New Posts New Posts RSS Feed - stara-nova baba
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

stara-nova baba

 Post Reply Post Reply Page  <1234 21>
Author
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2013 at 21:30
ma samo naprijed baba :))) Evo ti i 2 vršnjakinje za motivaciju(ne konkurenciju - one ipak žive od toga), vjerojatno su i starije par g...
50g

oko50g
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2013 at 23:15
Nekako mi se više ne ide na smanjivanje kalorija nakon ovog videa LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2013 at 23:43
mett, ti si još jako mlad, i ne bi trebao imati dulje periode deficita. Cak ce ti se i kostur i proporcije tijela mijemjati, trebaš im dati šansu da idu u pravom smjeru za cvrstu mušku gradju. Do 30. sam dobio još 15 nemasnih kila, ti si viši, pa ceš možda dobiti i više. Ako ovako nastaviš, propis(moj) bi bio da mjesec dana godišnje ništa na snazi, samo sport, košarka, nogomet, itd, za rekreaciju i opuštanje. osim ako ne udješ u svijet prohormona, a to ti ne bih preporucio. Samo trebaš pametan trening program da postigneš simetriju i harmonican lijepi izgled,ti nisi genetika za mrguda :)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2013 at 23:51
Pff ja sam tek zakoracio..teško se snalazim...htio sam isprobati malo sa izbacivanjem kalorija...ali ne puno :) malo sam srezao...oko 500 kcal.... jer sam racunao da sam na 4,500 pocinje mi dosta biti kako bih ti opisao... kao da sitost pocinje mi biti pre velika.. Za sada pokušavam probavati malo pratiti kako mi tijelo na što reagira :) Iskreno ne znam ni što su preohormoni :( Eh volio bih i program srediti..samo daj bože biše posla..da ja imam svoje vrijeme kada mogu i što hocu raditi....ovako kada ovisiš o drugome zbilja je teško...kada znaš da u minuti moraš završiti trening pa ni ne stigneš puno ekperimentirati :(
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2013 at 00:11
prohormoni su prekurzori hormona, to koriste "naturalci" i amateri. Da ti eksperimentiraš, ok, ali važi ona stara da kad si sam svoj odvjetnik imaš najgoreg odvjetnika. A tako je i za trenera. Ja imam dosta i iskustva, i znanja, pa sam potražio po meni najboljeg trenere u HR, i bio jako zadovoljan, 4 oka više vide i diskutiraju. Pa mi se oktkrilo ispadanje pršljena,iskliznuo prema utrobi, i gotovo. I njemu je bilo žao jer smo oboje ucili od drugog. A ja dobio od prestanka bar 6kg ciste masti i izgubio par kg mišica.Ali nismo bildali, više radili sportske funkcionalne treninge, sa utezima, slam ball-om, trxom,itd... Ali bojim se gotovo više...
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2013 at 00:24
:( Eh stari moj...tek pocinjem...sam sam ...zapravo Imam ja svoga trenera i osobu sa koja ima dosta znanja...pa ju pitam nešto...i pokušavam...inace valjda sam po prirodi takav da samo nešto eksperimentiram..ne mogu se na mjestu zadržati.. :) Eh to sa odvjetnikom baš tako :) Mislio sam da ide..ali što kažeš ne možeš sve sam vidjeti ...netko ima u necemu više znanja gdje ti može pomoci... Samo eto... nadam se uskoro kažem poslu u Rijeci... tamo u Gym upasti..raditi sa ljudiam koji to vole..zaista...kao što i ja volim to...i ne treba mi ništa drugo..cisto jebe mi se za izgled...mislim lagao bih kada bi rekao da mi nije ni malo stalo..ali ne više od onog osjecaja kada digneš uteg...zaboraviš brzo kako ti izgleda odraz u ogledalu :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2013 at 00:51
uffff, punimo babino vlasništvo svojim upadom. Oprostit ce nam, je li baba, a i stariji sam:)   
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2013 at 00:56
Originally posted by iver iver wrote:

uffff, punimo babino vlasništvo svojim upadom. Oprostit ce nam, je li baba, a i stariji sam:)   

Hehe ma nece se ljutiti :) Slobodno možemo na mojoj temi kada uhvatiš vremena ili na PM.-u žao mi je jedino što si kratak sa vremenom , kad bih stao sa pitanjima mislim da bih se brzo oporavio da pobjegneš hehe :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2013 at 07:20
Originally posted by iver iver wrote:

ma samo naprijed baba :))) Evo ti i 2 vršnjakinje za motivaciju(ne konkurenciju - one ipak žive od toga), vjerojatno su i starije par g...
50g

oko50g


ma,to te ja pitam!
meni je to motivacija u svakom pogledu.

