New Posts New Posts RSS Feed - Evo i mene:)))
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Evo i mene:)))

 Post Reply Post Reply Page  <1 1819202122 23>
Author
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2014 at 11:35
mali update
ne pišem dnevnik (nema se vremena) ali treniram redovito prema gore navedenom programu - s treninzima sam zadovoljna jako... ali prehrana je zadnje vrijeme prilično loša tako da se rezultati treninga ne mogu realno procijeniti ali nema veze ja zadovoljna
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Travanj 2014 at 16:02
Jedino to i je bitno, da si ti zadovoljna.
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Travanj 2014 at 11:53
Originally posted by dalila dalila wrote:

Jedino to i je bitno, da si ti zadovoljna.


a šta ćeš dijete sreće:))zadovoljna sam odrađenim treninzima tu sam redovita i to me veseli....
u zadnje vrijeme imam veliki gušt za sltakim pa gotovo svaki dan ubacim po jedan fini kremasti kolač to me isto veseli....
pitanje je hoću li biti jednako zadovoljna kada stanem na vagu:))ali za sada po ogledalu ne bi trebalo biti većih problema.

Ono što bih definitivno voljela je napraviti napokon neki plan treninga izmjeriti se prije i poslije i vidjeti kako to ide.... ali uvijek negdje falšam ili se ne izmjerim prije, ili jedem sve i svašta pa nema smisla, ili i jedno i drugo skupa (to je najčešće )

Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Travanj 2014 at 07:11
Scarp kakva je kod tebe situacija?
Javi nam se malo
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2014 at 18:17
Originally posted by Irija Irija wrote:

Scarp kakva je kod tebe situacija?
Javi nam se malo


ufff situacija = velika gužva i gomila posla   
ali treniram polako kako stignem min 3x tjedno.
uzimam odmor tri dana za Uskrs, a nakon toga razmišljam o planu za dalje, javiti ću vam što i kako
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Travanj 2014 at 19:45
Slikaj nam kolače!!! :))) Znaš šta Mett voli! LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2014 at 17:56
Ma bitno da se trenira
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2014 at 16:51
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Slikaj nam kolače!!! :))) Znaš šta Mett voli! LOL


ma neću niš slikat sad moram krenut malo ozbiljnije trenirat i puno pametnije jest tako da izbacujemo kolačiće za neko vrijeme

neko vrijeme nešto radim (posao)totalno se ufuram u to i onda krenu stvari polako nizbrdo.
Sad sam jedan dio odradila sad idem nazad na pravi put:))

Za drugi put slika samo za tebe Mett:))
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2014 at 16:51
Originally posted by Irija Irija wrote:

Ma bitno da se trenira


to stalno nemaš brige
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Travanj 2014 at 18:43
Originally posted by Scarpetta Scarpetta wrote:

Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Slikaj nam kolače!!! :))) Znaš šta Mett voli! LOL


ma neću niš slikat sad moram krenut malo ozbiljnije trenirat i puno pametnije jest tako da izbacujemo kolačiće za neko vrijeme

neko vrijeme nešto radim (posao)totalno se ufuram u to i onda krenu stvari polako nizbrdo.
Sad sam jedan dio odradila sad idem nazad na pravi put:))

Za drugi put slika samo za tebe Mett:))

Može može mett je strpljiv uvijek LOLLOL Ajde ne sumnjam da ćeš pod stegu..zamisli mene na masi! a pod stegom po prvi puta LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Svibanj 2014 at 12:46
evo mali up date od mene:))

živa sam, vježbam redovito ali i dalje jedem sve i svašta

dugo već planiram napraviti program od Dalibora 12 tjedana.... i sada sam napokon krenula s time.
Koga zanima program je tu:
http://fitnessangels.net/2013/04/program-za-vjezbanje/

Uz ova 4 treninga tjedno ubacim još jedan dan za trbuh i LI kardio.
Za sada sam zadovoljna samo se nadam da ću imati i dalje vremena za toliko treninga u tjednu.

Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Sijecanj 2015 at 18:44
da se i ja javim nakon puunoo vremena.
Dakle druga polovica 12. mjeseca je prošla u opuštanju i mmalom odmoru, a u uspjelo se dobiti i kratki godišnji tako da je bilo guštanja i uživanja u dobroj klopi (i piću )

Malo sam podebljala svoju kućnu zbirku rekvizita za vježbanje s dvije nove girje od 12kg i 16kg (tako da sada imam po par od svake kilaže).

Tako da mi je sada plan pokušati odraditi slijedeći trening -
https://www.fitness.com.hr/vjezbe/programi-treninga/Kettlebell-trening-za-misicnu-masu.aspx

a u slobodne dane odraditi neke kraće rutine s girjama ili LI kardio na orbitreku.

Pokušati ću voditi dnevnik ovdje koliko stignem.

