New Posts New Posts RSS Feed - Evo i mene:)))
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Evo i mene:)))

 Post Reply Post Reply Page  <12345 23>
Author
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2013 at 22:08
Originally posted by Irija Irija wrote:

Scarpetta jelovnik je njam!
Ovaj tvoj dorucak me jako privlaci - jel te zobene ostaviš malo da odstoje u siru/mlijeku ili samo smiksaš sve skupa i jedeš odmah?
Pitam jer nisam do sad jela zobene nikako osim kuhane na vodi


Irija ma nikakvo miksanje cak niti namakanje nisam jutarnji tip uvijek se budim u zadnji cas...

zobene namocim u malo vode toliko dugo dok perem zube i skuham caj:) ubacim u zdjelicu sir i voce dodam dec mlijeka promiješam i jedem(ko domaci musli ) gotovo za par minuta
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2013 at 22:19
trening danas:
CORE. A1 one arm plank l. arm
      A2 one arm plank r. arm
      A3 one legged plank l. leg
      A4 one legged plank r. leg
      2 superserije 20 sek rad/ 20 sek odmor
REST: 60 sek
EKSPLOZIVNI SET: B1 alt lunge jumps
                 B2 clapping pushups
                 4 superseta 15 sek rad/ 10 sek odmor
REST 60 sek
SNAGA: density 12 min
       C1 Db split squat x6 each leg (8 kg)
       C2 elevated pushups
REST 120 min
FINISHER: 10 setova 15 sek rad/10 sek odmor Db Swing (12 kg)

opet vrucina, sauna efekt ali dobro je da se izdržat.

jelovnik:
bijeli caj
D: 50g zobenih + 200g svježeg sira + 20g brusnice + 1dcl mlijeka
R: filet tune 120g + 2 pomidora + feta integralnog kruha
Mo: 200 g svježeg sira + lubenica (oko 300g)
trening
PWM 30g whey + voda + 200g trešanja
V: rižoto s piletinom i povrcem na kineski (200g piletine, paprike, tikvice, gljive, soja sos)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Lipanj 2013 at 23:49


Hvala i tebi Scarpetta, to i meni puno znaci Hug Smile

Moja vizija.....uf.....imam toliko ideja...o kojima moram šutiti Big smile Ali definitivno, makar cu možda krenuti sa najmanjim korakom, jednog dana cu morat nešto vece stvorit jer cu inace puknut i jednog dana se pitat gdje mi je pamet bila Smile Di god morala ici radi toga....ali se nadam da me prilike nece potjerati vani...volim ovaj grad ..podsjetih se veceras dok sam ga gledala sa Gradine.... Heart :)

Ono što je sigurno - jedna od misija ce bit da žene sprijateljim sa utezima Wink

Tako je....neke osnove postoje i djelovat ce svima na neki nacin, svi znamo što treba otprilike raditi da bi smršavili, tu nema previše filozofije...ali ja mislim da je tu najveci problem u glavi, ta motivacija, ta uvjerenja, strahovi, preferencije...tu je ono nešto na cemu treba znati raditi i prepoznati to u covjeku...baš tu smo razliciti i treba imati volje kopati dovoljno duboko...a to danas rijetki treneri imaju....ili ne znaju.





Originally posted by zadranka23 zadranka23 wrote:

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


I da zadranko, jel mi Ugljan još na mjestu? Big smile Heart


Naravno, taman je fino ugrijalo, ceka turiste spreman ko uvijek

Vezano za krajnosti..Slažem se da ponekad jedino one donose rezultate, ali dugorocno to nije rješenje..Cesto vidjam baš te krajnosti..ili se jede svašta ili pretežno proteini tj. posni sir, a to ne vodi nicemu. Žalosno je što ljudi ne gledaju širu sliku i više ne citaju i uce vec što se precesto zadržavaju na jednoj stvari koju su culi (tipa UH su loši, treba jesti P za smršati) i slijepo je slijede. Po meni je cilj fitnessa baš suprotno- isprobati svašta i naci sebi ono što nam najbolje odgovora (tip treninga, nacin prehrane, itd.) kako bi najbolje funkcionirali na svim životnim razinama. Malo filozofiram, ali pokušavam docarati na koji nacin ja razmišljam jer smatram da se tako razvijam ne samo fizicki vec mentalno što je na kraju krajeva i puno važnije, ili bi trebalo biti, a možda još ljudi ne shvacaju to pa nije vecini..





