New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013. - musicgirl - nema više odustajanja!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013. - musicgirl - nema više odustajanja!

 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 20:09
Šta cemo s tolikim mastima? Smile

Koliko su ostali dani slicni ovome?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
musicgirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musicgirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 20:21
klavir, a znam još nekoliko instrumenata

ahahahaah kaj tolko je loš jelovnik?   
Back to Top
musicgirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musicgirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 20:23
a ne znam kak su ostali dani, mislim da ne. pisala budem i dalje kaj jedem pa cemo vidjeti

kaj cemo s tolikim mastima? hmmm. maknuti ih?

mislim, meni se ne cini tolko masno... al ak ti veliš da je ima da slušam!   

Edited by musicgirl - 10 Rujan 2013 at 20:26
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 21:19
I ja sam brljala po klaviru kad sam bila mala :) I po sintisajzeru...i po gitari nedavno.... i pustila sve kvragu i uhvatila se željeza Big smile

Ajde prouci malo ovu temu, imate slican tip tijela https://www.fitness.com.hr/forum/elimhou-i-mogu_topic7985.html


Previše energije iz masti vadiš, a premalo proteina imaš...povrca isto.......jedeš li što mesa, ribe, jaja, mlijecnih proizvoda osim kozjeg? Što voliš od povrca?

Koliko cesto jedeš paštu, rižu, krumpir, kruh? Znaš li otprilike procijenit te kolicine?



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
musicgirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musicgirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 21:50
i ja sam brljala dok sam bila mala, sad brljam malo bolje.

ok priznajem danas mi je malo zbrkan dan bil pa tak i kaj se tice prehrane. jedem meso svakodnevno, jaja i ribu rjedje, mlijecne proizvode samo kozje. od povrca volim sve osim cvjetace i patlidjana bljak

e da, kaj se tice prehrane, moram napomenuti da je 90% toga domace.

tjesteninu jedem svaki 2.-3.dan, krumpir isto tak, rižu moža 1x-2x tjedno. kruh ne jedem osim u rijetkim prilikama dok moram jesti sendvic negdje vani.
pa nebih znala baš procijenit kad se to nikad ne radi iskljucivo za mene nego je za cijelu obitelj, kužiš?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Rujan 2013 at 23:58
Hehehe, ja sam se od svih umjetnosti na kraju našla u ovoj Smile ali daj mi gitaru i mikrofon i pjevat cu all day long Big smile

Cuj, to domace...je odlicno Wink ali za ono što želiš pusti te koncepte "domace" i "zdravo" i posveti se malo brojanju kcal, manipuliranju nutrijentima, cikliranju UH-ima i tako to Tongue

Nemaš ti tako puno posla, samo se moraš malo pokrenut žešce i malo jelovnik sredit. Vidim da se dosta bazirate na te UH-e, i da jedeš dok ne budeš sita vjerojatno ;)

Kombinirate li kada tu paštu/rižu/krumpir sa povrcem?

Na pocetku bi bilo dobro tu intervenciju napravit - malo smanjit kolicinu tih UH-a i umjesto toga tanjur nakrcat povrcem. I naravno, uz to meso/ribicu/jaja....

Tako i za veceru - tebi bi super bilo za pocetak malo izbacit sav škrob otuda i bazirat se na povrcu, proteinima i malo masti. Vec bi to bila velika promjena. Znaci zelenog lisnatog povrca koliko god želiš + nešto od proteina + žlicu maslinovog/šaku orašastih/2-3 cijela jaja......ili neko masnije meso/ribu pa bez toga....ja sam negdje bila pisala primjere tih obroka ali ko zna di je to nestalo :)

Šta inace jedeš za dorucak? Šta ceš sutra jest npr.? :) Ili što si jela, ako se ne javiš do onda ;)




"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
musicgirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musicgirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2013 at 08:01
ajde i to bi voljela cuti!

da, tak nekak.

da, pire krumpir najcešce sa špinatom ili tak necim. riža sa graškom, a ne znam, uvijek se nadje nekog povrca.

okej, kužim. manje UH-a, više povrca. to ne bi trebalo biti teško

vecera, može može, svidja mi se.

