New Posts New Posts RSS Feed - Na pola puta :D
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Na pola puta :D

 Post Reply Post Reply Page  <1 131415
Author
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Svibanj 2015 at 07:02
Originally posted by NiksaV NiksaV wrote:

Brate svaka čast.Samo tako nastavi i budi uporan i strpljiv :)


Hvala ti puno buraz, znaci mi to.  Wink
Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Svibanj 2015 at 07:09
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Komentar suvišan Smile

Koliko sad puta tjedno treniraš? Smile


Kao i uvijek Embarrassed

Plan mi je 4x tjedno ali ja vise radim 3x tjedno zbog nedostatka vremena. Za 20-ak dana ce raspust pa eto mi vremena na pretek LOLLOL Volio bih koristiti i suplemente ali starci mi ne daju, tesko je to njima objasniti Big smile

Kako si ti, kako napredujes? Smile
Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2015 at 09:47
Pozdrav bilderi i bilderice, kako ste mi, kako vam ide? 
Evo jedne slike, izvinite na kvaliteti, screenshot-ovao sam iz videa. Kad sam u pumpu vise volim da se snimam nego da se slikam. LOL Mozda se primijeti veci lats, trenirao sam ledja/biceps. Taj dan sam prvi put radio mrtva dizanja sa malom kilazom, 40kg. Da da, prvi put. Cool Sutradan nisam osjetio nikakvu bol u donjem dijelu ledja ali vec par dana nakon toga vratila se ista bol kao i prije, mozda malo manje samo. Uglavnom zelim reci da su mi mrtva dizanja pomogla, mozda i moze nestati bol. Naime doktor mi je prije par mjeseci rekao da mi misici u donjem dijelu ledja nisu dovoljno ojacani. Necu pretjerivati sa mrtvim, ali hocu ih ubaciti jednom sedmicno kad treniram ledja pa cu vidjeti rezultate za mjesec dva dana. Radit cu 3 serije po 10-15 ponavljanja sa 40kg. Ne zelim se rokati kilazama, bar ne dead liftu Tongue jos sam mlad, 17 godina. 
Zelim motivisati svoje vrsnjake i dokazati im da se uz rad, red i disciplinu mogu ostvariti zeljeni ciljevi. I treningom kod kuce se moze dosta ostvariti,kao i ja uz svoj bench i bučice. Ne koristim nikakve suplemente vec sve unosim kroz prehranu, iako nikad nisam brojao kalorije.  
Toliko od mene za danas, trenirajte, jedite, uzivajte, lijepo je vrijeme. Beer

Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2015 at 11:45
Pa svaka čast, stvarno super napreduješ. Još znači isključivo doma radiš i samo hrana bez dodataka. Dokaz da je moguće i da se trud isplati. :-)
Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2015 at 19:32
Originally posted by never-give-up never-give-up wrote:

Pa svaka čast, stvarno super napreduješ. Još znači isključivo doma radiš i samo hrana bez dodataka. Dokaz da je moguće i da se trud isplati. :-)

Hvala na lijepim rijecima. Da da, sve je moguce, samo volja. Treniram vec 2 godine (godinu dana sa zeljezom :D ), i ne znam, nekako sam izgubio cilj, ne znam vise sta bih zelio. Ne vidim se u buducnosti u bodybuildingu, na natjecanjima i slicno, jer nekako me ne vuce srce za tim a koristenje ilegalnih preparata mi ne pada na pamet Big smile Nekako bih volio biti fitness model, maneken sta li vec, ali to na balkanu i ne ide bas mislim. Ne znam, nastavit cu da treniram definitivno, ne planiram odustajati, jednostavno sam se navikao na ovaj nacin zivota i kad prodje 3 dana bez treninga ne osjecam se dobro LOL 

Skrenuh ja sa teme Tongue Kako tebi ide? 

Lijep pozdrav
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2015 at 22:32
E pa nadam se da ćeš uspjeti u naumu :) sviđa mi se kad vidim da netko mojih godina razmišlja tako kao ti. Jer vidim svakodnevno toliko dečkiju koji samo piju,puše, kakvo zdravlje,dobra hrana, trening..
Ja radim više na nekakvoj kondiciji, i cjelokupnoj snazi i tako, a ne na povećanju mišića tako kao ti, ipak nisam dečko, a mislim da sam mogla bolje napredovati, ali nije loše
Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Lipanj 2015 at 23:57
Originally posted by never-give-up never-give-up wrote:

E pa nadam se da ćeš uspjeti u naumu :) sviđa mi se kad vidim da netko mojih godina razmišlja tako kao ti. Jer vidim svakodnevno toliko dečkiju koji samo piju,puše, kakvo zdravlje,dobra hrana, trening..
Ja radim više na nekakvoj kondiciji, i cjelokupnoj snazi i tako, a ne na povećanju mišića tako kao ti, ipak nisam dečko, a mislim da sam mogla bolje napredovati, ali nije loše

Hvala ti, i ja se nadam. Iskren da budem, nikad nisam probao ni cigare ni alkohol, niti planiram u skorije vrijeme LOL
Jednostavno ne vuce me to. Lijepo je vidjeti da djevojke treniraju, pocele su me i u skoli pitati za savjete. Neka treniraju, bit ce zgodnije. Big smile Koliko dugo vec treniras? Je li i tebe brine da ces izgledati ruzno ako dobijes male misice? :D Nikako curama  ne mogu objasniti da njihovo tijelo ne moze dobiti misice kao i muskarci. Nemate vi testosteron Wink Idite u teretanu, trenirajte, ako se malo primijeti misici jos bolje, neki momci i vole, vecina njih Big smile
Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Prosinac 2015 at 20:52
Pa sta ima, kako se trenira?

 Mali update




73-74kg, 176cm.. zasto mi Bog nije dao jos bar 10cm LOL 17 i pol mi je, valjda necu stati rasti, ali stari je visi par cm od mene, tako da se i ne nadam Tongue
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 131415
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.