New Posts New Posts RSS Feed - Evo i mene:)))
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Evo i mene:)))

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 23>
Author
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2013 at 14:09
Gymka - jucer sam pojela 8 breskvi, 2 marelice, i zdjelicu (malo vecu) trešanja tokom dana
Evo pisat cu danas na kraju dana cijeli jelovnik tamo na temi, pa baš da vidim kako to sve skupa izgleda.
Ma prije nisam mogla smislit voce, nije mi bilo ni na kraju pameti pojest koju vocku, nije mi pasalo, bila bi gladna od njega. A sad ... Najradje bi živjela na breskvama i marelicama. Razmišljam si da nije možda da mi tijelo traži više vode, pa da mi zato toliko paše voce ...
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2013 at 19:00
Originally posted by Irija Irija wrote:

Gymka - jucer sam pojela 8 breskvi, 2 marelice, i zdjelicu (malo vecu) trešanja tokom dana
Evo pisat cu danas na kraju dana cijeli jelovnik tamo na temi, pa baš da vidim kako to sve skupa izgleda.
Ma prije nisam mogla smislit voce, nije mi bilo ni na kraju pameti pojest koju vocku, nije mi pasalo, bila bi gladna od njega. A sad ... Najradje bi živjela na breskvama i marelicama. Razmišljam si da nije možda da mi tijelo traži više vode, pa da mi zato toliko paše voce ...


pustiti cu gymku da odgovori tocnije i bolje:))
ali meni se cini da ti je to ipak malo previše, koliko ti je to grama UH samo od voca?
jedeš li taj dan bilo što drugo od UH osim voca i povrca?
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2013 at 19:31
Jedino ujutro zobene od UH, osim tog voca i povrca.
To jucer je bio takav dan da sam si dopustila baš koliko me volja, inace se pokušavam kontrolirati sa 1-2 vocke dnevno.
A jucer sam baš rekla kvragu.
Jer nenormalno mi se jede voce. Danas sam se ipak malo kontrolirala, pojela 3 breskve ujutro i to je to od voca
Od sad necu ni kupovat više od 2-3 breskve tako da ne dodjem u napast
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2013 at 19:39
Stavila sam današnji jelovnik na temu, takvi su mi najcešce jelovnici, pa primam komentare, kritike, savjete i sve. Jer nisam više ni u što sigurna
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2013 at 21:44
Originally posted by Irija Irija wrote:

Jedino ujutro zobene od UH, osim tog voca i povrca.
To jucer je bio takav dan da sam si dopustila baš koliko me volja, inace se pokušavam kontrolirati sa 1-2 vocke dnevno.
A jucer sam baš rekla kvragu.
Jer nenormalno mi se jede voce. Danas sam se ipak malo kontrolirala, pojela 3 breskve ujutro i to je to od voca
Od sad necu ni kupovat više od 2-3 breskve tako da ne dodjem u napast


ma dobro nije sad kraj svijeta treba si povremeno dati oduška i ako ti je zbilja bio gušt jesti više voca uživaj . Bolje da te voce vuce nego kolaci, keksi, cokolade, cipsici....
ja nikad nemam problema da me voce vuce, više me vuku kolaci, slastice razne i cokolade tako da prema ovome mome tvoje breskve su super

tvoj današnji jelovnik mi cini skroz OK   
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2013 at 22:01
Danas se treniralo a bogami je vruce ko u paklu
CORE. A1 one arm plank l. arm
      A2 one arm plank r. arm
      A3 one legged plank l. leg
      A4 one legged plank r. leg
      2 superserije 25 sek rad/ 25 sek odmor
REST: 60 sek
EKSPLOZIVNI SET: B1 alt lunge jumps
                 B2 clapping pushups
                 4 superseta 15 sek rad/ 10 sek odmor
REST 60 sek
SNAGA: density 12 min
       C1 one legged romanian deadlift x6 each leg
       C2 Db military press (8 kg)
REST 120 min
FINISHER: 10 setova 15 sek rad/10 sek odmor
           Burpees

jelovnik:
bijeli caj
D: 50g zobenih + 150g svježeg sira + 10g brusnica + 1dcl jogurta
R: 100g filet tune + zdjela zelene salate, rige i matovilca
Mo: 30g whey + banana + žlica lanenih smiksano u shake
Mo: 150g svježeg sira + lubenica (oko 300g)
PWM: 30g whey + 50g malina + 100 g lubenice smiksano u shake
V: 200g junetine + nešto tipa šopske salate (paprika, pomidor i krastavac s malo feta sira maslinovo ulje i aceto)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Lipanj 2013 at 00:34
Originally posted by Scarpetta Scarpetta wrote:

Originally posted by Irija Irija wrote:

Gymka - jucer sam pojela 8 breskvi, 2 marelice, i zdjelicu (malo vecu) trešanja tokom dana
Evo pisat cu danas na kraju dana cijeli jelovnik tamo na temi, pa baš da vidim kako to sve skupa izgleda.
Ma prije nisam mogla smislit voce, nije mi bilo ni na kraju pameti pojest koju vocku, nije mi pasalo, bila bi gladna od njega. A sad ... Najradje bi živjela na breskvama i marelicama. Razmišljam si da nije možda da mi tijelo traži više vode, pa da mi zato toliko paše voce ...


pustiti cu gymku da odgovori tocnije i bolje:))
ali meni se cini da ti je to ipak malo previše, koliko ti je to grama UH samo od voca?
jedeš li taj dan bilo što drugo od UH osim voca i povrca?



