New Posts New Posts RSS Feed - Evo i mene:)))
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Evo i mene:)))

 Post Reply Post Reply Page  <12345 23>
Author
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2015 at 18:46
Originally posted by ZorroRi ZorroRi wrote:

Po meni je prehrana preslaba. Pokušaj izračunati omjere nutrijenata i količinu kalorija koje uneseš. Vjerojatno u tome i jest tajna toga što vaga ne pokazuje rezultate. Naime, zabetonirala si metabolizam ovako niskim unosom hrane.


Prehrana preslaba - nije,nije malo sam se opustila i do prije tjedan dana jela sve i svašta (i uz to učila i sjedila pa cijele dane - osim krtakih treninga 3-4x tjedno).... inače jedem jako puno za ženu tako da to nije razlog usporavanja metabolizma

Ova prehrana traje ovako samo tjedan dana (čak i manje, obzirom na vikend

Nisam baš za brojanje kalorija i ostalog - nemam vremena niti živaca.
Dati ću si još malo vremena ovako pa budem vidjela kako ide, ako ne bude išlo možda uhvatim kalkulator i brojeve...
Ali imam koju godinu i znam da i inače ide kod mene malo sporije što se tiče vage

Danas radim orbitrek LI kardio

Jelovnik
zeleni čaj
D: 100g svježeg sira + 30g whey + 1banana + šalica malina smiksano u shake (raspodijeljeno u dva obroka prije i nakon posla)
R: 100g srdele + salata (100g slanutka + zelena salata + riga + nekoliko mini rajčica)
V: mladi vepar na gulaš + njoki + 1 čaša vina
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2015 at 18:34
Originally posted by never-give-up never-give-up wrote:

Jedno pitanje
Odakle ti ti treninzi? Jel ti neki trener to napisao, sama, našla na internetu?
Baš mi se sviđaju


trening složila sama, ali na principu extreme-ovih trening programa
http://dpfitness.eu/treninzi/?gender=&comtype_id=&oprema_id=&tt_id=&program_id=1

https://www.fitness.com.hr/blog/extreme_fitness/Bozic-je-uranio-ove-godine--program-za-misicnu-masu-od-8-tjedana.aspx

https://www.fitness.com.hr/blog/extreme_fitness/Jer-ste-vi-to-trazili--do-super-forme-kucnim-treningom-u-samo-5-tjedana-video-.aspx
Back to Top
ZorroRi View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 16 Prosinac 2014
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 401
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ZorroRi Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2015 at 09:57
Po meni je prehrana preslaba. Pokušaj izračunati omjere nutrijenata i količinu kalorija koje uneseš. Vjerojatno u tome i jest tajna toga što vaga ne pokazuje rezultate. Naime, zabetonirala si metabolizam ovako niskim unosom hrane.
Be healthy, be happy.
Back to Top
never-give-up View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 19 Lipanj 2014
Location: Dalmacija
Status: Offline
Points: 464
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote never-give-up Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Veljaca 2015 at 07:56
Jedno pitanje
Odakle ti ti treninzi? Jel ti neki trener to napisao, sama, našla na internetu?
Baš mi se sviđaju
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Veljaca 2015 at 20:55
trening
Eksplozivni set - 4 runde 15 sek rad/ 30 sek odmor - plan je smanjivati odmor za 5 sek svaki trening
A1 St elevated pushups 8/7/8/6
A2 High knee jumps 19/15/12/15
Odmor 90 sek
Density 1 - 10 min bez pauze (plan svaki trening 1 min više)
B1 Kb one arm front squat x 5 each arm (12kg)
B2 Kb one arm bent over row x 6
Uspjela odraditi u zadanom vremenu 6 serija
Odmor 2 min
Density 2 - 10 min bez pauze (isti plan kao gore svaki put + 1 min)
C1 Db reverse lunge and twist x 6 each leg (9.5 kg)
C2 Wide grip push up x 5
Uspjela odraditi u zadanom vremenu 6 serija
Odmor 2 min
Core i finisher 4 seta 20 sek rad/ 20 sek odmor
D1 Db half turkish get up left arm (9.5 kg) 4/4/3/4
D2 Mountin climbers (tu ne brojim, molim Boga da što prije zvoni:))
D3 Db half turkish get up right arm 5/5/4/5
D4 Mountin climbers

jelovnik
voćni čaj sa začinima
D: 50g zobenih + 40g whey + 2 naranče + cimet + voda (podijeljeno u dva obroka, prije posla i nakon posla, a prije treninga)
R: 100g integralnog kruha sa sjemenkama + 150 g svježeg sira + 50g pršuta + 4 mini rajčice
Mo: pola doručka
V: 200g svinjetine + kiseli kupus + čaša vina
kroz dan tri šalice kave s mlijekom bez šećera
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2015 at 13:19
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Da bar treninzi imaju toliki utjecaj Wink Jedino ako traju 5h dnevno, a i to se može pobiti njamanjem LOL


