New Posts New Posts RSS Feed - Fat burner
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fat burner

 Post Reply Post Reply Page  <12345>
Author
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2010 at 14:03
Po pitanju Amerike... pa sve studije dokazuju da su oni najpretilija nacija na kugli zemaljskoj... dakle!?
Jedino što im je dobro... to su reklame... a reklame prodaju proizvod    !
Prijatelj mi se dosta dugo bori sa kilama i fat burner-ima... uz trening i uzimanje... skine nešto kila... ali kad ga prestane uzimat... opet kile idu gore... i tako svako malo... a koštaju pun kufer para     !
Osobno sam mišljenja da se kile mogu regulirat i održavat uravnoteženom prehranom i redovitim treningom !
Who dares wins!
Back to Top
Otto17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Otto17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2010 at 14:07
  Jel ti citaš što ja pišem? Nisam spominjao nikakvu reklamu. Na www.bodybuilding.com  postoji ljestvica najprodavanijh proizvoda po određenim skupinama i pod fat burner je Animal Cuts najprodavaniji, a ne najreklamiraniji. I na toj stranici su ljudi koji su u prvom redu sportaši i uglavnom se bave fitnessom i body buildingom.
 

Edited by Ottoš7
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2010 at 14:14
Originally posted by Ottoš7 Ottoš7 wrote:



Di ti piješ kavu ako je ovo skupo? Ja nabavim Animal Cuts za 330 kn. Unutra je 42 paketica. Znaci 330/42 = 7,85 kn po paketicu. Vi pijete kavu za 4 i za 5 kn pa vam je ovo skupo. OK.


Pijem je doma, hebate, kakvih 4-5 kuna, ispadne puno manje
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Otto17 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 41
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Otto17 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2010 at 14:17
  Pa nemoj piti doma. Idi u Peoples recimo i ispast ce ti kava skupi Animal Cuts.


Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2010 at 14:21
Originally posted by Ottoš7 Ottoš7 wrote:

  Pa nemoj piti doma. Idi u Peoples recimo i ispast ce ti kava skupi Animal Cuts.




Ti ne kopcaš neke stvari

Ne govorimo o kavi, kao kavi za izlaske s društvom, nego kavi kao fat burner, kontaš, jedini pravi fat burner je efedrin
Rijeąeno na PM.
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2010 at 14:37
Originally posted by soner_9393 soner_9393 wrote:


Originally posted by Ottoš7 Ottoš7 wrote:

 
Pa nemoj piti doma. Idi u Peoples recimo i ispast ce ti kava skupi Animal Cuts.
Ti ne kopcaš neke stvari Ne govorimo o kavi, kao kavi za izlaske s društvom, nego kavi kao fat burner, kontaš, jedini pravi fat burner je efedrin

Jel kava nije diuretik... znaci da bi trebala "istjerivat" vodu iz organizma!?
Who dares wins!
Back to Top
Psyho View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Travanj 2010
Status: Offline
Points: 214
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Psyho Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2010 at 14:37
Originally posted by Ottoš7 Ottoš7 wrote:


 
Jel ti citaš što ja pišem? Nisam spominjao nikakvu reklamu. Na www.bodybuilding.com  postoji ljestvica najprodavanijh proizvoda po određenim skupinama i pod fat burner je Animal Cuts najprodavaniji, a ne najreklamiraniji. I na toj stranici su ljudi koji su u prvom redu sportaši i uglavnom se bave fitnessom i body buildingom. 

Kužim frende    ... ovo sam napisao onako... opcenito !
Who dares wins!
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2010 at 14:42
  @ Psyho

Evo jedan citat pa zakljuci:

50% odraslih osoba ogranicava sebi broj šalica kave iz uvjerenja da ce zbog nje izgubiti dragocjenu tekucinu neophodnu organizmu. Ali nije tako. Kava ne djeluje kao diuretik na osobe koje je redovito piju. Svaka šalica koju popijete zapravo vam osigurava tekucinu i povecava razinu antioksidanata u krvi za 4% tijekom naredna dva sata. Ali držite se pravila da dnevno ne prekoracite dozu od 3-4 šalice kave, zbog visokog sadržaja kofeina.


www.mojezdravlje.net
Rijeąeno na PM.
Back to Top
ThornOfFaith View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 26 Prosinac 2008
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 4875
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ThornOfFaith Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2010 at 16:56

 Otto nemam namjeru te uvjeravati u to da je kava bolja opcija, pogotovo kava+efedrin.

Al nemoj širiti price kako su najprodavaniji suplement jer na tom istom siteu imaš popis naj proizvođaca i gle - tamo je MVP nutrition maltene među zadnjima a zapravo su ful ok firma sa analizam i sl. No di je problem? MVP ima samo jedan proizvod na bodybuilding.com. Pocni gledati i na taj nacin.

