New Posts New Posts RSS Feed - Prehrana i vjezbanje-pomozite
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Prehrana i vjezbanje-pomozite

 Post Reply Post Reply Page  <1234 6>
Author
Sirenica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sirenica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2013 at 19:37
Danasnji jelovnik
D:40g zobenih,1,5dcl vode,pola zlice meda i pola male zlice kako praha,3 snite dimceka
MO:2 kuhana jaja
R:meksicka salata(grah,kukuruz,paprika,rajcica,ocat,malo suncokretovog ulja),mandarina,5 badema
V:jedno cijelo jaje i jedan bjelanjak sa posnim  sirom(100g) i 5 badema

Danas nisam bila cijeli dan kuci pa nisam imala kada nista praviti tak da sam si nosila 2 kuhana jaja,bademe i mandarinu,a meksicku salatu kupila u merkatoru.
I danas sam bila gladna,ali kako sam bila zauzeta,nisam previse mislila na glad.
Pa evo,recite mi kako vam se cini moj danasnji,a i jucerasnji obrok,ako vam nije problem.Biti cu jako zahvalna.Cini mi se da je mozda previse jaja,ali danas je tako bilo najprakticnije i najbrze.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2013 at 19:43
Ja bih jaja iz MO-a prebacila u dorucak. Za MO bih pojela ili sendvic od razenog kruha i pilecih prsa i neku salatu ili posni/zrnati + neku vocku+ par badema. Rucak bi dodala proteine, npr. u ovu slatu bi uvalila konzervu tune u salamuri. Vecera ok s tim da bih ja tu jos nakrcala povrca. Koliko ovo ima kcal, cini mi se jako jako malo
cookies are for pussies
Back to Top
Sirenica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sirenica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2013 at 20:00
I meni se cini da ima jako malo kalorija,ali kako sam bila vani,samo sam to uspjela kupiti.Za rucak bi definitivno jela piletinu(tunu ne,jer ju mrzim :) ) Za veceru cu svakao ubaciti povrce. Danas sam kupila zelja,kristalku,rajcice pa ce svakako biti vise salatice na mom meniju.
Avangarde,skinula sam tvoje recepte koji su mi se svidjeli i svakako cu si to raditi.Reci mi gdje kupis onaj ajvar sto ti je na gotovo svakom tanjuru?Ja ga obozavam i bilo bi super da ga mogu malo papati.
I jos jedno pitanje,gore sam pisala o svom treningu,kako ti se cini? Ili ako bi mogao bilo tko komentirati?

Hvala puno na savjetima!Smile
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2013 at 20:04
ajvar- ako mislis na onaj eko taj sam kupila ovdje u baranji kod jedne obtelji sto pravi ajvar s agava sirupom. Ali uglavnom kupim u LIDL-u onaj njihov neki Chira jer na njemu pisu nutritivne vrijednosti pa sam ga pod tim unijela u app i po njemu picim
vidjela sam da koristis treninge sa fitness angelsa, oni su uredu, samo budi dosljedna i ne preskaci. jel radis dodatni kardio ili samo kao finiser?
cookies are for pussies
Back to Top
Sirenica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sirenica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2013 at 20:10
Taj ajvar iz lidla je fin,papala sam ga i inace,tako da ga budem kupila.,
Dodatni kardio ne radim,samo kao finisher.Trebala bi ga ubaciti?Isti dan kada i trenin ili?Jer vjezbam 4-5 puta tjedno?
I kakav kardio? Da li opet iznjenjivati marince,high skip itd. po nekoliko rundi ili nesto drugo da mogu raditi u stanu? Nemam nikakv orbitrek ili slicno
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Listopad 2013 at 21:17
ajvar sa agava sirupooom? ne bih rekao da je loš, ali jooj meni što sve ne postoji danas :)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2013 at 00:07
Originally posted by iver iver wrote:

ajvar sa agava sirupooom? ne bih rekao da je loš, ali jooj meni što sve ne postoji danas :)

ljut je jako pa je meni najbolji ma da neko obiteljsko gospodarstvo pa svast nes miksaju- pekmeze sa stevijom i agava sirupom i tak, a ja ko ja moram u sve stavit prstic

Edited by avangarde - 23 Listopad 2013 at 00:08
cookies are for pussies
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2013 at 00:24
Originally posted by Sirenica Sirenica wrote:


Dodatni kardio ne radim,samo kao finisher.Trebala bi ga ubaciti?Isti dan kada i trenin ili?Jer vjezbam 4-5 puta tjedno?
I kakav kardio? Da li opet iznjenjivati marince,high skip itd. po nekoliko rundi ili nesto drugo da mogu raditi u stanu? Nemam nikakv orbitrek ili slicno


aha, svaki put radis nakon treninga snage i finisher? ne, ne treba ti dodatni skroz dok ovo pali kad prestane paliti i vidis da se nista ne dogada onda radis intervenicije-- ili u prehrani (samanjis kcal)ili promjeni vrste kardia (mjesto intervala srednje intezivni) ili dodaješ dodatni kardio npr. uz ovo dodaš još brzi hod od 45 min..uglavnom, zasad radi ovako, tijelu ce biti vec sok sto mijenjas prehranu tako da intervencija u trening trenutno nije potrebna
cookies are for pussies
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2013 at 00:36
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by iver iver wrote:

ajvar sa agava sirupooom? ne bih rekao da je loš, ali jooj meni što sve ne postoji danas :)

ljut je jako pa je meni najbolji [IMG]smileys/smiley27.gif" align="middle[/IMG]


