New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013. - musicgirl - nema više odustajanja!
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013. - musicgirl - nema više odustajanja!

 Post Reply Post Reply Page  <1 345
Author
musicgirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musicgirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2016 at 03:08
Pozdrav!

Od zadnjeg posta je prošlo skoro godinu dana i svašta se dogodilo. Nemam fotke od ljeta, jer sam prestala trenirati i radila u kaficu 10-12h dnevno koji me izmrcvario, pala sam sa 65 na 58kg. Nikakva prehrana, umor, nespavanje (skakanje iz smjene u smjenu) sve se to odrazilo na mom izgledu. Tad mi je moja kilaza bila cool. Ono, nisam imala 58kg od osnovne škole! Izgubila sam obline/mišiće i najbliži su me upozoravali na zdravlje, al tad mi to nije bilo bitno. Bitno da sam ja mršava, po prvi puta u životu!
Približavala se nova akademska godina, prekinula sam rad u kaficu i kad sam se vratila u normalu za mjesec dana dobila sam 10kg. "Ma skinut ću ja to sam tak." Skinula sam neku challenge aplikaciju za čučnjeve, nešto kao 300 čučnjeva u mjesec dana i to mogu raditi doma! "Čučnjevi su dobri za guzu", rekao je netko. E, al ja sam radila duplo! No, nikako aktivirati te mišiće, samo kvadricepsi rade, koljena su počela stradati. Prekinula sam s time. Par mjeseci nisam trenirala.
Nakon toga odlučila sam da nisam zadovoljna trenutnim stanjem, da mi fali aktivnosti i da zelim raditi na sebi. Počela sam čitati, čitati i čitati... što ovaj portal, e-knjige,...
Shvatila sam da čučnjevi jesu dobra vježba, al da to nije jedina vježba za gluteus i nije samo za gluteus! Također, shvatila sam da su mi koljena stradala, kad sam zadnje bila trenirala, zbog nepravilnog izvođenja vježbe!
Naučila sam još puno toga, al da ne duljim...
Od 2. mjeseca počela sam ponovno trenirati doma u sobi. Brat mi je posudio set bučica i napravila sam plan treninga. Točnije, kopirala sam ga iz jedne knjige, al mi dosta vježbi nije odgovaralo pa sam izmjenjivala po potrebi. Zavoljela sam to dizanje utega i prehranu! Nije mi više cilj smršaviti pa mi takav način života više nije tlaka.
Radim na novoj transformaciji, al sad "za ozbiljno", godinu pametnija, malo iskusnija (tek sad vidim kolko malo znam o treniranju i prehrani).
Veeelika novost je da sam se upisala u teretanu krajem 3. mjeseca, čega sam se grozila prije nekoliko godina (to je samo za dečke i te spike).

Dosta govorancije, htjela bih podijeliti s vama neke rezultate.
Back to Top
musicgirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musicgirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2016 at 03:17







Back to Top
musicgirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musicgirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2016 at 03:19
htjela sam još reći kako mi je nevjerojatno to kako 9-10kg ne mora značiti veliku razliku u centimetrima.
Back to Top
musicgirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musicgirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2016 at 18:01
zabunom sam postavila 2 iste slike, al ne mogu editirati post.
evo treće:
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2016 at 18:27
Sjajno,

upravo ono sto ja stalno govorim, 
kilaza nije nikakvo mjerilo dobrog izgleda.
Upravo iz tog razloga tijelo moze potpuno drukcije izgledat na istoj brojci na vagi,
nakon nekog vremena.
Bitno je kako su te kg. rasporedene po tijelu i kojeg su "sastava". :)
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
musicgirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musicgirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2016 at 21:45
Slažem se Smile

Imam još mali problem s vremenom u teretani. Vrijeme mi brzo proleti pa sam posljednjih 3 tjedna svaki puta potrošila oko 2 sata na trening 2-3x tjedno. Dosad sam radila s bučicama (do 10kg u svakoj ruci) i spravama, no mislim da je vrijeme za šipku i veće težine te manji broj ponavljanja kako bih smanjila vrijeme provedeno u teretani. 
Back to Top
r4mb0 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 01 Sijecanj 2014
Status: Offline
Points: 454
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote r4mb0 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2016 at 11:58
Bravo, svaka čast, odlično !! Wink
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Travanj 2016 at 16:07
Originally posted by musicgirl musicgirl wrote:

Slažem se Smile

Imam još mali problem s vremenom u teretani. Vrijeme mi brzo proleti pa sam posljednjih 3 tjedna svaki puta potrošila oko 2 sata na trening 2-3x tjedno. Dosad sam radila s bučicama (do 10kg u svakoj ruci) i spravama, no mislim da je vrijeme za šipku i veće težine te manji broj ponavljanja kako bih smanjila vrijeme provedeno u teretani. 

Zasto ne nadodas jos jedan trening pa da to bude 3-4x tjedno? =)

No svakako sto i sama kazes, vece kg. bi trebale smanjit broj ponavljanja, pa mozda time i sami trening.
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
musicgirl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 11 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 83
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote musicgirl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 25 Travanj 2016 at 09:42
Trudim se da imam 1 dan odmora između dana kad treniram, jer svi kažu da bi to tako trebalo biti. Vikendom idem kući pa tad uglavnom ne treniram, al pokušat ću si sad ubaciti još jedan trening makar bez dodatnog opterećenja.

Hvala na savjetima! Smile
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 345
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.