New Posts New Posts RSS Feed - stara-nova baba
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

stara-nova baba

 Post Reply Post Reply Page  123 21>
Author
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: stara-nova baba
    Posted: 09 Studeni 2013 at 10:34
pozdrav,fitovci!
jel mogu i ja ovdje otvoriti svoju temu?
Idem sve iz pocetka,krecem u teretanu,od ponedjeljka.Dakle ,za ozbiljno,pa cu ovdje pratiti samu sebe,napredak,vijesti i novosti!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2013 at 10:40
Babooo moja otvorila si svoju temu!!!  Hug Jedva cekam izvještaje ,  U teretanu? Oh ima da budeš terminator Cool
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2013 at 10:44
e,da,opametila se ja napokon!hahahah

uglavnom,kasnije ,danas se izmjerim,cm,i sve ostalo i fotke neke,tak da imam sve od pocetka,pa možemo pratiti napredak!
baš se veselim,pozz!!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2013 at 10:47
I ja isto! Jedva cekam :D Pozz tipkamo se! :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
veky81 View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 17 Svibanj 2013
Location: Istra
Status: Offline
Points: 935
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote veky81 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2013 at 12:33
Odlicno !!! Pratimo pratimo !!!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2013 at 12:42
Odlicno:))
Cekamo izvještaje
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2013 at 14:36
sad kad pocne jesti
cookies are for pussies
Back to Top
fitnessmogul View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Rujan 2013
Status: Offline
Points: 456
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fitnessmogul Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2013 at 14:53
GO,GO
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Studeni 2013 at 15:08
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

sad kad pocne jesti


ma vec jesam ko termit!

you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2013 at 10:31
pozdrav dragi moji!
evo napokon sam se uspjela izmjeriti,jucer nisam imala vremena, jer je kod mene bilo vrlo prometno!
dakle,ovako:

vrat-32cm
prsa-ispod pazuha-98cm
prsa-90cm
obujam ispod grudi-82cm
širina ledja-36cm
struk,iznad pupka-73
kukovi(tbuh)-82cm
bokovi-89cm
bedro-51cm
list-33cm
nadlaktica,biceps-26cm
podlaktica-22cm
malo o prehrani(navest cu neke primjere):
D- zobena kaša,sa medom,mlijekom,kakao,cimet i mjerica whey-a,ili, dvije banane,jogurt,najcešce,bioaktiv,ili grcki,kava s mlijekom
R- najcešce je piletina,puretina,rijetko svinjetina,riža,i povrce na lešo (brokula,cvijetaca,grašak,mrkva,blitva,mahune,dakle puuuuuuuuno,povrca,da sad sve ne nabrajam) + salate razne
u dane kad treniram,prije treninga pojedem ili zobenu kašu ili posni skombiniram s još necim, cesto po putu od posla do doma jedem kikiriki
trening je cca 60min.
nakin toga,popijem whey, malo predahnem,otuširam se i jedem,najcešce dva kuhana jaja,posni, s rižinim krekerima,jogurt
to je otprilike to.
trening je do sada izgledao ovako: zagrijavanje,lagano,zglobova i kost,malo cardio,da mi krv procirkulira ,nakon toga se lovim utega, ustvari pošteno se zagrijem sa bucicama od 5kg,pocevši od ruku,biceps,triceps,odnosno sve viježbe odradim sa 5 kg,nakon toga sve ispocetka sa girjom od 8kg,nakon toga sandbag sa 20 kg,mrtvo cucnjevi,iskoraci,a ako imam snage dodam još 10 kg(znaci 30kg),pa ponovim cucnjeve,i mrtvo,iskorake sa 30 kg.
sklekovi i zgibovi su mi još uvijek teški,napravim 10 sklekova,ni jedan zgib,ali uspijem 5 chin up:/
nakon,svega odradim cca 20 min. cardio,npr. marinci,jumping jack,sumo squats,i kaj mi još padne na pamet :)
zatim,istezanje,lagano,i to je to,recimo.
ugl. traje cca 60min.
e,ad ovo je sve zbrda-zdola,neorganizirano i pocelo mi je ici na živce,jer cesto stanem,i ne znam koju bi vježbu radila.
zato,sutra krecem u teretanu,za ozbiljno,da imam strucno vodstvo,i da vidim što još mogu,jer ja nemam nikakvih mentalnih ogranicenja,samo me zanima što može tijelo.
ako tijelo bude kao mozak,ocekujem napredak!
kasnije cu se fotkati,tj. moram žicati sina,da me slika,pa cu staviti fotke.
eto,toliko od mene,za sada!
e,jesam se raspisalaaaaaaaa,ajme ,sorry,ak je dosadno

you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2013 at 10:41
zaboravih,napomenuti,da sam na omronu mjerila sastav tijela
BF-26%
miš. masa-31%
potkožno 5
ugl. ovaj bf,mi nikak ne ide u glavu, cini mi se jako puno?!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2013 at 11:32

babiceee Hug i ti u gym? Yeah Star

Pa super su ti mjere, hejj!! Jesi ti zadovoljna? Bez obzira na taj bf, i to...pusti to LOL

Kako planiraš raditi u gymu, hoceš imati neko vodstvo tamo?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2013 at 13:06
bok,gym!
da,idem u teretanu.
ugl. vidjet cu sutra s trenerom,on na pocetku kad se upoznamo bolje,složi neki program.
kaj se tice izgleda,ja sam zadovoljna,mišici su tu,ja bi još malo više,i da se to izdefinira,cisto me zanima što još mogu.
sve je fino zategnuto,mislim da izgledam bolje nego kad sam bila mlada :)
a,ovaj bf,sam mjerila u herbalife,na omronu,oni su mi sumnjivi,to su tak porihtali da mi uvale šejk,ali ja sam pametnija od njih,samo sam iskoristila besplatno mjerenje,hahahahaahah,jesam zlica!? :D
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2013 at 13:12
Nisi zlica draga, njih treba muljat kao što oni nas muljaju LOL


Ma odlicno Clap, jedva cekam vidjeti slikice i pratiti tvoj napredak Star
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2013 at 14:39
Baš mi je drago zbog tebe.Rijetka si,ako ne i jedina "baba" koja se toliko trudiš u tim godinama.Pratim te i jedva cekam nove detalje
P.S.ne da nisi dosadna,nego si i više nego zanimljiva.
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Studeni 2013 at 16:34
hvala svima
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 21>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.