Uh, turisti....nekad kad sam bila mala, mogla sam ih nabrojat na prste....a sad, ode i moj pusti otok kvragu Big smile Nadam se da cu se ovo ljeto bar na vikend sruvat dole....a prvo u Donata na sladoled Big smile


Hm hm, kako kažu - 100 ljudi, 100 cudi Smile Uglavnom ne donose dugorocne rezultate, ali nekad i da! Ima ljudi koji su iz neke pocetne glupave instant dijete zauvijek ostali na toj težini i promijenili navike bez problema, ima onih koji su se raspali nakon par tjedana ogromnog deficita pa vratili sve nazad....ili još gore, razboljeli se....ma za sve možeš naci neki primjer.

Ali vidiš...dat cu ti primjer....evo, ti si trener recimo i dodje ti klijentica koja ima mjesec dana do vjencanja i mora bit savršena tada, užasno joj je bitno...normalno, ne Smile Šta sada? Hoceš joj reci da nije dobro krenuti naglo jer to nije to, mora ici polako, usvajati nove navike, uciti.....dovraga i šta se tek sad sjetila ljenoba jedna!!! LOL Hehe....to je recimo jedna od situacija gdje polako nije rješenje i gdje trener treba znati kako u najkracem roku napraviti odlicnu transformaciju, ne narušiti zdravlje i nauciti ju kako zadržati tu težinu, odnosno usvojiti nove navike...ako naravno to želi. Jer ima onih koji samo žele odlicno izgledati taj jedan dan i nije ih briga kako ce to biti nakon tjedan dana....ima svega Smile

Ima još primjera di je neka brzinska dijeta efikasnija od spore..ili cak nužno potrebna. Kod nekih ekstremnih debljina, pred operacije i to....whatever....pa i cak u nekim najnormalnijim situacijama, kad se osobi jednostavno neda cekati rezultate, odnosno radje mi se pomucila krace vrijeme nego se patila mjesecima.... ja nikad ne bih krivila takvu osobu, svi smo na neki nacin nestrpljivi Smile I da, takve brzinske dijete se itekako mogu provest cak i pametno...ako znaš što radiš. I pogotovo, što je još bitnije - može se jako dobro napredovat i nakon toga...i dalje usvojit te zdrave navike.

Cuj...neki se razvijaju kroz fitness, neki kroz umjetnost, neki kroz nešto trece, to je sad od covjeka do covjeka. Kažem ti - ima puno ljudi kojima je bitno odredjeno vrijeme izgledat dobro, a za ostalo, who cares - imaju neke druge vizije. Ja tebe kužim, takva sam i ja - ali to je moj put i kužim da nije svaciji. Ako bi necija želja bila izgledat odlicno na jedan dan i ne želi ništa drugo - ja sam tu da to sredim Wink

A ovo što govoriš za ucenje, slijedjenje, širu sliku........auuuuu o tome bi sad mogla do jutra.... Big smile Ali realno - ljudima se to neda, nemaju vremena, nemaju potrebu...i ja to razumijem. Zato uvijek ima onih koji citaju više pa razbijaju ono što se razbit može i treba :))










Edited by Gym_girl - 18 Lipanj 2013 at 23:51
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2013 at 12:43
Scarpetta inspirirala si me danas da si složim - 2 breskve + 200g posni + 1 dcl mlijeka - to sam smiksala u kremicu + dodala 3 žlice zobenih - finoooo
Do sad sam uvijek jela kuhane na vodi jer mi je nekako odgovaralo "topli" dorucak, a po ovoj vrucini nema šanse.
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2013 at 13:40
i to sve si pojela od jednom?
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2013 at 13:42
GYM, GO GIRL!!!!!!!!!!!!!!
ostvari svoje snove!!!!!!!!!!!!!!!!!


p.s. u medjuvremenu cu ja nastaviti propagirati utege,jer ih se žene stvarno boje,a ne znam zašto!!??
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2013 at 13:59
Originally posted by baba44 baba44 wrote:

i to sve si pojela od jednom?