a kako kada. nekad jedem jaja, nekad rižu, nekad zafriganu juhu, nekad jecam ili proso,...

danas cu za doraucak jesti 2 kuhana jaja i sir.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2013 at 08:12
Big smile

Ma znam kako to ide, i meni je baka godinama kuhala sve te fine stvarcice pa sam jela dok nije nestalo Smile I znam da je teško tu pocet provodit svoju politiku. Ali cuj....sve se može ako želiš rezultate, a za pocetak se probaj što više prilagodit i napravit neke kompromise koje možeš jer ce i to napravit razliku.

Znaci tako nešto, samo kombiniraj povrce uz što više obroka, kolicinu tih UH-a pokušaj malo smanjit, a proteine pojacaj. I veceru tako složi, drago mi je da ti se svidja Wink

Sir, sir...koji sir, kolko sira? Big smile



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
musicgirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musicgirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2013 at 08:24
znam, znam, naravno da hocu!

kozji. to je jedini koji mi valja, a i besplatan mi je. inace ne volim sir, pa ni kozji, al ajde jedem ga.
ne znam, kolko bi trebala? 100g + marelice koje nisam jucer ni taknula?

Edited by musicgirl - 11 Rujan 2013 at 08:36
Back to Top
musicgirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musicgirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2013 at 09:36
nije bio planirani dorucak.
jela sam 70g hajdinske kaše, svinjski odrezak, i kava.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2013 at 17:33
Žestoko :) Ja bih onda uz tu heljdu bar nešto proteinski pojela, cisto proteinski. Komad piletine bar.

Dobar ti to dorucak opališ Big smile

Dalje? :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2013 at 17:36
Originally posted by musicgirl musicgirl wrote:

nije bio planirani dorucak.
jela sam 70g hajdinske kaše, svinjski odrezak, i kava.


svinjetina za dorucak ovo me podsjeca na dane kad su mi zobene i voce za dorucak bili nezamislivi
cookies are for pussies
Back to Top
musicgirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musicgirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2013 at 18:08
mama je kriva... okeeeeej piletina umjesto svinjetine. i tak ju više volim.
pa da, ok je dorucak, dugo me drži. makar ja bi radje kašu od prosa, ne od heljde.

dalje? 12:45 rucak: 80g špageta s mljevenim mesom, pola litre caja, jabuka
16h 4 jabuke + caj - to je umjesto snacka uz film bilo

i sad vecerica... nažicala sam majku da radimo SAMO povrce, pa ce biti juha s puno zelenog: koraba, peršin, celer, luk, kelj. ja mislim da je to to. rekla je da mogu juhu ocijediti, tak da mi ostane cisto povrce.

jel to okej?

btw. trening je bio prije rucka

e da, moja majka voli masnije papati i sve kaj ide uz to, tak da se nadam da budem istim putem kak i sebi i njoj malo po malo promijenila prehranu.

@avangarde nisu mi zobene nezamislive, samo moraju doci na red(kod moje mame)
sutra za dorucak jecmena kaša, bolje?    
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2013 at 18:08
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by musicgirl musicgirl wrote:

nije bio planirani dorucak.
jela sam 70g hajdinske kaše, svinjski odrezak, i kava.


svinjetina za dorucak ovo me podsjeca na dane kad su mi zobene i voce za dorucak bili nezamislivi

nekad i ja maznem kremenadle ujutro :D

Ne mogu se zobene mjerit s nijednim mesom LOL
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
musicgirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musicgirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2013 at 18:11
dorucak mi je dosad bil inace najvažniji obrok, zbog škole. znala sam da ak ne jedem prije nego krenem od kuce, a to je bilo u 6h ujutro, da cu cijeli dan biti na necem žblj zbog toga jer sam imala cjelodnevni raspored u školi svaki dan. nije lako biti muzicar.
Back to Top
musicgirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musicgirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Rujan 2013 at 18:13
hahahah davore, ma nemam ja niš protiv zobenih(mama ima) i puno više volim piletinu, puretinu i zeca. al kaj ceš...
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 5>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.