i ja jedem samo ljuti, koji vecina ovdje u ZG nece pojesti :)) Našao neki od opg Drempetic, gule papriku, fino ljut, bez konzervansa, a i ukusan je.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2013 at 00:41
pa madjarski korijeni, šta drugo može bit
cookies are for pussies
Back to Top
Sirenica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sirenica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2013 at 12:47
Pa da,taj kardio je u svakom treningu uklopljen,bar jedna od onih kardio vjezbica koje sam navela.Od danas sam krenula sa onim programom od 5 tjedana od fitnessangelsa,5 tjedana do super forme,pise tri treninga tjedno,ali ja cu ubaciti sigurno jos jedan od nekih njegovih treninga. A sto se tice brzog hodanja,ako ga budem dodavala,to u stanu ne mogu pa ak ima nekakva zamjena sto bi mogla raditi u stanu?
Hvala draga!Tongue
Back to Top
Sirenica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sirenica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2013 at 12:56
Moj danasnji jelovnik:
D:40g zobenih,1,5dcl vode,pola male zlice meda i pola male zlice kako praha+1 kuhano jaje
Nakon 2h trening,odmah poslije treninga banana,a sat nakon treninga integralno pecivo+2 male zlice posnog+4dimceka+zelena salata
R:150g kuhanih pilecih prsa,300g kuhanog povrca(brokula,cvjetavca,mrkva)+kupus salata sa malo octa
M:posni sir,5 badema
V:2 jaja sa lukom i tikvicom

Kako vam se cini?Ohrabrila sam se unijet vise ugljica od kojih bjezim.Tongue Za sada mi je super,ne gladujem.Sada je 13h,a papala sam sendvic u 12h.Vidjet cemo kako ce biti ostatak dana.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2013 at 13:04
Originally posted by Sirenica Sirenica wrote:

Pa da,taj kardio je u svakom treningu uklopljen,bar jedna od onih kardio vjezbica koje sam navela.Od danas sam krenula sa onim programom od 5 tjedana od fitnessangelsa,5 tjedana do super forme,pise tri treninga tjedno,ali ja cu ubaciti sigurno jos jedan od nekih njegovih treninga. A sto se tice brzog hodanja,ako ga budem dodavala,to u stanu ne mogu pa ak ima nekakva zamjena sto bi mogla raditi u stanu?
Hvala draga!Tongue


mozes po tom programu raditi 3 * tj snagu bez finishera, a onda finisher prebaciti na dan poslije i odraditi te dvije ili dodati jos koju vjezbu i raditi intervale kako pise s tim da povecas ukupno vrijeme kardia- krenes sa 21 minutom (to ce biti oko 7 rundi primjerice ako imas 3 vjezbe i runda traje 45/15) i onda povecavas kolicinu ukupnu te minutaze kroz tjedne. Nakon 5 tjedana dodes do recimo 35 minuta ukupnog vremena intervala i to je dovoljno. Ali svakao preporucam svjez zrak i brzi hod kad imas vremena
cookies are for pussies
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2013 at 13:06
Originally posted by Sirenica Sirenica wrote:

Moj danasnji jelovnik:
D:40g zobenih,1,5dcl vode,pola male zlice meda i pola male zlice kako praha+1 kuhano jaje
Nakon 2h trening,odmah poslije treninga banana,a sat nakon treninga integralno pecivo+2 male zlice posnog+4dimceka+zelena salata
R:150g kuhanih pilecih prsa,300g kuhanog povrca(brokula,cvjetavca,mrkva)+kupus salata sa malo octa
M:posni sir,5 badema
V:2 jaja sa lukom i tikvicom

Kako vam se cini?Ohrabrila sam se unijet vise ugljica od kojih bjezim.Tongue Za sada mi je super,ne gladujem.Sada je 13h,a papala sam sendvic u 12h.Vidjet cemo kako ce biti ostatak dana.


bez greske stvarno nemam sta nadodat, mozda bih ja pojacala posni sir ali vidim da si proteine lijepo pokrila jajetom i piletinom, evenutalno malo maslinovog na kupus salatu (1 žlicicu)
bravo
cookies are for pussies
Back to Top
Sirenica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 17 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 51
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Sirenica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2013 at 13:28
Jeeeee...uspjela sam! Tongue I mislila sam da ce faliti masti u rucku,ali maslinovo mi je bljak,ali bas bljak i ne znam sto ubaciti. Da kupim kokosovo ulje? Vidim da puno vas to uzima!

Sto se tice treninga:
ako sam dobro shvatila,te dvije kardio vjezbe(burpee i high skip)prebacim za drugi dan i dodam jos npr.mounting climbers ili jumping jack,vjezbam po intervalima,povecavam minutazu kroz tjedne?

Hvala ti do neba!Smile
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Listopad 2013 at 13:46
jes, sve si dobro skuzila, dodas 1 vjezbu da ne bude dosadno (mozes i vjezbe mjenjat kroz jedne ako ne vois konstantu ko ja ) i krenes sa 20 ak min prvi tjedan (sama si rasporedi rad/odmor) pa povecavas minutazu cijelog kardija dok ne dodes do 35 min i mjenjas tj povecavas rad, a smanjujes odmor u intervalu (mislim da je 45 rad/15 odmor krajnje dokle trebas ici).
Pa mozes, kupi kokosovo bez okusa i mirisa jedino ako bas zelis da ti meso mirisi na kolace onda kupi s okusom   
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 6>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.