New Posts New Posts RSS Feed - Pokažite što jedete! ;)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pokažite što jedete! ;)

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 136>
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2013 at 15:21
ajme mett, brzo u LIDL i nakupuj koliko možeš prije nego ja pokupim ono što ostane kad navale ovi os bb-ovci posni sir, zove se Laka skuta, ima mislim 0,5 g masti, a izgleda koda je vrhnje

Edited by avangarde - 16 Srpanj 2013 at 15:22
cookies are for pussies
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2013 at 15:40
da, to ide ko halva :P, mada su svi ti posni sirevi zapravo prah u vodi, inace kad se doma jede sir psi nahrupe ko mutavi a kad se nekitakav kupovni otvori nitko od njih ni trc, al ima 12.5g proteina na 100 grama i ja jedem od standarda posni u konzumu još kad je akcija pa 9 kuna pola kile hehe, razmišljam u zadnje vrijeme pošto imam mljekomat dostupan da mi stara pravi sir domaci doma, ima jedna baka od koje uzimamo pa ako bi me htjela naucit stalno ce bit domaci i znam što cu jest a navodno ne treba ni puno da se napravi :);

i taj milbona sir ima 0.1 %
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2013 at 15:41
pazi samo da ti bakica ne naplati ucenje recepta..ipak fiskalizacija i to
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2013 at 15:51
aaaaaaaaaaaa u ldilu???? Bio sam danas u gradu kupiti patike za svatove i trebao sam zobene ici kupiti...i zaboravio otici..tko zna kada cu imati priliku barem da bajs imam da dodjem :(((((((((
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2013 at 16:02
https://www.fitness.com.hr/forum/pametna-kupovina-akcija-hrane_topic2147_page13.html
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2013 at 16:11
Jaooooo moram ovo kupiti zaljubio sam se vec *_*
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2013 at 07:06
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

thnx, budem probala sve mi je poznato s liste osim tahinija? to je zacin pretpostavljam? gdje ima za nabavit?

avangarde to ti je namaz od sezama. Samo sezam i sol je sastav. imaš i onih bez soli. uglavnom u ducanima zdrave hrane 

imaš ga jako dugo tako da se ovih 50 kn isplati. predobar je sam na kruhu posoljen ili ne i gore paradajz na šnite:)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2013 at 09:28
namaz? prvi glas budem kupila i napravila..sve ovo što si napisala + jedan dobar komad ciketine ce izmedju svega toga
cookies are for pussies
Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2013 at 09:54
Preporucam ti ovaj brand s linka, probala sam i druge no nisu tako fini. Neki uzmu veliku kolicinu sezama, ispeku i onda to istuku u mužaru. Ja probala no nije mi isti šmekSmile Javi kak ti se svidja.
Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2013 at 10:07

blitva i krumpir kuhani na pari, srdele pecene-kuhane u foliji s ružmarinom, limunovim sokom i malo ulja (obicno je u pitanju nažalost, ostala bez zaliha maslinovog)

Back to Top
šašavica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2013
Location: split
Status: Offline
Points: 35
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote šašavica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2013 at 14:10


Uploaded with ImageShack.us

Integralna manistra u umaku od pome i paprike na luku, s dodatkom pasirane pome i tabasca i sa dimljenim lososom (:

Može proc kao healthy food? Embarrassed
Tek san pocela sa urednom prehranom, znam, slaba sam s proteinima al nadoknadila sam medjuobrokom 1 i 2 :)

Bit ce to dobro :)
TIRURIRU
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2013 at 15:02
losos, njam njam njam
cookies are for pussies
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2013 at 21:22
sve je to u redu ali ne mogu se zamislit sa tako malim porcijama, sljedeci put kad si sve stavim za obrok slikam pa stavim, danas sam zaboravio :S
Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2013 at 08:08
šašavica ja htjela pitati da li je to ekstremno velik tanjur ili ekstremno mala porcija?Big smile
moram priznati da ja jedem puno vece porcije (možda je problem i u tome LOL)

avangarde jucer sam ti pogledala etiketu tahinija i na 100 g imaš 50 g proteina :)
Back to Top
šašavica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 06 Srpanj 2013
Location: split
Status: Offline
Points: 35
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote šašavica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2013 at 08:37
Ric je o plitkom pijatu sa širokim ovim rubom, izgleda malo al skroz je solidna porcija.
Mene je zapravo zanimalo da li ovaj obrok mogu ukljucit u svoju svakodnevnu prehranu s obzirom na to da vidim da vi derete po bilom mesu, ribi, blitvi :)

Šta se porcija tice, još se borim, nisan u stanju unit iznad 1300 kcal xD
TIRURIRU
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2013 at 08:45
Ja kad stavim pastu na pijat, bude onaj pijat za veliku pizzu, pasta ispada sa strane, i jedno 5cm u visinu :D
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 136>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.