New Posts New Posts RSS Feed - stara-nova baba
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

stara-nova baba

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 21>
Author
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2013 at 21:08
pozdrav!
izvješce s današnjeg treninga:
orbitrek 10 min. i tu sam se malo oznojila,ne bi vjerovali
nakon toga opet one sprave za noge 2x20.ledja isto,sve sa 15kg.
bucice od 2kg,i 4kg,malo trbušnjaka,i bicikl 20min.
nakon toga sam pitala: " Jel' bi ja sad mogla u benchu 50kg?"
veli trener,za 6mjeseci!
ok,ovo je bila šala,ali tome se nadam.
uglavnom,trener mi se svidja,zadovoljna sam,profesionalan je,zna znanje, odma je skužio moju kicmu,posebno donji dio ledja.tu imamo posla,ali ja sam spremna na sve.
kupila sam si špagice za cvike,i nije bilo problema,nikakvih.
baš mi je super,eto,cak sam u toku vožnje bicikla,pjevala.

sutra,predvecer cu se fotkati, ne stignem prije,sad radim kolace,jer sutra dolazi moja mala škvadra, najmanji slavi 1. rodjendan !
pozdrav do sutra    

Edited by baba44 - 15 Studeni 2013 at 21:10
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 10:05
jucer sam 60 min. kardijala,i niš,ko da nisam niš radila. slijedeci trening je sutra, ima hrpa sprava koje moram savladati, jedva cekam da pocnem nekaj teško s utezima.
no,kaj me iznenadilo- nakon 25 min. trake za hodanje,mi se vrtilo i bljuvalo,pa veli trener da je to normalno,a ja vec mislila,gotova sam!
mislim da necu tak skoro na traku,draži mi je bic. i orbitrek.
ugl. najvažnije je da dobro jedem.
danas kad dojdem s posla se budem valjda napokon fotkala,da to tu zaljepim.
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 10:10
cek cek draga moja kako misliš normalno da ti se bljuje...i nije baš....kako si pazila na tekucinu? Misli na unos...jesi papala što god?

Ja sam se zeznio jednom išao sam šetati na tašte bez vode isti osjecaj oko 30 minuta vrtilo mi se i bilo muka..i od onda nema zezancije :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 10:13
ma,daj,mett,velim ti reko mi je odma trener da je to normalno,kod nekih ljudi!
a,ja sam naravno uvijek u kategoriji "nekih ljudi" :/
ugl. sve je 5,radim ko konj,imam snage,ima da dignem 50kg u benchu sam tak,jedva cekam!

i da pijem vodu,dont vori bi hepi ,hahahahaaha

Edited by baba44 - 19 Studeni 2013 at 10:14
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 10:22
I ako je trener ne znaci da je uvijek u pravu...ali dobro tko sam ja da govorim protiv...ima ipak više iskustva i valjda bolje zna :)


heheh super! Thumbs Up
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 10:54
koliko si prije treninga jela?
cookies are for pussies
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 11:21
jela sam cca sat i pol prije,zobene s whey.

you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 11:42
e,jela sam sad proso,baš je zanimljivo i fino!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 13:17
Ajde bako da te konacno vidimo.Baka koja diže utege.Super mi je to.Ja se nadam da cu jedan dan biti dide koji diže tegove
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 13:22


da,još malo pa trostruka baka!
stiže nam žena napokon, Dorotea, negdje sredinom veljace
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 13:40
Originally posted by baba44 baba44 wrote:



da,još malo pa trostruka baka!
stiže nam žena napokon, Dorotea, negdje sredinom veljace

Cestitke od Cristiana Ronalda
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Studeni 2013 at 13:42
hvala
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2013 at 07:37
dobro jutro

jucerašnji trening,odlican. Imala sam leg day,sprave su odlicne, a,zatim i lat mašine ,i to mi je sve predobro. ugl.porihtal mi je trener sve od 15-20kg,i ja razvaljujem ko zvijer.radila sam i trbuh,na spravama. ugl.bile su po 2 serije sa 15 ili 20 ponavljanja.
Moram još jednom napomenuti da mi je trener zakon. Svaki novi klijent koji dodje, ima obuku pod njegovim budnim okom,koliko god treba. Jako se trudi,obilazi teretanu i za svakog ima strpljenja, pokazati,korigirati,i sve što treba.
Šta rec' ja sam prezadovoljna,sa svime, baš sam ponosna na samu sebe,osjecam se predobro, jaka sam ko bik,i mogu raditi ko zmaj. E,sad sam se nahvalila,ali kaj mogu kad se tak dobro osjecam,pa moram to podijeliti s vama!
Kaj se tice prehrane,i tu sam i više nego zadovoljna,sve sam si lijepo posložila,ali znam da ce doci dan kad cu morati još nadoštukljati,jer ako ovak nastavim,trebat ce mi još više goriva za energiju
Nisam se stigla fotkakti,iskreno trcim s posla u gym,a moram i kuhati,i tak se organiziram u hodu.
možda danas uspijem [:]

Edited by baba44 - 21 Studeni 2013 at 07:40
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2013 at 10:01
odlicno, drago mi je da su te oduševile cari teretane jedva cekam da cujem dojmove za jedno 6mj kad se stvarcice zakuhaju
cookies are for pussies
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Studeni 2013 at 13:36
ustvari sad se prisjecam, mislim da sam zadnji put išla u teretanu 2008,tak nekak.
zanimljivo je da nakon treninga dojdem doma,dobre volje,ko da sam nadrogirana,baš volim taj osjecaj.
e,sad cu dati primjer jelovnika:
D- zobene,s mlijekom i mjerica whey-a(zobene cca 60g)
R- pileca prsa(1 kom. sa žara),heljda s šampinjonima,miješana salata(zelena,zelje,grah,cikla,mrkva itd.)
prije treninga- u žurbi sam ugurala jedan corny od cokolade,po putu do doma, i onda još jedna banana i 2dl jogurta
poslije treninga-tjestenina s mljevenim mesom,jogurt,i jedno pol sata nakon toga whey,s vodom
i tak,izgleda mi to premalo,di da još nekaj uguram??!! i kaj?
evo upravo sad razmišljam kak sam još uvijek sita od rucka,i ne osjecam baš potrebu za jelom.
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Studeni 2013 at 20:36
Bas mi je drago zbog tebe Hug
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 21>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.