New Posts New Posts RSS Feed - Pokažite što jedete! ;)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pokažite što jedete! ;)

 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 136>
Author
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2013 at 10:54
ok davore, onda je moja kolicina cist pristojnaLOL

šašavica jelo je super, meni se cini sve za 5Thumbs Up
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2013 at 19:30
Poslije 20 dana manje vise junkanja provedenih na odmoru (rostilji, pite i slicno), opet vracanje u normalu prije nekoliko dana.
Danasnji rucak: 400 g pilecih prsa u umaku: maslinovo ulje, origano, bijeli luk, luk, sesam, crni kim, malo currya, zapeceno sa paprikama,lukom i paradajzom. Uz to domaci sok od nara. Mljac !


Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2013 at 19:47
400g piletine tu ima? :/ Nekako mi to izgleda malo za 400g u svakom slucaju ne vjerujem da nije za prste polizat :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
tare View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2006
Location: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Points: 703
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tare Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2013 at 20:00
Upravo se gusim u drugom izdanju, jer je prvo bilo preukusno...
Zapeceno povrce i meso sa ukusnim zacinima ne moze da ne valja... Wink
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Srpanj 2013 at 21:20
rekao sam da cu slikat negdje prije i stavit što jedem pa evo mojeg današnjeg ratnickog obroka (kroz dan sam popio smiksanu salatu od svježeg povrca i pio puno vode pa evo slijed:

predjelo 1 (sirova salata)



tu su 2 velike rajcice i 2 paprike sa hrpom malih svježih krastavaca a ovo iza je 17" laptop da imate predodžbu o kolicini hrane jer sam rekao da ne jedem male porcije :P

predjelo 2 (pareno povrce)



cca 100 grama cvjetace i 100 grama brokule i 6-7 listova blitve pareno u woku :)

glavno jelo



6 jaja (za one koje zanima malo preko 300 grama) i 2 rajcice(mogao bih živjet na tim volovskim srcima :P)

desert (carbs of choice)



buhtla sa sirom (slana i bilo je jako puno sira unutra hehe i bio štangica da me zasiti i odlicno je napravila posao samo što je kao guma :P)

možda kasnije pojedem breskvu ili popijem malo jogurta ako ogladnim al sumnjam jer sam poprilicno sit i spava mi se abnormalno XD, laku noc želim

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Srpanj 2013 at 21:24
napravio mi volju!!!
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Srpanj 2013 at 23:13
Originally posted by Markan1989 Markan1989 wrote:



desert (carbs of choice)



buhtla sa sirom (slana i bilo je jako puno sira unutra hehe i bio štangica da me zasiti i odlicno je napravila posao samo što je kao guma :P)



Ova Buhtla je identicna onoj iz Draškoviceve
4kn, a mrcina
LiveStrong
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Srpanj 2013 at 07:51
Originally posted by zika zika wrote:

   

Ova Buhtla je identicna onoj iz Draškoviceve
4kn, a mrcina


to JE buhtla iz draškoviceve hehe, ona pekarnica iznad sheratona odmah a tamo sam i štanicu uzeo pošto mi je to 3 minute od stana :)
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Srpanj 2013 at 08:15
To vise izgleda ko kruh nego ko buhtla xD
No matter how many mistakes you make or how slow you progress, you are still way ahead of everyone who isn’t trying. - Tony Robbins
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Srpanj 2013 at 15:19
Originally posted by Markan1989 Markan1989 wrote:

Originally posted by zika zika wrote:

   

Ova Buhtla je identicna onoj iz Draškoviceve
4kn, a mrcina


to JE buhtla iz draškoviceve hehe, ona pekarnica iznad sheratona odmah a tamo sam i štanicu uzeo pošto mi je to 3 minute od stana :)


barem sam ulicu pogodila!
ista takva je u onoj pekarni blizu Vlaške, što je sad Interspar na uglu..
ha, ja sam 3 godine išla u gym u Sheraton


Originally posted by matelula matelula wrote:

To vise izgleda ko kruh nego ko buhtla xD


tamo je i pletenica sa sirom veca od kruha

Edited by zika - 23 Srpanj 2013 at 15:20
LiveStrong
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Srpanj 2013 at 16:18
al ona gore u draškovicevoj je puno bolja što stoji, smao mi je ta malo dalje a jucer sam bio u žurbi pa sam u ovu otišao :P
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Srpanj 2013 at 10:47
cek, ako sam dobro skužila ovo pojedeš navece unutar koliko sati?
cookies are for pussies
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Srpanj 2013 at 12:38
Znam da ovo izgleda ko zbuckuriš, ali tek kad sam umiješala breksve sam se sjetila da bi mogla fotkati. Medjuobrok..

Ugl. posni + whey (moj je extra milk chocolate od ON-a) + breskve = mljac

LiveStrong
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Srpanj 2013 at 15:15
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

cek, ako sam dobro skužila ovo pojedeš navece unutar koliko sati?


izmedju svih jela ide pauza dok mi želudac ne javi da je gladan jer kad pojedeš hrpu salate na kratko te zasiti, a kaj ja znam, obicno su pauze 20 min ili koliko treba da pripremim sljedece jelo, uglavnom pojedem to sve unutar najviše 2 do 2 i pol sata, i ako ogladnim prije spavanja još (to bude obicno unutar sat i pol vremena nakon prvotnog klopanja) pojedem ili neko voce ili jogurta još, nakon ovoga sam recio pojeo breskvu i poslije toga popio 2-3 dcl jogurta obicnog
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Srpanj 2013 at 17:09
a cijeli dan ništa ? meni to nekako malo hrane..kad izbaciš svo povrce ostanu samo jaja i buhtla što i nije baš previše kcal, bar ne meni

Edited by avangarde - 24 Srpanj 2013 at 17:10
cookies are for pussies
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Srpanj 2013 at 17:47
popijem poslije treninga s opterecenjem tj anaerobnog mjericu whey izolata po potrebi nakon sat vremena još jednu i dozvoljeno je poneku vocku ili povrce niskog GI, tad je ispalo malo kcal, prije sam puno više trpao u sebe al sad je vruce i tijelo niej gladno ne znam ja što mu je, jucer sam u sebe utrpao hrpetinu kalorija (bar 2000) s takvim jedenjem, ne znam, nije tijelo tražilo :P


edit: probat cu cekat da noc padne prije obroka pa cu vjerojatno moc cijeli kamion pojest :P

Edited by Markan1989 - 24 Srpanj 2013 at 17:48
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 136>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.