A pa da. Mislim, mogla bi još, pogotovo jer mi je fino. I još sam nakon tog pojela 1 breskvu
Zašto? Jel to zvuci previše?
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2013 at 14:19
Originally posted by Irija Irija wrote:

Originally posted by baba44 baba44 wrote:

i to sve si pojela od jednom?


A pa da. Mislim, mogla bi još, pogotovo jer mi je fino. I još sam nakon tog pojela 1 breskvu
Zašto? Jel to zvuci previše?


ma,taman kad pomislim kak dobro jedem,onda tu citam,i skužim da je to ništa!
ja nemrem pojesti 200g sira,jedva 100 uguram!

ovo kaj si nabrojala bi ja pojela u 5 puta!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2013 at 14:52
Originally posted by Irija Irija wrote:

Scarpetta inspirirala si me danas da si složim - 2 breskve + 200g posni + 1 dcl mlijeka - to sam smiksala u kremicu + dodala 3 žlice zobenih - finoooo
Do sad sam uvijek jela kuhane na vodi jer mi je nekako odgovaralo "topli" dorucak, a po ovoj vrucini nema šanse.


super drago mi je da ti se svidja.

Pa i ja jedem tolike porcije niš ne brini mi smo velike cure.
I inace puno jedem što se i vidi iz jelovnika:))
Baba moraš klopat ne ko pticica kako ce ti mišici narast
Back to Top
baba44 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 10 Sijecanj 2012
Status: Offline
Points: 1118
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote baba44 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2013 at 14:54
pa klopam,samo ja u 6-7 puta pojedem ovo kaj vi maznete u jednom obroku,a jesam se fino popunila,mišicima naravno,ne špekec!
you know that you're on the right track,when you become uninterested in looking back
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2013 at 15:26
ma super meni više odgovara 2-3 poštena obroka nego ono po malo
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2013 at 15:35
3 poštena obroka 2 mini i jedan srednje hihi :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2013 at 16:37
Pa dobro je Baba, ja sam se vec uplašila da cete mi sad rec da nesmijem tolko jest
Ja kao i Mett - 2-3 veca obroka, ostalo manji snackovi. S tim da je taj moj "dorucak" ujedno i obrok prije treninga - oko podne. Sad ujutro kad se probudim popijem samo kavu, pojedem par breskvi, tako mi najviše paše.
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Lipanj 2013 at 21:03
danas je pauza u treningu, a jelovnik slijedi:
bijeli caj
D: 50g zobenih + 20g whey + 100g svježeg sira + 1 banana + 1 dcl mlijeka
Mo: 200g svježeg sira + 100g malina + voda + 1 dcl jogurta 0.9mm smiksano u shake
R: piletina 200g + riža + paprike
V: chili con carne (piletina cca 200g + fažol + kukuruz) + zdjela zelene salate, matovilca i rige
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2013 at 12:12
Originally posted by Irija Irija wrote:

Pa dobro je Baba, ja sam se vec uplašila da cete mi sad rec da nesmijem tolko jest
Ja kao i Mett - 2-3 veca obroka, ostalo manji snackovi. S tim da je taj moj "dorucak" ujedno i obrok prije treninga - oko podne. Sad ujutro kad se probudim popijem samo kavu, pojedem par breskvi, tako mi najviše paše.


Bez brige Irija, uopce nije previše i ako ti je cijeli dan po programu, unutar željenih kcal i kvalitetan, nema straha!

Vidiš i sama da svi tu razlicito jedemo, neki jedu više puta tokom dana manje, neki više u manje obroka. Ja sam ista kao i Scarpetta , radje cu pojesti manje obroka ali se lijepo najesti - pogotovo sad kad mi je defka prolongirana za...hmm...sljedece ljeto LOL

Nemoj gledat kako drugi jedu nego se lijepo odredi kcal unos i slaži kako tebi odgovara, glavno da su osnove podmirene, odnosno da imaš rezultate.

Voce ti ne smeta? Koliko dnevno pojedeš otprilike?





"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Lipanj 2013 at 12:26
Ja po ovoj toplini jedem svakih 4 sata dan i noc :D
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 23>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.