New Posts New Posts RSS Feed - stara-nova baba
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

stara-nova baba

 Post Reply Post Reply Page  <1 1617181920 21>
Author
Didii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 164
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Didii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2014 at 11:29
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by baba44 baba44 wrote:

 
super mi je prije treninga popijem shake,zblendam bananu,whey,cimet,maca,kakao,neki put ubacim i lanene mljevene,ili kikiriki maslac,i kaj mi već padne pod ruku,dodam vode,i imaš energetsku bombu ! :)



Potvrđujem Smile I meni jedan od najdražih preworkout obroka, s tim da ja još dodam zobene Wink


Prekasno? Mislila sam na powerlifting natjecanje, ja na drugo ni ne pomišljam Smile a za to ti nikad nije kasno Cool 

Zbilja, izgledaš Clap



Je li pijete samo prije treninga whey, ili i prije i poslije?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2014 at 11:37
Na dobrom si putu Didii, s tim da treba vidjeti i ostale vježbice i paziti na intenzitet ;) Vježbe su dobre ali ih treba i dobro odraditi. I ne uvijek drviti po istima :)


Što se wheya tiče - ja tu nemam pravila :) Nekad pijem poslije, nekad ne popijem ništa nego pojedem kruti obrok kad dođem doma. Nekad ga stavim u taj mix prije treninga, nekad stavim samo posni i/ili jogurt....ili tu i tamo sojino mlijeko, tako nešto. Whey mi je samo usputna priča koja dobro dođe kad nema ništa pametnije :)






"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2014 at 11:38
e,da stavim i zobene mljevene,zaboravih.
da,natjecanje powerlifting me i zanima,ali kao što rekoh vidjet ću kak ću napredovati.
kaj se tiče deadlifta tu ko od šale radim 4x8 sa 50kg,čučnjevi isto,jedino mi je bench slabiji,ruke su mi malo slabije i sad drvim po tome,bench uspijem
4x6 sa 30kg :(
ali budem ja to popravila.
whey pijem prije treninga u ovoj kombinaciji kaj sam napisala,a poslije treninga uzmem žlicu meda,i popijem whey,sve na vodi,radi bolje i brže apsorpcije.
i na dane kad nije trening,pijem whey,bar jednom,ovisi kaj sam jela,i ako mi prifali P.
nakon treninga kad popijem whey,u roku od cca sat vremena jedem i naravno,kruti obrok,jer sam gladna ko zvijer

Edited by baba44 - 13 Studeni 2014 at 11:40
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Didii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 164
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Didii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2014 at 12:06
Koje ostale vjezbice? Sta bi mi mogla preporuciti? Slaba tacka mi je unutarnji dio bedara, to zelim da stesem, i slauf na kukovima. Sta mi predlazes?
Ja whey pijem samo poslije treninga, znaci svaki drugi dan treniram, takodjer s vodom, i pojedem bananu, a kroz sat, dva jedem pravoo ono :)
Da dosadi strugati sve po istim spravama, treba mi neko da mi da inspiracije :D
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2014 at 12:21
Štošta Smile Pa nije valjda da svaki trening radiš ovako? :)

Pisat ću ti ja u private, da ne trpamo babi temu Wink Šlauf na kukovima ide pomnim biranjem hrane, i dobro smišljenim i odrađenim treningom u cjelini Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2014 at 14:55
@Gym_girl ako imaš kakve savjete za vježbe pošalji i meni, ako ti nije problem
Back to Top
Didii View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 14 Rujan 2014
Status: Offline
Points: 164
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Didii Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Studeni 2014 at 20:43
Gym moze, jedva cekam :D
Pa iskrena da budem, radim uvijek to :-S
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2014 at 07:58
jučer trening fenomenalan, deadlift je 5x5 sa 50kg,a,od drugog tjedna težine idu opet gore.
I tak ja odradim veslanje u pretklonu sa bućicama od po 12kg,u svakoj ruci,i veli meni trener " Tu nekaj ni u redu!" I umire od smijeha,i nemre k sebi doći koliko brzo napredujem,a ja sva preponosna i presretna. Do unazad mjesec dana sam radila s bućicama od 5kg :/
ugl, moja tt je još uvijek 55kg,ali zanima me jel dobro jesti nakon treninga 60-70g zobenih(kaša) s vodom,i ubacim unutra žlicu meda,i mjericu wheya,bez okusa,i još malo dodam ironmaxa od čokolade,i još mrvicu mlijeka ako je pregusto.
mislim,meni je to super fino i zasitno,i nakon toga ne osjećam potrebu za jelom više,nisam gladna,mogu nakon toga ravno u krpe,i bude mi super.:)
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2014 at 09:48
Zašto misliš da ne bih bilo dobro? 

svaka čast babo moja na ovim rezultatima moj ponos :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2014 at 12:00
hvala,mett :)
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2014 at 12:01
Hug
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2014 at 13:04
e,imam još jedno pitanje,ko zna?
dakle,pijem 1g vitamina C već cca 3 tjedna,isto tako 800mg Mg+B6
odlično se osjećam,nemam problema,samo ne znam da li treba raditi neku pauzu?

