New Posts New Posts RSS Feed - Na pola puta :D
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Na pola puta :D

 Post Reply Post Reply Page  <1 7891011 15>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2013 at 13:47
hmmm Big smile   Petak je special day, svi drugi po ribi, a ti još 30g zobenih LOL Dobre ti neke strategije imaš ........

Ma najviše do pola tebe dodjem Cool
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2013 at 13:50
Ma iceš ti i više vjerujem hahaha <3

Evo draga sada sam sve izracunao sad cu sliku postaviti iznenadio sam se koliko kalorija..da sam racunao na ovoj tablici našoj izašlo bih i više LOL
Da petkom punjenje kada ništa ne radim kada odmaram 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2013 at 15:34
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Nešto cu ti reci...zaista sam polaskan ovih dana...i sa komplimentima rezultatima..hvala od Heart

Znaš , nikada nemoj misliti da je netko bolji od tebe...ne važno kakvog je fizickog izgleda...

Imaš sebe...imaš svoju sliku..vidiš se u zrcalu...To si ti....Mett nije u tom okviru...nije tvoj odraz....
Ono što vidiš trenutno ti treba biti poticaj u buducnosti da budeš bolji....Ne želiš izgledati kao ja...jer nisi ja...ne želiš izgledati kao netko drugi jer nisi to ti.... znaš imao sam i ja par bildera..ne znam par tipova koji su zaista izgledom ono ajme da sjedneš na tur...Pa bih rekao sam sebi..e kada bih izgledao kao on....pa necu nikada tako izgledati...uvijek bih imao neku sliku lošu iskrivljenu o sebi...jer bih vidio njega ...a sebe bi jednostavno izolirao od stvarnosti...

Pogledaj trenutno svoje rezultate...i kaži da sam bolji od tebe? Koliko si krvi znoja prolio ,koliko si žrtvovao svoej vrijeme za ovo što imaš da može bilo tko reci da je bolji ? :)

Ono što želiš je vec sam napisao...da budeš bolji od sebe..bolji nego jucer...bolji nego prije 10 dana...jer ono što napraviš danas ce se odraziti na tvoje sutra... ne traži nekoga,nadji sebe 

Sebe stavi na prvo mjesto i idi za tim da budeš bolji..ejr nitko nije bolji od tebe...jedino ti možeš biti bolji od sebe nego što si prije bio :)




Hvala brate, uvijek mi dajes neku drugu bolju sliku pred ocima Big smile
Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2013 at 15:37
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by Jambolija Jambolija wrote:

Gymka, radimo mi noge... mislim moramo :P , ali ja nemam onaj osjecaj kao kad zavrsim trening gornjeg dijela tijela LOL barem je tako kod mene :)



muškarci i noge..nece mi to nikad bit jasno previse crtica Jonny Bravo-a u mladosti cini mi se


hahaha :P kakvi trebamo izgledati? kao pjescani sat? LOL

Mett, cekamo sliku ;)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Listopad 2013 at 15:46
Originally posted by Jambolija Jambolija wrote:

Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Nešto cu ti reci...zaista sam polaskan ovih dana...i sa komplimentima rezultatima..hvala od Heart

Znaš , nikada nemoj misliti da je netko bolji od tebe...ne važno kakvog je fizickog izgleda...

Imaš sebe...imaš svoju sliku..vidiš se u zrcalu...To si ti....Mett nije u tom okviru...nije tvoj odraz....
Ono što vidiš trenutno ti treba biti poticaj u buducnosti da budeš bolji....Ne želiš izgledati kao ja...jer nisi ja...ne želiš izgledati kao netko drugi jer nisi to ti.... znaš imao sam i ja par bildera..ne znam par tipova koji su zaista izgledom ono ajme da sjedneš na tur...Pa bih rekao sam sebi..e kada bih izgledao kao on....pa necu nikada tako izgledati...uvijek bih imao neku sliku lošu iskrivljenu o sebi...jer bih vidio njega ...a sebe bi jednostavno izolirao od stvarnosti...

Pogledaj trenutno svoje rezultate...i kaži da sam bolji od tebe? Koliko si krvi znoja prolio ,koliko si žrtvovao svoej vrijeme za ovo što imaš da može bilo tko reci da je bolji ? :)

Ono što želiš je vec sam napisao...da budeš bolji od sebe..bolji nego jucer...bolji nego prije 10 dana...jer ono što napraviš danas ce se odraziti na tvoje sutra... ne traži nekoga,nadji sebe 

Sebe stavi na prvo mjesto i idi za tim da budeš bolji..ejr nitko nije bolji od tebe...jedino ti možeš biti bolji od sebe nego što si prije bio :)




Hvala brate, uvijek mi dajes neku drugu bolju sliku pred ocima Big smile

:)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2013 at 16:26
Evo sad izgubi 10KM na okladi, moram se vratiti u formu. Big smile
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2013 at 16:27
Koja oklada? Koja slika? LOL Sad tek vidim poruku 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2013 at 17:43
Ma kladio se sa nekim covjekom da mogu napraviti 100 sklekova za 2 minute. Rekoh ajde, laka lova. I za 1min napravio 70, dalje nije moglo. A prije sam mogao malo i prekoraciti stoju. Otkako je pocela skola, slabo treniram.

Koja slika? :O Nezz ni ja sad 
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2013 at 17:54
LOL

Nedaj da ti škola bude izgovor Angry Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Listopad 2013 at 21:06
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

LOL

Nedaj da ti škola bude izgovor Angry Wink

Hahhaha sluššaj što ti Gymka kaže...Kai nije išao u školu da može spavati odmarati mišice hahah
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2013 at 02:45
Iskreno, imam premalo vremena na raspolaganju,ali potrudit cu se da to sebi poslozim. :P
Pa heej Mett, nije los izgovor  LOL
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2013 at 09:28
Digni se sat-pol sata ranije  Tongue Wink


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2013 at 10:32
A-ha! Jesi cuo :) Možda ti u pocetku bude malo ne zgodno..ali ceš se brzo navikniti...ranije ceš i lijegat spavati :) Što voliš nije teško :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2013 at 11:35
Ja sam se godinu dana dizala u 5h.....i preživila...di je srce tu je volja Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2013 at 11:44
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Ja sam se godinu dana dizala u 5h.....i preživila...di je srce tu je volja Wink

ClapHeart Bez izgovora :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Listopad 2013 at 17:26
Gymla, ja se ipak dizem ranije, 4:45 haha LOL
Veceras trening <3
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 7891011 15>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.