New Posts New Posts RSS Feed - Došlo vrijeme... za transformaciju
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Došlo vrijeme... za transformaciju

 Post Reply Post Reply Page  <12345 23>
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2013 at 21:02
Originally posted by Markan1989 Markan1989 wrote:

današnji report:

rucak:

ništa

snack:

kruška od 300 grama

vecera:

350g jaja
500 grama domaceg svježeg sira
15 g kokosovog ulja
500 grama rajcica
200 grama vrhnja
200 grama domaceg pekmeza od višanja na žlicu (nema dodanih šecera pa si dozvolim

sve skupa oko 2000 kcal, sutra trening i svašta nešta :P

natuko si sve u veceru...svaka cast
cookies are for pussies
Back to Top
zeusko87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Rujan 2013
Location: sisak
Status: Offline
Points: 406
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zeusko87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2013 at 21:13
ovo je prava warrior prehranaCool
Never give up
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2013 at 22:44
ma joj, još sam poslije bio gladan pa sam još tog pekmeza pojeo, što je najgora stvar uopce mi nije bilo teško pojest tu veceru, osjecaj sitosti mi je poremecen i to žešce
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2013 at 22:54
ja mislim da je to zato što cijeli dan ne jedeš..
cookies are for pussies
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2013 at 18:15
I ja isto.... kad ja cijeli dan ne jedem mogu navecer pojesti cijeli kamion hrane i to neselektivno i ne kriticki tamanim sve pred sobom
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2013 at 21:06
bit ce da je zbog toga al stvarno nisam bio gladan ni malo preko dana, i ovu krušku sam pojeo cisto da nešto pojedem :S

danas:

Trening

PULL UP (negativi) 6 10 8 8 12

HSPU (olakšan)     6 10 8 8 10+2

PS (za svaku nogu) 6 10 8 8 12

DIPS (olakšan)     6 10 8 8 12

EHL               6 10 8 8 12

lLR               6 10 8 8 12

PLANK              60 sec

EHL= elevated hip lift (ne mogu raditi ghr kad nemam dobro mjesto i tabani me ubijaju onda :S)

lLR=lying leg raise

Rucak:

pohani oslic, pomfrit, zelena salata
teglica meksickog graha

medjuobrok:

nescafe irish
kiflica sa sirom (100g)

Vecera (savska 25):

teglica meksickog graha
cikla, kiseli krastavci
kukuruzno pecivo 100 g
kruška 200g

racunao sam i to je oko 3000 +-100

današnji trening nije imao finisher ali je bio brutalan, ovaj pistol squat me totalno uništi :P, uveo sam i leg raises i plank da ipak radim core jer osjecam da mi fali

edit: inace ove teglice s grahom su zakon, racunao sam nutritivnu vrijednost svake i ispada da svaka u prosjeku ima 45g proteina, 150 grama UH i 25 grama masti, znaci kad nemam ništa drugo 3 takve kroz 8 sati i dan riješen i super su pogodjeni omjeri nutritivnih velicina :P

Edited by Markan1989 - 27 Rujan 2013 at 21:07
Back to Top
eXpertise View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eXpertise Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2013 at 21:10
savska 25 mora da je to menza, ti si jedan od rijetkih koji ne junka tamo :D
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Rujan 2013 at 21:52
je, menza je, pokušavam što manje junkat, pogotovo na dane treninga jer se jednostavno ne oporavim ako ne jedem dobro :S, subotom bi se ode na pizzu itd pa onda nedjeljom priprema za trening u ponedjeljak :P
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Rujan 2013 at 00:48
Originally posted by Markan1989 Markan1989 wrote:

je, menza je, pokušavam što manje junkat, pogotovo na dane treninga jer se jednostavno ne oporavim ako ne jedem dobro :S, subotom bi se ode na pizzu itd pa onda nedjeljom priprema za trening u ponedjeljak :P


i meni se isto dogadja..usporenost, nevoljkost, i manjak energije ako ne unesem sve sto trebam
cookies are for pussies
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2013 at 11:16
ostao sam dužan report za jucer

od aktivnostisveobuhvatno cišcenje stana koji je bio totalni nered i mama me skoro u top nabila kad je to vidjela :P

rucak:

govedja juha s rezancima i hrpom mrkve
kuhana govedina u paradajz sosu sa 3 šnite crnog kruha (al pravog, onog kojeg jedva žvaceš:P)
nekih 4 dcl radlera

snack:

komadic hamburger slanine
polarajcice

vecera:

pola pizze s rikulom, pršutom, feta sirom, i cherry rajcicom
jabuka
kruška

fora mi je ovako online vodit dnevnik mada sve to pišem u notes pa prepisujem ovdje vama ;D

sutra je test pa da vidim koliko sad mogu cega napravit

Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2013 at 22:24
danas:

rucak:

