New Posts New Posts RSS Feed - Došlo vrijeme... za transformaciju
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Došlo vrijeme... za transformaciju

 Post Reply Post Reply Page  <1234 23>
Author
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2013 at 15:09
ma tu sam oko 85, rekao sam da je vaga mjerodavna ali jedem toliko da ne mogu bit puno preko kad edržim 90 %, inace da, jedem i tjesteninu i rižu (al kad ja jedem rižu ili tjesteninu skuham 250 grama sirove pa si ti misli koliko je to riže :P)

planiram kroz koji tjedan odrait slikanje kad uspijem ulovit stabilnu rutinu bez tih berbi i pizdarija pa cu stavit slike a možda se i premjerim ko ce mi se dat :P
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2013 at 15:12
Odlicno, pratimo program i cekamo slike:))
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Rujan 2013 at 23:46
danas sam postio do 7 navecer maltene

rucak (ako se to može takonazvati)

500 grama rajcice (i to je bila jedna rajcica :D)

vecera

3 pljeskavice sa sirom, 5 cevapa, 2 rolade bijelog mesa zamotane u slaninu, 1 gurmanski uštipak (to je valjda cevap sa sirom i mljevenom crvenom paprikom), pola lepinje, malo pekarskog krumpira manje od 10 malih polovica, kriška i pol pizze sa pršutom, rikulom i ribanim parmezanom, karlovacno tamno pivo pola litre i za desert madjarica :P

sutra back on track, trening opasno i što cišca klopa, ipak je covjeku bio rodjendan danas pa šta da sad radim :P

sutra cu vjerojatno u menzu FER-a na rucak pa se nadam da ce biti nešto "cisto"
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2013 at 01:20
Stari moj dobra je ova vecera LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2013 at 07:21
ma cini mi se da me je ovaj vikend unazadio malo ali valjda se sagradila neka miška u svemu tome :P, daj idi spavat na vrijeme
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2013 at 10:38
Malo sam poremetio to spavanje :P
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2013 at 20:47
danas:


Trening (vježba, ponavljanja po seriji)

PULL UP (negativi) 5 9 7 7 9

GHR (negativi)     5 9 7 7 9

HSPU (olakšan)     5 9 7 7 9

PS (za svaku nogu) 5 9 7 7 9

dips (olakšan)     5 9 7 7 9


Rucak (savska 25):

becki s mlincima (zacudo nije bilo masno :P)
pecena svinjetina s blitvom i krumpirom
salate: svježi crveni kupus i svježa mrkva
acidofilno mlijeko

medjuobrok: rajcica od 350 grama

Vecera (savska 25):

pohana svinjetima s pireom i špinatom na mlijeku
pecena svinjska ledja sa cvjetacom i krumpirom
cokoladna rolada
edit: 2 pogacice s pekmezom


danas sam se malo zaigrao s treningom pa sam radio alternirajuce setove (pull up + hspu, dip + ghr, pistoli samostalni s tim da cu sljedeci trening pistole na drugo mjesto jer se ne odmore ramena dovoljno za dipseve) s pauzama od 1 minute izmedju pumpanja i na kraju sam ubacio kardio + abs, sve skupa trajalo 53 minute a ja prezadovoljan jer je puno krace a osjecam da sam vrlo dobro odradio trening

nažalost ovisio sam o prehrani iz menze i tako ce bit i u srijedu (jer su sutra domaci sir s vrhnjem i jaja na meniju :)) a onda kad stigne klopa u cetvrtak bit ce lakše

imao bih jedno pitanjce za vas: razmišljam da umjesto dipseva radim program s iste stranice od 100 sklekova, kakva su vaša mišljenja, jel se smanji opterecenje za ramena (zaradio sam upalu na berbi zbog stalnog ponavljanja pokreta a sad dolazi to vrijeme pa da ne preopteretim rame a imam vec jedan vertical push), hvala

Edited by Markan1989 - 23 Rujan 2013 at 20:57
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2013 at 22:25
samo provjeris kod tebe u topic i saznas sta ima na meniju u kojoj menzi
cookies are for pussies
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2013 at 22:30
e da je bar bilo nešto bolje da se mogu držat bolje plana ali kad mora ovako onda je dobro
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Rujan 2013 at 22:33
ja sam isto dok sam bila student jela u mezi al se sjecam da sam uvijek skidala pohin s mesa, piletinu prije konzumacije stavljala medju salvete da skinem masnocu, izbjegavala sve što neznam šta je - musake i tak to i uvijek jela bar 2 vrste salate ko i ti vidim

Edited by avangarde - 23 Rujan 2013 at 22:33
cookies are for pussies
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Rujan 2013 at 08:44
ma najradije bih da mogu uzet 3 pecena krmica onako suha i nemasna ali sad kad poskupi menza tko ce to izdržat, bit ce mi jeftinije kupit kilu riže i kilu tijesta pa kad od doma nosim piletinu to pec, zdravije je i jeftinije kako vidim jer kilu tjestenine (dobro ne integralne) možeš nac za 5 kuna na akciji a u rižu se jednostavno mora uloži, integralnu naravno
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Rujan 2013 at 09:26
neki dan u konzumu - integralne spagete 4,99kn (cesto u intersparu na snjizenju što se tice int. rize--ja je kupim kad idem u Madu u Tesku jer je tamo bolje kvalitete, a jeftina sroz, ovdje mi se ne isplati kupovat- prvo jer je skupa skroz, drugo jer imas svari tj zitarice koje su u istom rangu, a jeftnije kao sto su heljda i jecmene kasa--kad se nakuhaju možeš jesti 3 dana
cookies are for pussies
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Rujan 2013 at 19:48
hvala avangarde

evo izvještaj za danas:

nije baš bio dobar dan, rucak je bio dobar ali za veceru me povuklo :S

rucak:

domaci svježi sir 400 g
domace vrhnje (od iste bake) 100 g
rajcica 500 g
3 one moje pogacice

snack:

3 pogacice s ajvarom

vecera:

7 pogacica s vrhnjem (ne znam koliko vrhnja al nije više od 100 grama)
i onda sam poludio i pojeo 130 grama nekog džema iz konzuma :S
2 komadica domace kobasice

danas dan nije završio u deficitu ali sam dosta hodao pa se nadam da nije prevelika šteta :S

sutra ujutro trening da e sve to sprži
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Rujan 2013 at 23:04
Trening (vježba, ponavljanja po seriji)

PULL UP (negativi) 5 10 8 8 10

GHR (negativi)     5 10 8 8 10

HSPU (olakšan)     5 10 8 8 10

PS (za svaku nogu) 5 10 8 8 10

dips (olakšan)     5 10 8 8 10


Rucak:

1.2 kebaba

medjuobrok:

slavonska pizza trokut
2 male americke palacinke

Vecera:

pola velikih kokica
pola litre fante

trening je bio brutalan, morat cu zamijenit ghr sa elevated hip lifts jer me bole strašno listovi (nemam pravu stanicu za ghr) pa cu se tako snaci i pratit cu broj cucnjeva da izjednacim

malo je bio junk fest ali je bila posebna prigoda pa nisam mogao odolit
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2013 at 00:36
Napreduješ ti svaka cast markane! ;)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Rujan 2013 at 20:45
današnji report:

rucak:

ništa

snack:

kruška od 300 grama

vecera:

350g jaja
500 grama domaceg svježeg sira
15 g kokosovog ulja
500 grama rajcica
200 grama vrhnja
200 grama domaceg pekmeza od višanja na žlicu (nema dodanih šecera pa si dozvolim

sve skupa oko 2000 kcal, sutra trening i svašta nešta :P
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 23>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.