New Posts New Posts RSS Feed - zatezanje
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

zatezanje

 Post Reply Post Reply
Author
marina16 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marina16 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: zatezanje
    Posted: 28 Veljaca 2008 at 17:38
kaj je sve dobro za zatezanje koze nakon mrsavljenja osim pilatesa i kremica? jel zna tko ista o tome? 
Back to Top
enaa View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 21 Studeni 2007
Status: Offline
Points: 186
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote enaa Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Veljaca 2008 at 09:27
Vjezbanje u bilo kom obliku, pravilna prehrana, puno vode, naizmjenicno tusiranje u toploj i hladnijoj vodi, masaza. 
Back to Top
antonija sb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 08 Ožujak 2008
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote antonija sb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2008 at 16:40
 ja sam krenila u teretanu ali samo na odredjene sprave,vise se krecem i manje jedem.nadam se da ce biti nekakvih rezultata
antonija sb
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2008 at 18:27
Originally posted by antonija sb antonija sb wrote:

 ja sam krenila u teretanu ali samo na odredjene sprave,vise se krecem i manje jedem.nadam se da ce biti nekakvih rezultata


A koje su to odredjene sprave?
Back to Top
Nikola View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Ožujak 2008
Status: Offline
Points: 65
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Nikola Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Ožujak 2008 at 18:55
strunjaca i vijaca 
Slabi ste vi za mene!
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2008 at 02:45
 zasto samo na odredjene sprave.. po meni je bolje da vjezbas vjezbe za cijelo tijelo.. ja nikad ne vjezbam samo odredjeni dio tijela nego ak vjezbam vjezbam za sve misice.. bezveze mi je samo raditi npr za guzu trbuh i noge a da recimo ruke i ledja zapustim...
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2008 at 02:57

Originally posted by marinaš6 marinaš6 wrote:

kaj je sve dobro za zatezanje koze nakon mrsavljenja osim pilatesa i kremica? jel zna tko ista o tome? 
 

nemoj naglo mrsavit jer time mozes dobiti samo mlitavo tijelo bez ikakvog lijepog oblika.. kazem ti iz iskustva jer znam kak sam ja izgledala kad sam naglo smrsavila jos davnih dana dok sam bila negdje 7,8raz osnovne.. zdravo se hrani i puno vjezbaj...

prema postu pretpostavljam da si vec naglo smrsavila al kazem ti za ubuduce..

Back to Top
marina16 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2008
Status: Offline
Points: 46
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote marina16 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2008 at 18:13
Originally posted by jedna_mala jedna_mala wrote:

nemoj naglo mrsavit jer time mozes dobiti samo mlitavo tijelo bez ikakvog lijepog oblika.. kazem ti iz iskustva jer znam kak sam ja izgledala kad sam naglo smrsavila jos davnih dana dok sam bila negdje 7,8raz osnovne.. zdravo se hrani i puno vjezbaj...

prema postu pretpostavljam da si vec naglo smrsavila al kazem ti za ubuduce..


a nemogu ja sad tu nesto napravit sto se tice mrsavljenja- ak je krenulo ,hvala bogu neka je konacno!
malo sam uocila da mi je na donjem dijelu trbuha ,ispod pupka tocnije,koza malo mlitavija i sa bocnih strana struka. dobro,malo ipak pretjerujem,osjecam da bi moglo biti mlitavo,pa jel zna itko nesto kako da to sprijecim???
bilo kakav savjet je dobrodosao!
od sutra idem na dijetu I VI©E VJE®BAM!
Back to Top
jedna_mala View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 16 Ožujak 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 517
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote jedna_mala Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2008 at 20:45

 povecaj unos kalorija i proteina jer ocito si pocela misice gubit jer premalo jedes i vjerojatno ne jedes dovoljno proteina da bi se misici obnovili...

btw - na forumu negdje pise da je najbolje vjezbati ujutro crobno do sat vremena jer ti u protivnom dolazi do razgradnje misica , a ti si gore navela da vjezbas ili ces vjezbat sat i pol..

odi na redukcijsku dijetu i jedi onoliko kalorija koliko ti je potrebno da tj mrsavis pola kile...

Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.