500 grama svježeg sira (domaceg :D)
100 grama domaceg vrhnja
500 grama rajcice
100 grama hamburger slanine
250g kruška

snack:

2 jabuke

vecera:

paleo šmarne od 3 jaja 100 grama kokosovog brašna i mlijeka (nisam mogao pojest do kraja koliko je odvratno ispalo jer nemam pravo kokosovo brašno :S)
3 americke palacinke s nutellom (velicine dlana ali tanje i tanak premaz nutelle
3 žlicice domaceg pekmeza od višanja

odlucio sam da skratim treninge, u prijevodu za gornji dio tijela radit cu sklekove i zgibove, za noge cu radit pistole s klupice i podizanje kukova (za noge cu izvodit jednonožne vježbe) za core cu radit hanging leg raise (pravi je cilj a sutrašnji test ce mi pokazat jel ga mogu uopce napravit ili cu radit knee raise pa ispružit noge i lagano spuštat sve po ovom programu i doci do leg raise) i završit cu s plankom (kad plank dosegne 90 sekundi na testu onda cu potežat varijaciju), na kraju treninga ako vrijeme dozvoli oradit cu kratki i intenzivni finisher samo od cardio vježbi

alternirajuci setovi ce bit sklek i zgib (pauza od jedne minute izmedju vježbi), cucanj i podizanje kukova (pauza od jedne minute izmedju nogu) a core cu radit kako sam rekao

sutra cu odradit test pa cu vidjet, za ovo sam se odlucio da skratim treninge i pokušam ih ucinit intenzivnijima i da skinem malo stresa s ramena, kad dostignem ciljeve od 50 zgibova i 100 sklekova onda možemo pricat o težim varijacijama sklekova i daljnjem napretku, ova hrpa vježbi koju sam dosad radio je jako odužila trening a sad pocinje faks pa nece moci tako, idemo dalje

P.S. morat cu skinut koju kilu a od sad ce mi i cura pomagat i jest sa mnom zdraviju klopu koju cu sam skuhat pa se nadam da ce to bolje ici :D

laku noc
Back to Top
eXpertise View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 200
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote eXpertise Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Rujan 2013 at 22:44
sori, a dorucak ? il nisam u toku ako ne jedeš dorucak


http://www.youtube.com/watch?v=3sY-zr3Cf1g probaj ovo za core ;)
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2013 at 18:03
ne jedem dorucak, 16/8 if princip provodim
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2013 at 20:57
danas:

Trening (prva serija je test i sve su full vježbe bez negativa i maksimalno dobrom formom)

PULL UP (negativi) 4 7 5 5 7

PUSH UP            16 9 7 7 9

PS (za svaku nogu) 5 7 5 5 7

EHL               4 7 5 5 7

HLR                 4 7 5 5 7

PLANK              60 sec

EHL= elevated hip lift (ne mogu raditi ghr kad nemam dobro mjesto i tabani me ubijaju onda :S)

HLR=hanging leg raise

Rucak:

integralna riža 200g
bijelo meso     300g
rajcica        500g

americka palacinka s nutelom

medjuobrok:

kruška 300g

Vecera:

teglica meksickog graha
cikla, kiseli krastavci

americka palacinka s pekmezom od šljiva

zadovoljan sam treningom i bit ce to opako preksutra :D
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Rujan 2013 at 21:06
trening je prije placinke ili poslije bio ?
cookies are for pussies
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Listopad 2013 at 06:43
haha, trening je uvijek ujutro prije ikakvog jela, ciljam da bude bliže rucku ali jucer sam dugo cekao na rucak (jeo sam tek oko 3 a inace jedem oko pola 1)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 23>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.