New Posts New Posts RSS Feed - Kriva prehrana? :/
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Kriva prehrana? :/

 Post Reply Post Reply Page  <12
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2013 at 16:06
Originally posted by Domo96 Domo96 wrote:

Jel se moguce udebljat ako jedem svu hranu ali pazim da sam u deficitu uvijek nekih 100-200 kalorija?

Je Smile

Ako pod debljanjem smatraš dobivanje masnih naslaga, ja da Wink

Kvantiteta i kvaliteta su jednako bitne. Ne mora bit sve savršeno, ali vecinom se moraš hraniti što bolje, pogotovo ako te genetika nije baš pomazila Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2013 at 16:13
Originally posted by Lepy Lepy wrote:

http://www.youtube.com/watch?v=d0tnvmm_K1U

Meni je ovaj covjek idol. Iskreno, nikada necu izgledati kao on jer sam veliki protivnik AAS ali mi se jako svidja razmišljanje. Jako kratko i jasno je opisao sve u par minuta. Pogotovo mi se svidja dio o "pretreniranosti" i svakodnevnom treningu. Premotajte na 1:30.

I meni se svidja dio o pretreniranosti, zapravo više o dužini trajanja treninga - to je cesto ono što i sama tvrdim - nikad nisam napravila trening u 45 min Smile

A što se prehrane tice - istina, eat big to get big ali to njihovo big i ovo naše je malo drukcije, oni ipak imaju malo više prostora za hapanje od nas kad im kemija preusmjerava sve tamo di treba Big smile Ali da treba jesti malo/puno više nego što vecina radi, cak nekad i ne tako cisto - to definitivno.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2013 at 18:00
Originally posted by mareee mareee wrote:

Dal sam se udebljala ne znam, a zakljucujem po nogama i rukama...što se tice treninga, 3 puta radim kardio, a 3 puta trening snage...pijem dosta vode od 2-3 litre dnevno...a da vam napišem jucerasnji primjer prehrane mislim da bi se krstili :D da mett sve znaš, nikako na zelenu granu s prehranom -.-


za mene kardio nije trening više neka usputna zabava
cookies are for pussies
Back to Top
mareee View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mareee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2013 at 18:34
A s cim da zamjenim kardio? razmišljala sam o kruznom treningu. Dal je to oke?
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2013 at 18:43
Ne bih baš tako rekla, što se kardia tice :) Sve ima svoje mjesto....u nekom kompletu naravno, sam kardio je klinac što se kompozicije tijela tice.

Kružni trening je ok, ali kakav god bio, trening mora bit izazov za mišice. S tim da i hrana to mora podupirat. Premalo hrane/proteina + nedovoljan stimulus na treningu --> gubitak mišicne mase --> usporavanje metabolizma --> usporen ili zaustavljen fat loss. A i vece su šanse za dobivanje masti, pogotovo kad se prehrana naglo poveca.


Što je to tocno sa rukama i nogama? Vidiš po robi, stišce? Oblik se gubi? Više masnih naslaga?
Ne cini mi se da imaš problem sa kilama, više sa kompozicijom tijela.

Kako taj trening snage izgleda sada?






"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Rujan 2013 at 19:26
e,da, super je frajer iz videa,i pametno zbori

you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Rujan 2013 at 20:59
Da mislim na masne naslage a i genetika mi nije najbolja :P hahah
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Rujan 2013 at 12:28
Onda što cišce Domo Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mareee View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 21 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 28
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mareee Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Rujan 2013 at 17:01
Sto se tice treninga, izgleda ovako:
Ponedjeljak-noge, ramena
noge-cucanj na smith masini, cucanj u iskoraku na smith masini, zanoženje na trenazeru, nozna fleksija, aduktor i abduktor masina, nozni potisak te siroki cucanj.
ramena- potisak s bucicama, odrucenje bucica te stojece veslanje, te za kraj kardio 20-30 min
Srijeda- triceps-ledja
ledja-povlacenje na lat spravi s uskim i sirokim zahvatom ispred glave, te povlacenje iza glave, veslanje s bucicom, veslanje na donjoj koloturi te ledjna hiperekstenzija
triceps-pregib bucice, straznji sklekovi, pregib na sajli te triceps potisak na lat masini plus trbusnjaci i kardio 20-30 min
petak-prsa-biceps
prsa- bench na ravnoj i kosoj klupi, razvlacenje s bucicama, pullover bucicom te na jednoj spravi koju ne znam kako se zove    plus trbusnjaci i kardio 20-30 min
sto se tice utorka, cetvrtka i subote, tad radim kardio trcim na traci s tim da mjenjam opterecenje, brzo hodanje s najvecim usponom, jos steper, orbitrek ili role ovisi sto je slobodno i traje mi od 45-60 min...eto to bi bio moj trening sad vas molim za kritike, savjete...?
Back to Top
Lepy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lepy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 08:19
Slican trening ja imam....za noge radim 6 vježbi a sve ostalo po 4 vježbe, 4 serije. I radim biceps-ledja, triceps-prsa, noge-ramena. Trening u prosjeku traje 90 min. Nekad napravim cijeli trening noge, pa onda iduci put ramena i kardio opalim....ovisi kak mi se da. Po meni je ovo navedeno OK.

Samo imam jedno pitanje.....cucanj u iskoraku na smith mašini? wtf, kako je to izvedivo....ja to radim bez smith mašine


Edited by Lepy - 09 Rujan 2013 at 08:23
Back to Top
Lepy View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 16 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 102
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lepy Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 12:55
Ah našao, ipak je izvedivo :P http://www.youtube.com/watch?v=aX20YejvSqY
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2013 at 20:00
A teško je što cišce kad sam u ucenickom domu :/ trudim se izbacit kad imamo pizzu, cevape i tako ali moram ostale stvari jest koje nisu najbolje jer ako si idem sve posebno kupovati trebaju mi pare a baš to nemam hahaha :P
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.