca sa š02 kg, spao u šš. mjesecu na 86. Moji su doma mislili da se drogiram. Doduše ja sam poseban oblik pacijenta, pa sam imao krvave vježbe... Ali ajde


 

Misliš da je to dobro? skoro 20 kg u 2 mjeseca.......krvave vježbe,a minimum hrane..eto, zato sam reagirala

 

Edited by Gym_girl
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Veljaca 2010 at 17:07
  Pa mjesecno se nebi smjelo preko 5kg mrsavit.. sve sta brzo padne, brzo se i vrati..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
sfingaaa View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Sijecanj 2010
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sfingaaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Veljaca 2010 at 18:12

Originally posted by Iluvatar Iluvatar wrote:

slatkiši, sokici, pizze, pekarski proizvodi, riža krumpir, kruh i tjestenina su najgori neprijatelji jer su svi izvor UH

 

a pobogu pa šta onda jesti?? Ja stvarno ne znam šta onda rucati?? Zelenu salatu s malo soli? A da, pardon, ni sol mi ne preporucate...

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 6>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.