New Posts New Posts RSS Feed - stara-nova baba
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

stara-nova baba

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 21>
Author
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2013 at 13:44
Meni skoro nijedna od tih...osim naravno prdca i curenja nosa.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2013 at 13:46
Originally posted by headhunterz headhunterz wrote:

ocemo novu sliku na fejsu gym, ocemo vidit bore i to, ovak izgledaš ko 8. razred koji je bio na ekskurziji LOL

LOL Skoro, Nizozemska, samo ne na ekskuziji :) A i nisam se puno pomakla od toga što se glave tice, forever young Big smile

Na fejsu nema šanse, šta je je, dobro da i to je  Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2013 at 13:50
Upravo tako.Hebeš fejs.Bitno da smo tu
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2013 at 17:20
Originally posted by fittyp fittyp wrote:

Meni skoro nijedna od tih...osim naravno prdca i curenja nosa.


ti si još mlad,pa nemaš nuspojave!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2013 at 17:23
e,da zaboravila sam nekaj.
znate kaj me jedino živcira?!
ne znate,naravno.
a to je kaj sam corava,pa cu morati naocale svaki put stavit, ne vidim porihtati bic, ni težine,niš ne vidim,a to je opasno.
užas
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2013 at 17:26
A lece da staviš?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2013 at 18:06
Po osjecaju diži LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2013 at 18:12
Originally posted by fittyp fittyp wrote:

A lece da staviš?


pa ne znam,nisam nikad probala,i ne znam dali uopce mogu. nije mi ista dioptrija za blizu i daleko,imam astigmatizam . moram pitati svg okulistu.
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Studeni 2013 at 15:33
Originally posted by baba44 baba44 wrote:

Originally posted by fittyp fittyp wrote:

A lece da staviš?


pa ne znam,nisam nikad probala,i ne znam dali uopce mogu. nije mi ista dioptrija za blizu i daleko,imam astigmatizam . moram pitati svg okulistu.


Ma moci ceš nositi lece, bez brige!

Nemojte bit u kutiji, dajte istražite sve mogucnosti, ne tu da se polupate po teretani jer niste vidjeli gdje uteg stoji
LiveStrong
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Studeni 2013 at 19:44
ja sam uvijek izvan kutije,

dobro nisam baš tak corava,da ne vidim uteg, ne vidim si porihtati,bic,i one stvari po spravama,za sada cu nositi naocale na špagici oko vrata. mislim da mi to nece smetati?!
zaj....amr to, što mi je dioptrija za blizu i daleko razlicita.
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Studeni 2013 at 20:28
Staviš lece za blizu vidit jer ti u gymu ni ne treba za daleko
Astigmatizam više manje - vidjeti ceš puno bolje ono što treba za to vrijeme što treniraš (npr ja nosim meke lece cijeli dan i imam astigmatizam, ali s lecama vidim dovoljno dobro da mogu sve raditi, trebala bi nositi naocale zbog cilindara ali mi nisu toliko ugodne kao lece)

Nezgodno je trenirat s naocalama smeta i živcira, napraviš pregled za meke lece za blizu i koristiš ih za trening
Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Studeni 2013 at 23:21
Cekamo slike
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2013 at 01:05
Ma dajte ljudi, što komplicirate, treniram vec pola godine s naocalama i živa sam, ajd... Tongue

Još bolje ako se manje znojiš baba, bar ti nece tako lako padat s nosa Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2013 at 07:14
dobro jutrooooooooooo!!!!
genijalni ste,hvala na savjetima.
za sad cu s cvikama,jbg. nemam sad love za lece.
ali,kad dobijem na lotu,idem na lasersko skidanje dioptrije

e,fotke,jambolija,budem,ako ne prije za vikend,kad imam najviše mira
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2013 at 12:04
Jedino pripazi kod deadlifta, meni ih decko vraca nazad kad skliznu LOL

Na sve se covjek navikne Wink

Ja sam nosila lece još od osnovne, naocale jako rijetko...i tek sam se pred pola godine radi nekih problema sa ocima morala malo rješit leca i nikako da nabavim nove....isto pare, šta bi drugo bilo, sve mi na gym i na hranu ode Big smile Hocu ti reci - smotano je na pocetku, ja sam isto bila živac jer nisam navikla....ali eto...dan po dan, na kraju zaboraviš....a i sad bar dolazi zima pa ce biti lakše, ljeto je malo gadnije Smile





"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Studeni 2013 at 13:35
ma,bit ce meni ok,trebaju mi samo dok porihtam spravice, a kasnije nek vise oko vrata na špagici,ak mi budu kod nekih vježbi smetale,skinut cu ih.
moram se uhodati i naviknuti,mislim, smetao mi je cak i rucnik,koji sam nosala sim-tam. trener mi objašnjava a ja premecem rucnik po rukama. i onda mi se od muke i pripišalo. ajmeaajajahahahaahahahahah!!
i,tak, onda sam se izgubila,jer je gym na 3 etaže,on veli kad završite ovu vježbu,vratite se dole.
diii,dole,bože mili,di sam??!!
i tak,ima fakat smiješnih situacija. ko zna kaj bu mi se danas desilo.



Edited by baba44 - 15 Studeni 2013 at 13:35
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 21>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.