Nema potrebe, vidiš da si dobro odgovorila Wink

Dosta je to, da. S obzirom na ciljeve i ostalo. Irija, znaš li koliko je taj tvoj fruitfest Big smile imao uh-a? Odnosno, jesi svjesna koliko koja vocka nosi uh-a i kcal opcenito?

Po meni je ovo i inace previše, a kamoli tek uz toliko masti u igri.....ok, jedan dan je bio u pitanju ali samo da znaš Wink

Jesi kad pomislila da ti to voce toliko treba baš radi manjka uh-a opcenito? Ne mora bit, ali i može. A možda jednostavno jedeš i premalo povrca....Inace, to što govoriš o gladi nakon voca, to se i meni dešava ali znaš kad? Kad ga jedem samog (jer vocka i nije cjeloviti obrok). Ako uz njega pojedem posni sir, popijem šalicu mlijeka ili tome slicno, stvar se mijenja.

Ne znam, ja mislim da se s vocem stvarno može pretjerat i da ga, kao i ostalo, treba jesti umjereno - a to umjereno je od osobe do osobe. Fruktoza može napravit problem, u vecim kolicinama i svakodnevno. Ovakva navala želje je ok, to imamo i za puno gorom hranom pa preživimo Big smile ali samo želim reci - ništa se ne može neograniceno jesti, sve nosi svoju energiju i svoj utjecaj na nešto.


 


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Lipanj 2013 at 12:35
jucer odradjen kardio trebao je biti 4. trening u tjednu ali me rame nešto zateže i boli pa sad par dana odmora, biti ce malo kardijanja...

5 setova 30 sek rad/15 sek odmor
A1 mountin climbers
A2 burpees
A3 jumping jacks

nakon toga 45 min orbitrek
i malo trbušnjaka

jelovnik:
zeleni caj
D: 50g zobenih + 1 srednja banana + 30g whey + cimet + 1 dcl mlijeka
R: incuni na žaru (1 porcija koliko vec stavljaju 100-150g) + kelj s krompirom
Mo: oko 150-200g lubenice + 30g whey + voda smiksano u shake
V: špageti s lignjama i graškom + cikla na salatu(tu ne znam kolicine jedan tanjur, porcija pašte nekih 8-10dag, a ostalo nije vagano)



Edited by Scarpetta - 22 Lipanj 2013 at 12:49
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2013 at 18:19
jucer je bio dan odmora, a jelovnik:
kava s mlijekom bez šecera
D: jaja sa sirom (1 i pol jaje + 2 listica onog topivog masnog sira:))buco)+ 1 pomidor
Mo: 200g svježeg sira + 200g trešanja
V: bakalar kuhan s krompirom na žlicu + zdjela zelene salate i radica (iz noninog vrta:))

danas odradjen kardio na jedno 40 stupnjeva, 75 minuta orbitreka doslovno sam se otopila
jelovnik:
kava s mlijekom bez šecera
D: 50g zobenih + 250g svježeg sira + 20g brusnica + 2dcl jogurta 1.5m.m.
PWM: 350g svježeg sira + 250g lubenice + voda smiksano u shake
V: opet home made burek s mesom (zadnji put muž nije bio zadovoljan kako je uspio sad ima popravak:))
racunam da cu pojesti jedno 200g mljevene junetine + kore kupljene + ulja (minimalno koliko se može) + cikla na salatu
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2013 at 19:35
eeeeeee,ženooooooo, 75 minuta orbitreka??????!!!
ja bi umrla,meni su ipak draži utezi!!!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2013 at 20:06
Moja reakcija isto kao i Babina
75min orbija - to stvarno treba odvalit
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2013 at 20:15
ma boli me rame pa sam uzela bar dana odmora od utega
pa onda gazim po tom orbitreku jer mi vrag ne da mira...
ma nije uopce strašno (osim što je toplo) nego mi dodje dosadno za pop.... stavim si i dobru muziku naštimam playlistu ali svejedno boring, boring..
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2013 at 20:16
a osim toga moram potrošit taj burek njami njami, sad vec miriše iz kuhinje
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2013 at 21:11
da,booorringgggggggggg!!!!!
meni definitivno fali kardio,ali sam ljencina

spremam se trcati,pa nikak da krenem,a svijesna sam da bi mi to pomoglo da skinem ovo malo sala na trbuhu kaj mi je ostalo!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Lipanj 2013 at 21:12
Nisi lijena sunce ti je uzelo energiju :P
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 24 Lipanj 2013 at 08:13
Meni su se vec sve playliste zgadile zbog cardio sprava
Jedino što mi nije dosadno je trcanje - valjda zato jer mi je dovoljno teško i moram se malo više koncentrirat
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 23>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.