Što se tiče jelovnika on će biti opušten kao i uvijek, trudit ću se da bude malo bolji nego inače ali tu sam uvijek za domaću kuhanu hranu i što kvalitetnije namirnice (od mojih provjerenih dobavljača). Pisati ću i jelovnike koliko stignem.

pozz
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Veljaca 2015 at 19:50
I dalje je opušteno ... i u jelu i u piću ali sad treba malo "stisnut" i uozbiljit se jer su se kilice počele hvatati, a i šlaufić oko trbuha se vratio na svoje mjesto ... ili barem počinje se vraćati nazad ...
Ovako sada stoje stvari:
TT 84 kg - (ova brojka me puno ne sekira jer kad pogledam slike sa 74kg sada izgleda dosta bolje, pa čak i mršavije.... ali uvijek ista mjesta problematična čim se opustim duže vrijeme - trbuh, guzica:)
opseg trbuha (oko pupka): 87 cm
opseg gluteusi: 112 cm

Imala sam u planu raditi program gore navedeni, no nakon testiranja i isprobavanja zaključila sam da mi je to sada preteško i da će on morati malo pričekati.
Tako da sam odlučila odraditi po programu kako inače najčešće radim (dok sam bila disciplinirana i radila po programu) i što meni nekako najviše odgovara. prošli tjedan sam napravila testiranje i više manje sam zadovoljna kako sam posložila, nadam se da će biti i rezultata.

Plan je i ubaciti što više kardia (jer s time uvijek prvo odustanem, zbog manjka vremena, ali i zbog toga što nisam neki veliki ljubitelj... pa već nađem razlog da ga preskočim).

Kao što sam prije napisala pokušati ću ovdje voditi dnevnik.

Zbog tehničkih razloga danas sam krenula s kardiom.
Odradila sam 10 minutni trening za gluteuse - by ZorroRi https://www.fitness.com.hr/blog/ZorroRi/10-minutni-trening-za-guzu-i-butine-.aspx
a nakon toga 45 min orbitrek.

Današnji jelovnik:
zeleni čaj s cijeđenim limunom
D: 150g domaćeg svježeg sira + 250g domaćeg jogurta + pola šalice malina + 15 g lanenih sjemenki smiksano u shake
R: 60g zobenih + 1 naribana jabuka + 15g indijskih oraščića + 40g whey + cimet + voda
V: piletina na toskanski (pileći batak i zabatak + fažol + paprika) + čaša bijelog vina

recept: https://www.fitness.com.hr/blog/Scarpetta/Piletina-na-toskanski.aspx



Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2015 at 20:53
Današnji trening ide ovako:

Eksplozivni set - 4 runde 15 sek rad/ 30 sek odmor - plan je smanjivati odmor za 5 sek svaki trening
A1 Alt lunge jumps 12/14/14/14
A2 Kb dead to clean right arm (girja 12kg) 7/7/7/7
A3 Kb dead to clean left arm 7/7/7/7
Odmor 90 sek
Density 1 - 10 min bez pauze (plan svaki trening 1 min više) girje 2 x 12kg
B1 Kbs romanian deadlift x 7
B2 kbs floor press x 7
Uspjela odraditi u zadanom vremenu 6 serija
Odmor 2 min
Density 2 - 10 min bez pauze (isti plan kao gore svaki put + 1 min) - bučice 2 x 7.5 kg
C1 Dbs Bulgarian squat x 6 each leg
C2 Standing Dbs upright row x 7
Uspjela odraditi u zadanom vremenu 5 serija
Odmor 2 min
Core i finisher bio je plan 4 seta ali sam nakon 3 seta krepala, pa je plan slijedeći tjedan odraditi 3 seta kako treba, pa nakon toga 4 seta i onda dizati rad za 5 sek. Danas je bilo 20 sek rad/ 20 sek odmor
D1 Ab wheel rollouts 6/6/5
D2 Burpees 7/6/7
D3 Kb snatch right arm 7/6/5
D4 Kb snatch left arm 6/7/4

Sve u svemu dosta sam zadovoljna s treningom, obzirom na opuštanje:)

Jelovnik
crni čaj s limunom
D: 150g domaćeg svježeg sira + 250g domaćeg jogurta + pola šalice malina + 15 g lanenih sjemenki smiksano u shake
Mo: 2 cijela tvrdo kuhana jaja + matovilac + riga + 100g slanutka + 1 svježa paprika
R: 1 porcija piletine na toskanski od jučer (1 batak kuhani fažol i paprika)
V: mrkači na brodet + palenta + 1 čaša bijelog vina

Kroz dan 3 šalice kave s mlijekom bez šećera
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2015 at 19:57
opet kardio - 50 min orbitrek

jelovnik:
zeleni čaj s limunom
D: 50g zobenih + 150g domaćeg svježeg sira + 1 naribana jabuka + cimet + 200g jogurta home made
R: salata (150g tune + 150g slanutka + maslinovo ulje + aceto balsamico)
Cijeđeni sok 1 grejp + 1 naranča
V: mrkači na brodet + riža + salata (zelena salata + kuhani fažol)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2015 at 14:16

Scarpy, miče li se ta kilaža što (zapravo više cm-i)? Smile

Ovaj sir ti je malo masniji ujutro ili? Ako je onda ti čak i sjemenke ne trebaju u tolikoj mjeri, možda čak ni uopće...ovisi i koliko je jogurt masan...možda bi se tu i 2 obroka moglo izvuć :) Mislim da biš ti pofitirala od više manjih obroka :) s tim da će i period pročišćene hrane ( i redovitih treninga) nakon malo opuštanja napravit svoje :)




Edited by Gym_girl - 05 Veljaca 2015 at 14:17
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 1819202122 23>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.