Edited by baba44 - 27 Studeni 2014 at 13:04
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2014 at 13:48
Originally posted by baba44 baba44 wrote:

e,imam još jedno pitanje,ko zna?
dakle,pijem 1g vitamina C već cca 3 tjedna,isto tako 800mg Mg+B6
odlično se osjećam,nemam problema,samo ne znam da li treba raditi neku pauzu?

pauzu od vitamina c i magnezija i vitamina b?  baba zašto ne uzimaš ZMA  https://www.proteini.si/hr/vitamini-i-minerali/olimp-zma-120-kapsula/ ? cink,magnezij i vitamin b sve u jednom.
osobno pijem vitamin c i multi svaki dan i pit ću dokle sam živ a to bi i tebi preporučija znači borba protiv slobodni radikala.  evo link  http://www.zzjzpgz.hr/nzl/27/vitamini.htm .pročitaj zanimljivo je
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Studeni 2014 at 13:58
https://www.fitness.com.hr/shop/dodaci-prehrani/zdravlje/Magnezij-B6.aspx


https://www.fitness.com.hr/shop/dodaci-prehrani/zdravlje/QNT-C-1000.aspx

evo,uzimam ovo,super mi je.
počela sam to uzimati jer znam važnost vitamina,i znam da u prehrani koliko god bila uredna i kvalitetna,nema dovoljno,jer je sve osiromašeno i umjetno. dobro i kapsule su umjetne,budimo realni.
imala sam nekih problemčića s zglobovima i kostima,i neke čudne bolove,mislila sam pretreniranost,umor,i eto od kad ovo uzimam doslovno sam se preporodila.
i,da palo mi je na pamet da, kad ovo potrošim,uzmem neki proizvod koji ima sve,znači neki multi,vidjet ću.
hvala na odgovoru dena75 :)
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2014 at 08:18
zaboravila sam napisati koje sam probleme dugo vukla s cirkulacijom. dakle,imala sam vječito ledene noge i ruke,bez obzira na vježbu i kvalitetnu prehranu,ništa mi nije bilo bolje ,nego sve lošije. bolovi su bili grozni,budila bi se u neko gluho doba noći s drvenim rukama,bijelim,bez kapi krvi. ne bi mogla nastaviti spavati,morala bi ustati,i stiskati šake,da proradi cirkulacija. eto,zato sam najviše krenulča s Mg.
uglavnom,sada tih problema više nema,nema bolova u rukama,i noge i ruke su mi tople,ja sva happy :))))))))))))
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
dena75 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 10 Studeni 2014
Location: ANTARTICA
Status: Offline
Points: 332
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dena75 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Studeni 2014 at 10:06
Originally posted by baba44 baba44 wrote:

zaboravila sam napisati koje sam probleme dugo vukla s cirkulacijom. dakle,imala sam vječito ledene noge i ruke,bez obzira na vježbu i kvalitetnu prehranu,ništa mi nije bilo bolje ,nego sve lošije. bolovi su bili grozni,budila bi se u neko gluho doba noći s drvenim rukama,bijelim,bez kapi krvi. ne bi mogla nastaviti spavati,morala bi ustati,i stiskati šake,da proradi cirkulacija. eto,zato sam najviše krenulča s Mg.
uglavnom,sada tih problema više nema,nema bolova u rukama,i noge i ruke su mi tople,ja sva happy :))))))))))))

bilo bi dobro kad se ustaješ iz kreveta da sidiš jedno, minutu i tek se ustaneš. ja san se prije ka junac ustaja naglo a to nije dobro. to mi je savjetova jedan čokac kojeg je udrija moždani kad  se naglo diga iz kreveta i uvatija za kvaku. ima tu neke logike.7-8 sati ležiš i još ti je u ranim satima kortizol=hormona stresa visok i kad se naglo digneš i još malo stariji , aj ća , udre te po tintari. dobro je sve znati a toga se držim već dugo


Edited by dena75 - 28 Studeni 2014 at 10:24
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1617181920 21>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.