New Posts New Posts RSS Feed - stara-nova baba
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

stara-nova baba

 Post Reply Post Reply Page  <1 1718192021>
Author
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2014 at 14:36
Originally posted by baba44 baba44 wrote:

zaboravila sam napisati koje sam probleme dugo vukla s cirkulacijom. dakle,imala sam vječito ledene noge i ruke,bez obzira na vježbu i kvalitetnu prehranu,ništa mi nije bilo bolje ,nego sve lošije. bolovi su bili grozni,budila bi se u neko gluho doba noći s drvenim rukama,bijelim,bez kapi krvi. ne bi mogla nastaviti spavati,morala bi ustati,i stiskati šake,da proradi cirkulacija. eto,zato sam najviše krenulča s Mg.
uglavnom,sada tih problema više nema,nema bolova u rukama,i noge i ruke su mi tople,ja sva happy :))))))))))))


Cirkulacija je i meni ogroman problem, ruke i noge uzasno hladne, iako redovito vjezbam i dobro jedem. Probat cu ja s magnezijem.. Imam trenutno doma one supradyn (mozda sam krivo napisala naziv) , bili to trebalo djelovati ili bas magnezij sam za sebe?
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2014 at 21:10
da,znam za supradyn,ali ja mislim da trebaš čisti magnezij. napisala sam u postu prije link,pa vidi koji ja koristim.
probala sam prije toga magnezij klorid,nigari,ali je odvratan okus,gorak,pa sam prešla na ovaj.
ugl. to i kombinacija C vitamina,ćini čuda,vjeruj mi.
ja doslovno više nemam problema.
samo nemoj nikakvo šumeće smeće,ako možeš radije daj koju kunu više za kvalitetan proizvod.
ovaj koji ja koristim piše čak tri kapsule dnevno, znači 3x300mg,ja uuzimam dvije znači 600mg,pa imam rezultata.
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2014 at 08:02
Probat cu. Jer sad su mi opet poceli grcevi u misicima.. Dugo ih nije bilo, pa sad opet me hvataju   
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2014 at 18:25
baba, kako ti probava uz toliko magnezija? Big smile

Znam benefite mg za cirkulaciju i ostalo.....no vidim da sam u debeloj manjini s tim suplementima uopće...niti jedan osim tu i tamo omege, mada ju više preferiram pojesti Smile Ne miriše mi ta farmacija nekako, nastojim se što više igrati sa hranom...i sve ok, čak i na testovima kojima ne znam koliko da vjerujem ali ajde... :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2014 at 19:29
gym,probava savršena,nemam nikakvih problema. imunitet na zavidnoj visini,a o snazi da ne pričam.

e,moram vam sad nekaj još ispričati. bila sam danas na herbalife treningu,jer mi to radi prijateljica i reko ajde,neče me ubit. i ugl. trening sam odradila ko da imam 15 godina u najboljoj snazi,mogu se svi sakrit.
ali,kaj vam želim reči. prije godinu dana ,prije teretane i svega sam već bila na jednom mjerenju,to sam već isto pisala,i imala sam po njihovom aparatu 26% masti i 39% mišića. danas na mjerenju nakon godinu dana teretane, i manje cm,a i vidjeli ste fotke,ja imam 29% masti i 33% mišića. WTF?????!!! i velim ja njima da je to nemoguće,oču reči da lažu i da im je aparat na neki način namješten,sad sam si to dokazala,je r nemoguće da sam dobila masti i izgubila mišiće??!! a,između ostalog bila sma na UZV trbušne šupljine i rekao mi je doktor da imam predivne čiste organe bez masti.
a,ovi vele, kao,trebam prehranu srediti, brate mili ak moja prehrana nije sređena,pa moš' mislit. znači samo da mi uvale one svoje šejkove,vražja sekta,jbt. :/

Edited by baba44 - 29 Studeni 2014 at 19:31
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2014 at 23:14
Eto, ko i meni, bez ičega ;) al ja još dvojku držim ispred, ko zna što me još čeka u narednim godinama Big smile Nema mekanih stolica? :) Znam ljude koji se na minimalnoj dozi mg-a poremete skroz :)

herbalajf....hehe....a šta će, valjda imaju sve manje ljudi koji padaju na priču pa moraju i te aparate sad namještavat :)

Možda je bila samo neka igra sa vodom....te vage su osjetljive na to, ko zna....ja se ionako time ni inače ne zamaram :)

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2014 at 23:18
Šta se opterečuješ budi debela i jaka kao ja to je super 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2014 at 23:24
LOL

Ma kakvi debela, 5 kg lakša nego prošle zime, a jača Wink 
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2014 at 23:25
Ili je to bilo babi al ona je još manje debela pa sumnjam LOL
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2014 at 23:36
Ma ja sve opće pričam..e da ...jel to neki defekt???? ne znam kako da ti opišem..evo na defki ruke mi izgledaju veće...ili sam pogrešno računao nešto...pa sam ostao na masi..al čovječe ravniji mi stomak :O 

pa di 5 kg hahahahah to je puno :O
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2014 at 23:38
ajde dobri ste:)) vama rastu sve dobre stvari, meni samo guzica od toga vražjeg učenja:))
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2014 at 23:39
PA ZAŠTO JE LOŠE DA TI GUZICA RASTEEE to je superrrr hihihi
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2014 at 23:40
ooo daaa ali ne od čučnjeva nego od jelovnika to ni dobro
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2014 at 23:41
Pusti prirodi da kaže svoje! 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2014 at 23:57
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Ma ja sve opće pričam..e da ...jel to neki defekt???? ne znam kako da ti opišem..evo na defki ruke mi izgledaju veće...ili sam pogrešno računao nešto...pa sam ostao na masi..al čovječe ravniji mi stomak :O 

pa di 5 kg hahahahah to je puno :O

a šta se čudiš, i meni tako Big smile

Nije puno, taman, ošlo što je trebalo Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Studeni 2014 at 23:59
Originally posted by Scarpetta Scarpetta wrote:

ooo daaa ali ne od čučnjeva nego od jelovnika to ni dobro

 

Hehehe malo ju aktiviraj vježbicama svako malo dok učiš, u pauzi, pa će biti bolje Smile i manje uh-a pa će biti još bolje Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1718192021>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.