New Posts New Posts RSS Feed - Došlo vrijeme... za transformaciju
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Došlo vrijeme... za transformaciju

 Post Reply Post Reply Page  <1 1718192021 23>
Author
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2014 at 20:36
hmm, zanimljiva ideja, hvala :)

ali mislim da ću radit to doma inače, ovo je bilo sad ovako jer sam odgodio jučerašnji trening, a doma imam samo šipku, mogao bih kante napunit pijeskom pa nosit po dvorištu :P
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2014 at 20:38
E super ti je to isto .... :D kako se zove... farmer walk? ako se ne varam :) sjedeći položaj bučicama to sam gledao probavao..inače odlično pogađa trapez... nekak čak i bolje nego sama šipka dvoručna ili stojeći sa bučicama :P

Edited by mettasttaza - 15 Ožujak 2014 at 20:38
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2014 at 21:15
da, farmerov hod, bilo bi bolje kao finisher ali može kao i trening, imam u dvorištu pravac od 20 metara i hodam tao i natrag, bilo bi dobro da mogu neku eksplozivu tipa bacanje ili nešto ali trenutno ništa od toga (jedino da nabavim malj i gume stare :P), vidjet ćemo hehe, meni je prvenstveno bitno napredovanje po programu a trapez ako dođe dođe
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2014 at 21:35
Doći će :))) Mora :D sve dođe na svoej kad tada heheh...evo ja sada pripremam papire..zapisnike..još tjedan dana i masa...sve u detalje...do 1grama brojanje..do 1 kcal...progresija metar ovo ono..glava me boli hahah..papira i papira teže to nego utezi :P
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2014 at 23:21
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Doći će :))) Mora :D sve dođe na svoej kad tada heheh...evo ja sada pripremam papire..zapisnike..još tjedan dana i masa...sve u detalje...do 1grama brojanje..do 1 kcal...progresija metar ovo ono..glava me boli hahah..papira i papira teže to nego utezi :P


tako i meni pocinje sad.. i treni g ujutro i navecer ://
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2014 at 08:47
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Doći će :))) Mora :D sve dođe na svoej kad tada heheh...evo ja sada pripremam papire..zapisnike..još tjedan dana i masa...sve u detalje...do 1grama brojanje..do 1 kcal...progresija metar ovo ono..glava me boli hahah..papira i papira teže to nego utezi :P


tako i meni pocinje sad.. i treni g ujutro i navecer ://

Jedino bih razmišljao ujutro i navečer da sam na roidsima :D tj ne bih ni razmišljao LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2014 at 12:07
Originally posted by Markan1989 Markan1989 wrote:

da, farmerov hod, bilo bi bolje kao finisher ali može kao i trening, imam u dvorištu pravac od 20 metara i hodam tao i natrag, bilo bi dobro da mogu neku eksplozivu tipa bacanje ili nešto ali trenutno ništa od toga (jedino da nabavim malj i gume stare :P), vidjet ćemo hehe, meni je prvenstveno bitno napredovanje po programu a trapez ako dođe dođe

probaj ovo za hvat..ja radim ali s manjim težinama ploče ofkors
http://www.youtube.com/watch?v=e1DG4qbiIAM

Edited by avangarde - 16 Ožujak 2014 at 12:08
cookies are for pussies
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2014 at 18:54
danas

čučanj (55kg + šipka) 5x5
bench press (40kg + šipka) 5x5
veslanje šipkom(40kg + šipka) 5x5
zgibovi 2x5

inače razmišljam da se više priklonim stronglifts programu, ne zato što ne volim propadanja i zgibove jer ih planiram još uvijek raditi nego zato što su mi ručke za dipse jako široke i ramena su me mučila poslije njih a za zgibove nema adekvatnog mjesta zapravo ali radit ću ih na krau treninga uskim hvatom
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2014 at 22:10
kako si na kraju odlučio povećavat kilaže?
cookies are for pussies
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2014 at 22:49
zasad na svemu po 5 kila nakon uspješnog treninga a na mrtvom 10, a nakon prvog štekanja (tj stall) se vratim dolje 5 kg ispod zadnje uspješne kilaže i podižem duplo manje /2,5kg i 5kg), jedino što nekad neću moći petkom odradit s utezima pa ću odradit zgibove, propadanja, box pistole i hip thrust u superserijama i s velikim volumenom ali malim serijama
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2014 at 22:52
pa dobro ti onda ide
cookies are for pussies
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2014 at 07:14
ide ide, mislim da imam još rezerve na čučnju, pogotovo jer su treninzi natašte u 14h :P, smislio sam da ako zaštekam da bih mogao 1 sat prije treninga maznut one palačinke od jaja i banane kad prvi put zaštekam, pa ću opet probat za 5 kg podizat, znam da trebam uh za snagu ali baš me zanima dokle mogu ovako, jedino što unesem prije treninga je sok od mrkve, krastavca, cikle, rotkvice i limun iscijedim

