New Posts New Posts RSS Feed - trcanje ???
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

trcanje ???

 Post Reply Post Reply Page  123 9>
Author
mrs F. View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mrs F. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: trcanje ???
    Posted: 28 Veljaca 2008 at 22:29
Lijep pozdrav svima!

Odlucila sam skinuti 5 kg, uz smanjivanje prehrane i krenila bi trcati.

Kako si odrediti tempo za pocetak i kako ga regulirati. Nemam kondicije bas :)

Molim za pomoc


Unaprijed hvala..
Back to Top
xenic View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 09 Prosinac 2007
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 44
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote xenic Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Veljaca 2008 at 22:32
  hej hej

ja nisam nikakav strucnjak, ali iz mog iskustva mogu reci da sam do kondicije dosla postepeno, tako da nije bio nikakav sok za organizam

pocela sam sa brzim hodanjem pod nagibom
Back to Top
sanjalica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 61
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote sanjalica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Veljaca 2008 at 09:10
 potrazi malo po stranici glavnoj,ja sam bas jucer  nasla,o trcanju i planu trcanja sve pise,za svaki tjedan,a to ide one koji nemaju kondicije,.....pa potrazi,mislim da je pod savjeti-vjezbanje
Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Veljaca 2008 at 09:25
Zapocni sa brzim hodanjem. Bit ce ti lakse, a ako je cilj mrsavljenje, imat ce i vise ucinka. 
Back to Top
mrs F. View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Veljaca 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mrs F. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Veljaca 2008 at 12:27
Hvala na odgovorima

Pregledala sam spomenutu literaturu na forumu vezanu za trcanje. I pronasla vecinu sto me zanimalo.
Mislim da cu prvo krenuti sa brzim hodanjem i tek onda postepeno krenuti sa trcanjem. Jer nakon 50 m vec sam podosta umorna


Lijep pozdrav
Back to Top
bekica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2007
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bekica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2008 at 21:37
zanima me s kojih dijelova tijelova se najprije pocinje topit salo kad se pocne s brzim hodom i trcanjem
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Ožujak 2008 at 22:35
Originally posted by bekica bekica wrote:

zanima me s kojih dijelova tijelova se najprije pocinje topit salo kad se pocne s brzim hodom i trcanjem


Sa svih dijelova tijela podjednako - odnosno nije moguce gubiti masno tkivo samo s jednog dijela tijela.
Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2008 at 09:59
Zato obozavamo trcanje 
Back to Top
bekica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2007
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bekica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Ožujak 2008 at 16:26
ajme,sto sam ispala nepismena gore.dijelova tijelova. znaci mogu ocekivat da meni curi sa ogromnim poprsjem se pocnu smanjivat,kad pocnem s trcanjem?haha(glupo pitanje,al pitam):)
Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2008 at 09:10
Ne mogu reci iz vlastitog iskustva, a vjerojatno ni Mr G. . Teoretizirati mozemo uvijek, ali dajem prednost iskustvu... 
Back to Top
emilio View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 12 Prosinac 2006
Location: Sweden
Status: Offline
Points: 662
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote emilio Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2008 at 09:15

Originally posted by bekica bekica wrote:

ajme,sto sam ispala nepismena gore.dijelova tijelova. znaci mogu ocekivat da meni curi sa ogromnim poprsjem se pocnu smanjivat,kad pocnem s trcanjem?haha(glupo pitanje,al pitam):)
 

 netrci onda ako ce doci do smanjivanja

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2008 at 10:04
 pa tebi se bas i nece previse smanjiti.... ;) to da imas male...prvo od tu ode
Back to Top
bekica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2007
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bekica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2008 at 13:58
ah covjece,znaci moram pod noz ,boli me kicma od njih i stvarno su mi prevelik teret postale(jedino muskima nisu prevelike-naravno)
Back to Top
©parogica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 96
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©parogica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Ožujak 2008 at 18:49
pa iz moga iskustva smrsave i one skupa s tobom... 
By:©parogica:)
Back to Top
bekica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Prosinac 2007
Status: Offline
Points: 64
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bekica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Ožujak 2008 at 22:00
haha,hm pa nadam se da hoce jednog dana. vec mi je malo pretesko za nosit ih     pocela su me leda muciti i sl.ako me kuzite..decko mi je bas danas reko.jako si smrsala,a ja ono da a na istoj sam tezini(prekjucer sam se izvagala),a on meni ko ono to su ti misici teski jer su ti se poceli formirati. malo mi to smijesno zvuci posto sva lelujam al jel to moguce?
Back to Top
©parogica View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 02 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 96
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ©parogica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Ožujak 2008 at 04:25
Pa da u pocetku ti se tezina ne mjenja,cila sam (neznam jeli sigurno,provjeri) da neki cak i otezaju za par gramicaka,ali uz redovitu vjezbu se pocne topit masno tkivo i onda si sami misic! 
By:©parogica:)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 9>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.