Animal Cuts jedino ima jako dobru reklamu i podršku Animal team-a, mislim da je svatko od nas vidio bar jedan Animal poster..previše isfurano u svakom slucaju. Fat burner ko fat burner.

Poslušaj Psyha decko dobro govori ili sonera, mlad je a vec kuži neke stvari koje ti ocito ne. Tih fensi sastojaka koje stave u Animal cuts i ostale fat burnere ima toliko malo da služe samo kao ukras, uglavnom najviše natrpaju ekstrakte zelenog caja, kofein u svim mogucim kombinacijama, vitamine i bla bla...

Ali ako ti kažeš da je super - onda neka ti bude, mi ostali cemo i dalje biti budale i kao završni touch na defku uzeti kof+ef i dakako srediti prehranu bez koje ti kitu ne vrijedi nijedan fat burner.

Sretno!

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2010 at 17:12
Originally posted by ThornOfFaith ThornOfFaith wrote:

 Otto nemam namjeru te uvjeravati u to da je kava bolja opcija, pogotovo kava+efedrin.

Al nemoj širiti price kako su najprodavaniji suplement jer na tom istom siteu imaš popis naj proizvođaca i gle - tamo je MVP nutrition maltene među zadnjima a zapravo su ful ok firma sa analizam i sl. No di je problem? MVP ima samo jedan proizvod na bodybuilding.com. Pocni gledati i na taj nacin.

Animal Cuts jedino ima jako dobru reklamu i podršku Animal team-a, mislim da je svatko od nas vidio bar jedan Animal poster..previše isfurano u svakom slucaju. Fat burner ko fat burner.

Poslušaj Psyha decko dobro govori ili sonera, mlad je a vec kuži neke stvari koje ti ocito ne. Tih fensi sastojaka koje stave u Animal cuts i ostale fat burnere ima toliko malo da služe samo kao ukras, uglavnom najviše natrpaju ekstrakte zelenog caja, kofein u svim mogucim kombinacijama, vitamine i bla bla...

Ali ako ti kažeš da je super - onda neka ti bude, mi ostali cemo i dalje biti budale i kao završni touch na defku uzeti kof+ef i dakako srediti prehranu bez koje ti kitu ne vrijedi nijedan fat burner.

Sretno!



Joj Thorn..pa šta govoriš...šta nisi vidio kako OTTO izgleda...?
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2010 at 18:10

 animal cuts

becouse cardio sucks

ja nebi ni efedrin uzima cisto radi rizika za srce

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2010 at 18:13
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

 animal cuts

becouse cardio sucks

ja nebi ni efedrin uzima cisto radi rizika za srce



To ovisi o više cimbenika, pokušaj iskopat neke teme o efedrinu na forum.teretana.net
Rijeąeno na PM.
Back to Top
zmaj View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak


Joined: 19 Ožujak 2009
Location: Trogir
Status: Offline
Points: 3429
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zmaj Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2010 at 18:15

moga bi poslin, ali ima san nekih problema kad san bija mlađi pa mi se ne zajebaje a nema neke potrebe kuzis

Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2010 at 18:20
Originally posted by zmaj zmaj wrote:

moga bi poslin, ali ima san nekih problema kad san bija mlađi pa mi se ne zajebaje a nema neke potrebe kuzis



Ma kužim te

Probat cu ja iskopat neke teme, pa cu c/p ovdje, a ef se tako i tako ne preporucuje ako stvarno nema potrebe za tim, mislim da osoba koja ima gro viška kila nema smisla uzimat ef.
Rijeąeno na PM.
Back to Top
soner_9393 View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 22 Sijecanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 3111
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote soner_9393 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2010 at 18:32

 Evo ovdje ima i price o ECA i EC, što je i Thorn vec spomenuo

http://forum.teretana.net/viewtopic.php?t=48

http://forum.teretana.net/viewtopic.php?t=806

Ovo spada u "najbolje od foruma" na onom forumu, pa nije loše procitat i promislit o nekim stvarima o efedrinu, u jednu ruku može bit odlican fat burner, a u drugu opet kako kaže zmaj, može uzrokovat razne probleme.

Rijeąeno na PM.
Back to Top
Iluvatar View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 08 Veljaca 2009
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4357
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Iluvatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2010 at 19:20
Koliko ja znam, dokazano je da eca stack ne pali
ne kako se preicalo da se razumjemo
Muscle mass does not always equal strength. Strength is kindness and sensitivity. Strength is understanding that your power is both physical and emotional.

O osobnim treninzima kontakt na pm.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.