ugl. ja imam samo 45 godina,još je puno ispred mene.
moram priznati da volim BB,ali nekak me vuce powerlifting.jedva cekam da vidim koliko mogu u benchu podignuit,jer u mladosti sam bila jaka ko bik,a vidim da me snaga nije napustila s godinama,zato i idem korak dalje!
idem u teretanu,vidjet cu,pa kud me odvede.

you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2013 at 07:24
nema frke mett i iver,samo vi pišite.
a,ovo kaj veli iver je tocno.
ja baš nisam laik u sportu,10 godina rukomet,judo,karate,i u pauzama od trudnoce i djece,sam cak povremeno uspjela u teretanu. tako da poštujem struku i njihovo znanje,zato i idem u teretanu, jer sam došla do tocke kad ne mogu sama.

Edited by baba44 - 11 Studeni 2013 at 07:25
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2013 at 09:15
Bravo Baba! Svaka cast na volji, trudu i motivaciji
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2013 at 13:35
evo,dogovoreno,sutra u 20h je prvi trening! jeajajaajjeeeee!!!!!!
ustvari sutra je test trening,da vidimo šta i kako.
prvih 5-6 treninga je s trenerom,složit ce mi program, i to je to.
jedva cekam,javim se sutra nakon treninga,ak bum živa
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2013 at 13:40
Originally posted by baba44 baba44 wrote:

Originally posted by iver iver wrote:

ma samo naprijed baba :))) Evo ti i 2 vršnjakinje za motivaciju(ne konkurenciju - one ipak žive od toga), vjerojatno su i starije par g...
50g

oko50g


ma,to te ja pitam!
meni je to motivacija u svakom pogledu.

ugl. ja imam samo 45 godina,još je puno ispred mene.
moram priznati da volim BB,ali nekak me vuce powerlifting.jedva cekam da vidim koliko mogu u benchu podignuit,jer u mladosti sam bila jaka ko bik,a vidim da me snaga nije napustila s godinama,zato i idem korak dalje!
idem u teretanu,vidjet cu,pa kud me odvede.




   A ja u cvijetu mladosti, sa 57 :)
    Nadam se da da si našla izvrsnog trenera, na žalost moj dojam je kako u teretanama štede na trenerima, ima ih puno koji nastupaju kao da sve znaju, a ne znaju cak ni što ne znaju. I u tom poslu je obrazovanje dosta skupo,i uglavnom inozemstvo. Ima puno naoko malih finesa, koje su izuzetno bitne dugorocno. Drugo su dizacki klubovi, ako neki ima žensku sekciju, mislim da se isplati par puta otici na poduku. Nemoj ici na svoje maksimume više od 1 tjedno, i kociš napredak, a i zbog sporijeg vremena oporavka je mogucnost povrede veca. Pretpostavljam da sve to znaš, ali u poletu se zaboravljaju stvari.
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2013 at 14:06
Originally posted by baba44 baba44 wrote:

evo,dogovoreno,sutra u 20h je prvi trening! jeajajaajjeeeee!!!!!!
ustvari sutra je test trening,da vidimo šta i kako.
prvih 5-6 treninga je s trenerom,složit ce mi program, i to je to.
jedva cekam,javim se sutra nakon treninga,ak bum živa


I bit ceš živa, bez brige. Dobar trener te nece preopteretit, pa možeš dobiti samo manju upalu mišica, a ako pretjera, bojim se da nije pravi... Skoro uvijek su rezultati onih koji se ubijaju svaki put na treningu, u odredjenom vremenskom rasponu, slabiji od onih koji treniraju pametno. Drugo je ako prelaziš na potpuno novi pokret, pa neki manji mišic koji nisi do tada koristila, bude preopterecen. Da ponovim mudrost starijih, "trening je kao lijek, treba se dozirati u odgovarajuce vrijeme u odgovarajucoj mjeri. Treba se opteretiti, ali ne ubiti :)
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2013 at 14:12
sve znam iver,hvala,svejedno!
ne brini,stari sam ja fajter.
ugl.rekao je trener, da obavezno moram s njim odraditi prvih par treninga,da me testira izmedju ostalog i da vidi moje mogucnosti.
njega svi hvale,kažu da je dobar,ima znanje, i znam dosta ljudi koji idu u taj gym,tak da,ja sam spremna.

you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Studeni 2013 at 15:14
Sretno babice :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 21>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.