New Posts New Posts RSS Feed - D: Ratnicka dijeta - prehrana modernog ratnika
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Ratnicka dijeta - prehrana modernog ratnika

 Post Reply Post Reply
Author
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: D: Ratnicka dijeta - prehrana modernog ratnika
    Posted: 16 Srpanj 2013 at 13:08
Svi komentari na temu: Ratnicka dijeta - prehrana modernog ratnika

za one koji nemaju osjecaj koliko hrane, jedite dok ne postanete žedniji nego gladniji a to ce doci puno prije nego predete svoj tdee ako budete jeli cjelovitu hranu i na kraju krajeva zavoljet cete osjecaj gladi jer cete se osjecati budnije nego ikad a na kraju dana hrana ce vam pružiti ogromno zadovoljstvo :)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2013 at 13:28
pa ti si još u ratu ? kako napreduješ?

Edited by avangarde - 16 Srpanj 2013 at 13:28
cookies are for pussies
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2013 at 15:36
bio sam jedno vrijeme odustao od rata pa sam se prebacio na leangains i ide to ali cim se tijelo privikne odmah stane :P, da pazim maks što jedem super je, inace u vrlo dobroj sam formi i na snazi sam dobio dosta a sad i na kondi, sad sam ponovo poceo kasnije jest i bolje se osjecam i zadovoljniji sam tako pa cu ostati na tome, jednostavno nisam uopce gladan preko dana :P
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2013 at 15:40
svaka cast, ja kontam da bi se onesvijestila u gymu ujutro da ne jedem..i ovako mi bude loše nakon nogu, a najedem se prije ko zmaj ovo sa navikom tijela mi nemoraš ni spominjat..uglavnom mi treba 2 tj i koda sam cijeli život tako radila    ako ikad napišem knjigu (bilo kakvu) prva recenica ce definitivno bit- "tijelo je kurva"
cookies are for pussies
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2013 at 17:00
zanima me vremenski dorucak 8-9, trening 15-16 h ili kasnije ?
Back to Top
medenjara View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 19 Kolovoz 2012
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 34
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote medenjara Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Srpanj 2013 at 23:26
evo moj plan kojeg se drzim od kad je izasao clanak jer mi je bila neka promjena potrebna: - dorucak: salica pahuljica + jogurt - rucak: salica juhe (ako ima), zdjela salate uz 2 kuhana jajeta - oko 17h salica kave - 19 - 20h trening - svakih 20ak min od 20h do ponoci redom: piletina, salata, povrce, UH.... voce (ovo je razlicito svaku vecer) do sada sam primjetio jedino da mi se manje spava preko dana, glad mi ovisi od dana do dana (nekad cak ne mogu ni vecerati sve nego stanem vec u 10 pa odem u 11 spavati xD). vece promjene ocekujem tek nakon 2 tjedna
Back to Top
mgalic120 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 03 Travanj 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mgalic120 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Travanj 2016 at 09:34
Dobar clanak ??
Back to Top
54321 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Svibanj 2016
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote 54321 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Svibanj 2016 at 23:27
Kada pocnem gubiti kilograme. Bdw držim se svega strogo i za sada vježbe radim doma?!
Back to Top
052 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Prosinac 2017
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote 052 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Rujan 2020 at 12:59
ma sve 5..a koliki je bio životni vijek tih Warriora? 30god? :D mdaj
Back to Top
Warrior98 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Srpanj 2016
Location: Radoboj,Krapina
Status: Offline
Points: 198
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Warrior98 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 14 Listopad 2020 at 18:42
@052 , ratnička dijeta je plan prehrane osmišljen od strane Orija Hofmeklera. Kao vojnik u Izraelskoj vojsci, skužio je da za vrijeme dana,što manje jede,to je budniji,lakše razmišlja,nema velikih promjena u energiji(pojedeš snickers, za 45 minuta osjetiš nalet energije i onda moraš odspavat ),lakši je(logično) i sve u svemu post se poklapa sa aktivnim načinom života jer su ti masne stanice neprekidni izvor energije. 
Sad odgovor na pitanje . Post se oduvijek prakticirao u religiji za veći dodir sa vlastitom duhovnošću,a dokazano je i da post eliminira slabe i mrtve stanice tijela i zamjenjuje ih novima - autofagija . Najbliže što možete doći vlastitom pomlađivanju i produljenju života i to upravo da prakticirate post. 
Educirajte se o Yoshinoriju, o "Plavim zonima " , mjestima na Zemlji gdje ljudi žive puno duže od ostatka svijeta,na koji način se hrane (hrane se intuitivno,malo,kvalitetne namirnice koje rastu u njihovom vrtu, koju ulove u moru itd ) . Jedino na mjestima gdje je hrane previše se ljudi pitaju kako se hraniti, Zapad itd. S ovime neću proširiti mržnju na Vas koji jedete u jutro, kroz dan,neg samo ukazati da postoje alternativni načini prehrane i ako vam je cilj dugovječnost, post je odlično rješenje. Moguće ga je koristiti i u BodyBuildingu, za sve one koji smatraju da nije, opet, prikupite informacije i proučite bolje. Životni vijek ljudi koji prakticiraju post naspram onih koji ga ne prakticiraju je daleko veći jer se organizam konstantno čisti i regenerira,pa je manja šansa oboljenja od bolesti,svih vrsta. Ljudi s postom liječe tumor, s toga , odgovorio sam na pitanje, neću davat studije jer je u igri previše faktora i još nisam naišao na studiju koja bi zadovoljila sve faktore koje gledam, ali siguran sam u to što pričam jer sam osobno probao 16 / 8, 18 / 6 , 20 / 4 , jedan obrok dnevno , 72 h posta, 5 dana posta, itd . 
"Exercise is the thing we must do to replicate the conditions under which our physiology was - and still is - adapted, the conditions under which we are physically normal."
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.