jedva čekam mrtvo sutra, al radit ću 1x5 s podizanjem težina (tu mislim da dugo neću zaštekat jer bi mi to kao trebao bit najjači lift (dugačke ručine :P)
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Ožujak 2014 at 18:19
evo današnjeg treninga, opet fasted state i malo sam se zaigrao na mrtvom XD

čučanj 60kg + š 5,5,5,5,5

OH press 25kg + š 5,5,5,5,5

mrtvo dizanje (40+š)x5, (50+š)x5,(60+š)x5,(70+š)x5,(80+š)x5,mogao msa još ali dosta za danas

na kraju sam ubacio malo izolacije na nagovor trenera da malo ruke povećam

u superserijama odmori po 60 sec

superserija 1

pregib EZ žipka + 20kg (neutralni hvat) do otkaza (skupilo se 12 komada)
triceps ekstenzija na mašini 30 kg do otkaza 10 komada

superserija 2

pregib EZ žipka + 20kg (neutralni hvat) do otkaza (11 komada)
triceps ekstenzija na mašini 25 kg do otkaza (12 komada)

superserija 3

hammer pregib bučica bilo je svašta 15kg x 4 + 12,5kg do otkaza
triceps dip x 12

superserija 3

hammer pregib bučica bilo je svašta 12,5kg do otkaza
triceps dip do otkaza (mislim da je bilo 10 ili 11)

i to je to :D

na mrtvom sam mogao još, sljedeći put ciljam na 90 kg
OH press me malo muči izvedba (širina hvata itd) ali sam nekako to izveo
čučanj će ić još dosta gore

nakon ovog biceps triceps treninga sam imao ludi pump, trener me pitao jesam popio neki dodatak prije za to XD (biceps nateko ko bačva žila ko mali prst i sve crveno :P)

ubacit ću ovo za biceps i triceps 2x tjedno (ponedjeljak i petak) a kako se mijenjaju po 2 treninga svaki tjedan će bit iza drugačijeg treninga (trener je rekao da će rast ruke ko gljive ako ću dobro jest :P), ako neću moći neću odradit izolaciju (izmori ovo prije mišiće dosta)

toliko za danas, u petak neću moći u teretanu ali ću u subotu u zg odradit zgibove propadanja, box pistole i elevated one leg hip lift s nekim kardiom za trbuh i to je to

poz
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2014 at 08:31
oj ekipica, sutra bi trebao ići (ako se sve poklopi i sreća se osmjehne) na total body evaluation negdje na bundek s curom (koju sam nagovorio da počne vježbati i sad sam si kul ) pa ćemo vidjet kako stojim, zasad znam da imam ~95 kg (što znači da sam nabio 3-4 kg doma ali domaća kuhinja je to pa jbg :P) s postotkom bf-a od 17-18% (bar iz ovih nekih mjerenja struka, kukova, podlaktice i zapešća) izvijestit ću vas o trenutnom stanju i uzet ću ga kao neko mjerodavno za pokušaj gubljenja 5-7 kg čistog sala do ljeta (ako ode više nek ode ali mislim da prei možda izgradnje 1-2 kg mišića, više o planu nakon procjene :)
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2014 at 12:30
Daj javi što točno su ti radili tamo i mjerili, baš me zanima!
LiveStrong
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2014 at 13:24
i mene isto zanima i napisat ću tu sigurno, to mi je cura nešto prepričala preko moba, nadam se da je to donekle mjerodavno što će oni tamo radit jer kao besplatno je (što znači da se inače plaća) pa se nadam da to vrijedi nešto
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1718192021 23>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.