New Posts New Posts RSS Feed - Pokažite što jedete! ;)
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Pokažite što jedete! ;)

 Post Reply Post Reply Page  <1234 136>
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 14:34
e a iznutra su ko puding razlijevaju se, valjda zbog jogurta to kad me na low carb dayu uhvati želja za slatkim
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 14:44
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

e a iznutra su ko puding razlijevaju se, valjda zbog jogurta to kad me na low carb dayu uhvati želja za slatkim

Svaka cast draga odlicnoo izgleda! :))

Sada sam tek skužio da je ovo nova tema,bravo Gymka super je ideja,jako zanimljiva ,a uz to saznamo i recepte! :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 14:45
avangarde jel može nešto drugo umjesto jogurta?
I koliko je preporucljivo djeci davati tako nešto s obzirom na whey unutra? 

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 14:49
probala sam s posnim, malo ga razmutit u vodi ali onda ispadnu kruti unutra. možda ce netko reci da whey nije za djecu, ja ih nemam al kad ih budem imala svakako cu im ukljuciti u prehranu ja to sebi postavim ovako- ako mogu pojesti neki proizvod iz pekare, jesti gumene bombone i slatkiše, šta ce im biti od proteina sirutke ? i da, dodala sam u njih i oko 5 kapi stevije da bude slade

Edited by avangarde - 11 Srpanj 2013 at 14:52
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2013 at 14:57
Pa što bi im bilo? Preradjena sirutka,protein cisti potreban tijelu,svakako ne možeš pogriješiti :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Lola_zgb View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 31 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 127
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Lola_zgb Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2013 at 10:18
Inace ne pecem kolace uopce, pa kad bi ispekla ovako nešto znam da b se pomamili, zato pitam Smile

No ništa, kod mene ne prolaze ni posni, ni jogurt nažalost.

Gymka zbilja je super tema, veselim se novim slikicama:)
Back to Top
vicencos View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 10 Travanj 2011
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote vicencos Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2013 at 13:04
Imam par obroka ali kako da stavim slike?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2013 at 13:13
Evo prijatelju http://tinypic.com/ pa samo kopiraj link u poruku kada budeš pisao...uzmi onaj link di piše forum ,tako nešto ma vidit ceš :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2013 at 13:24
Imam i ja neke...al moram skinut s moba.

Trenutno za veceru radim bjelanjke s tikvicama i rajcicom. Znaci, prvo malo na grillu tikvice da puste vodu, onda ispecem bjelanjke i rajcicu narežem. Može se staviti i neko ulje preko koje koristite, trenutno sam u fazi s kokosom, pa ugl.to posipam. To ide super i sa sirom.

(to uploadam navecer)

Ovo mi je 2.najdraža vecera, piletina, zelena salata i neki orašasti:



a nekad i samo posipam preko mesa i salatu uz to
LiveStrong
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2013 at 14:01
Evo jucerašnja vecera i današnji rucak


pecena paprika na žlicici kokosovog ulja, 3 bjelanjka prelivena preko paprike, 100 g pilecih prsa ispecenih zajedno s paprikom, naribana rotkvica i žlicica ajvara (eko s agava sirupom pravljen)



ovo je išlo 1,5 h nakon dizanja željeza 40 g heljde, kuhana i zacinjena s kajenskim paprom i kurkumom nakon kuhanja + oslic pecen u pecnici na masnom papriru- od zacina cešnjak, chilly, hrenom premazano+ salata od paprike i krastavaca s zlicicom maslinovog i pola limuna iscjedenog
cookies are for pussies
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2013 at 14:03
morat cu probat ovo tvoj snack zika- piletina i kokos brasno
cookies are for pussies
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2013 at 17:14





Riža + tikvice+ patlidžan + piletina


Preworkout meal Wink


Inace, obožavam radit tikvice, pogotovo ljeti, i miješat ih sa rižom, ili jest same, s kruhom, pomiješat s nekim drugim povrcem.....brzo i jednostavno - malo prodinstam kapulicu do 5 min, ubacim tikvicu narezanu na kockice, malo zalijem salsom, dodam sol i origano, mlake vode da prekrije tikv. i pustim da se kuha na umjerenoj/laganoj vatri, 10-15ak min dok ne bude mekano i ne upije vodu......njam Smile

















"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2013 at 19:11
avangarde, koliko peceš ove filete oslica i na koliko stupnjeva? Smile

Nisam ih još probala tako u pecnici, samo na tavi...ali inace mi se neda puno zezat s tim pa si uzmem one zaledjene bezglavce i bljus u vodu, da ne može jednostavnije bit :))

Kod kolaca tražim što vece komplikacije, a kod ovog kuhanja samo da što krace traje i podmiri što treba :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2013 at 20:04
stavim ih prvo na krpu da upije krpa vodu. Onda ih nameljam sa svim i svacim, zagrijem prvo pecnicu 5 min na 220 stupnjeva, a kad stavim ribu onda smanjim na 180-190 i pecem od 20-30 min. Meni je i kod kolaca tako- najvise 20 minuta, ako je preko toga nece moci sva sreca da ni nisam neki kolacoljubac pa me zadovolji i kockica tamne cokse u biti ribu pravim u pecnici iz jednog razloga- jer mi se na tavi raspadne pa poludim ili trebas stavit hrpu ulja, a ulje mi uglavnom sluzi za salate

Edited by avangarde - 12 Srpanj 2013 at 20:06
cookies are for pussies
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2013 at 20:15
Super, thnx Wink

Istina za tavu, to je i mene izludjivalo dok nisam u nekoj emisiji vidjela da tip stavlja masni papir za pecenje na tavu i filete prži na njemu - iako se meni i dalje malo raspadalo, puno manje nego prije! Probaj, bar je malo brža verzija, kad ti zatreba Smile

A ja jesam kolacoljubac, veliki...ali red, rad i disciplina su ucinili svoje pa sad i mene zadovolji kockica tamne cokse....tješim se Smile


Edited by Gym_girl - 12 Srpanj 2013 at 20:16
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2013 at 20:22
pa to sam vidjela i neki dan neka pece tortilje, a ja pomislila sigurno je tava nekakva drugacija od moje kad ne izgori sve što se može brže napravit isplati se probat.. a svakog nešt muci..mene npr. pekarski proizvodi- kiflice, bureci itd itb.. i šta cu jadna morala naucit mjesit raženo tijesto pa sad pecem ražene punjene posnim i piletinom
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 136>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.