New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 - Mettasttaza
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 - Mettasttaza

 Post Reply Post Reply Page  123 79>
Author
 Rating: Topic Rating: 3 Votes, Average 5.00  Topic Search Topic Search  Topic Options Topic Options
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: FIT 2013 - Mettasttaza
    Posted: 06 Lipanj 2013 at 22:14
Evo ljudi i mene :D uz nagovor par ljudi...em time želim potaknuti ljude da stavljaju svoje slike..da pokažu rezultate vjerujem da ima puno boljih nego ovo što ja trenutno prezentiram....pa evo od pocetka da krenemo :D Oni koji me ne poznaju :D 

Ovo je bilo u 8 razredu od prilike 3-4 godine mislim da cak možda i prvi srednje




Zatim Vremenski period gdje apsolutno nisam ništa pojeo više od 2 zdjelice kukuruznih žitarica Strašno !! 59 kila tada to je bilo prije 4 mjeseca.....ove godine



IIIIIi Evo transformacije barem se nadam!!!! nakon 4 mjeseca od Anoreksije....od gladovanja....4 mjeseca nakon ucenja vježbanja hranjeja ovo su rezultati :D Nadam se pozitivnim reakcijama!!!





Evo nadam se da vam se svidilo!! biti ceš još slika nakon par mjeseci !!!!


Back to Top
fit93 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 49
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fit93 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2013 at 22:57
Svaka cast Met! Samo tako nastavi, ima tu još dosta mista za mišice ;)
Nek ja od svinje, postanem umjereno prase pa stavim slike škembe i nešto manje škembe :)))
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2013 at 23:39
a ja sam mislio da sam mršav Smile
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2013 at 23:45
haha hvala naravno da ima još dosta toga samo papanje i papanje :D
Back to Top
Aria View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aria Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2013 at 23:50
Bravo Mettasttaza! Nadam se da si stvarno svjestan da si izabrao pravi put i da je anoreksija iza tebe. :)
Možeš napisat trenutnu kilažu, visinu... koji su ciljevi? :)
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Lipanj 2013 at 23:56
Hvala Aria sada sam na 70 bio sam na 59 Mislim bar iskreno ne pratim vagu možda i koju kilicu višlje....Svjestan sam naravno..jako je težak ne zbog mene više zbog financija..niti uvjeta ali olakšavam si nadjem koju ciglu....dobijem koje jaje mesa....jako me cura podržava u tome jer vidi da sam našao srecu u tome..i jako mi financijski pomogne i ona mi je najveca inspiracija zato što radim...Cilj pa ja nemam cilja :) Ja idem preko granice haha pa cemo vidjeti....trenutno kila nabiti i otopiti što više onoga lošega ...da bude izraženije i vece mišicne skupine...jako sam zadovoljan do 3 mjeseca ruke nikakve nisu bile pocele su rasti uz par savjeta od ljudi i potpore velike.....za sada ka pravome putu naprijed! :D
Back to Top
Aria View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aria Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2013 at 00:09
Naravano da je cura sretna, nitko ne voli gledati dragu osobu kako se uništava. Istina je da sve ovisi o nama samima, ali imati pored sebe osobu koja nas gura naprijed i cini boljima je neprocjenjivo. ;)
A kolko jedeš, na cemu se bazira prehrana?
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2013 at 00:17
Pa eto najdraži mi je dan kada jedem 250-300g zobenih pola litre mlijeka za dorucak plus par vocki,
prije rucka par vocki orašasto šta se uvati .....rucak 250-300g bjelog mesa puno salate puno svega što mogu natrpati od povrca ne umjereno...plus 150g tjestenine......zatim prije vježbanja koju vocku,
nakon treninga 250-300g mesa bijelog ili 6 jaja iz jednog izbacim žumanjak samo ...100g kruha i salate.....navecer 250g posnog sira.....To mi je ono najjace što mogu financijski ...inace bi ubacio ja ribe popunio medjuobroke posnim i orašastim više....dosta toga bi napravio da je više novaca i bilo brže ovako nije lagano baš :) E da nema Matee nebi ja ni blizu ovoga bio :D
Back to Top
Aria View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aria Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2013 at 00:43
Bome dobro jedeš :P
Ustavri skupo je meso i orošasti. Možda bi mogao probati nadokanditi proteine iz drugih namirnica kad ne uspiješ iz mesa, jaja itd. Nisam sad racunala kolko je ovdje grama al mislim da nama rekreativcima netrebaju onih 2-3 grama po kilogramu. Probaj iskoristit biljne proteine tako da kombiniraš mahunarke i žitarice, to je malo jeftinija varijanta a usput unosiš i dovoljno UH, sumanjm da bi ti štetilo bar sada u ovoj fazi. Što se tice orošastih, kad nema njih fino zacini salatu maslinovim uljem.
Neznam jel ti ovo doslovno jelovnik no ako je voce bolje stavi nakon treninga, narocito banane, a ovaj posni navecer isto s necim, nekim mastima a može i UH nisu oni najvece zlo :) ovisi kako reagiraš na njih.
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2013 at 06:08
bravo samo tako nastavi. koliko si visok?
No matter how many mistakes you make or how slow you progress, you are still way ahead of everyone who isn’t trying. - Tony Robbins
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2013 at 07:34
183 a moguce još koji centimetar da sam narastao haha...Hvala :)!

Aria malo je to! Ja bi više papo!! haha :/ 
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2013 at 08:07
Sad sam fit93 malo bolje procitao...samo polako...imaš vremena...samo uci , jedi , vježbaj ...doce sve na svoje :)
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2013 at 10:00
Svaka cast!! Samo deri masu, jos nekih 10kg i to je to :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2013 at 10:17
odlicno
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2013 at 12:23
Sigurno davore idemo 10 kila gore ne gine! :)) Hvala ti!

Baba draga hvala :D
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Lipanj 2013 at 13:35
najviše mi se svidjaju bocni trbušnjaci
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 79>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.