Odgovor na mjerenja. Vaga je zabetonirana na istoj brojci, ali opseg trbuha - 3cm (to mi se čini malo i previše vjerovatno je stvar mjerenja, ali i po robi se već osjeti da ide prema boljem) a gluteusi -1 cm. Mislim da to uopće nije loše...

Obzirom da sam jučer opet bila malo vani i pojelo se i popilo pa neću pisati jelovnike, ali sam napravila dobar trening jučer ujutro natašte intervali s girjama

danas je dan odmora od treninga jer imam dosta posla, ali sutra onda idem dalje sa svojim planom ...

Hvala na sugestijama i podršci   
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2015 at 13:13
Originally posted by Morrighan Morrighan wrote:

Zeno, pa ti sa ovim treninzima sigurno izgledas kao zmaj

Treninzi deluju jako interesantno, svaka cast :)

A plank je uvek uzas u serijama, prvu seriju mozes koliko hoces, posle samo krene rapidno da opada sve


Ne brini ne izgledam ko zmaj ni približno:)) ali definitivno sam zaključila da mi ovakvi treninzi odgovaraju. Sada sam u zadnje vrijeme pokušavala nešto drugačije trenirati ali s mojom "izbalansiranom" prehranom (čitaj jede i pije sve i svašta) to ne vodi ničemu, a i najbitnije od svega takvi treninzi me ne vesele uopće.
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Veljaca 2015 at 13:10
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:


Hehe fora si mi jer u ovom zadnjem doručku sa wheyem ne dodaješ masti uopće, a ovdje ih na bacanje imaš, u svemu pomalo Big smile Reguliraj to malo, pogotovo kad imaš zobene u ekipi...odmah ćeš vidjeti razliku :)

I j bih čak s mesom išla na max 150g, pa i manje ako imaš uravnotežene uh-e ;) No možeš ti i ovako pa polako pratiti promjene ;)


Vidiš da te slušam poslušala sam te u jednom obroku pa ću sada polako dalje, trebalo je pojesti zalihe hrane doma ... nema bacanja
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2015 at 17:59
Da bar treninzi imaju toliki utjecaj Wink Jedino ako traju 5h dnevno, a i to se može pobiti njamanjem LOL
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Morrighan View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 05 Svibanj 2010
Location: Yugoslavia
Status: Offline
Points: 1020
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Morrighan Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2015 at 16:41
Zeno, pa ti sa ovim treninzima sigurno izgledas kao zmaj

Treninzi deluju jako interesantno, svaka cast :)

A plank je uvek uzas u serijama, prvu seriju mozes koliko hoces, posle samo krene rapidno da opada sve

Edited by Morrighan - 07 Veljaca 2015 at 16:44
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Veljaca 2015 at 16:15
Hehe fora si mi jer u ovom zadnjem doručku sa wheyem ne dodaješ masti uopće, a ovdje ih na bacanje imaš, u svemu pomalo Big smile Reguliraj to malo, pogotovo kad imaš zobene u ekipi...odmah ćeš vidjeti razliku :)

I j bih čak s mesom išla na max 150g, pa i manje ako imaš uravnotežene uh-e ;) No možeš ti i ovako pa polako pratiti promjene ;)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Veljaca 2015 at 17:48
Dan odmora
Jelovnik
crni čaj s limunom
D: 50g zobenih +40g whey + 1 naribana jabuka + cimet + voda
R: 150g svježeg sira + kuhani karfiol + 4 mini rajčice
Mo: 2 fete integralnog kruha sa sjemenkama s namazom od bakalara
V: cca 200g svinjetine + kiseli kupus + krompir
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2015 at 21:17
Hej Gymka:)
Nisam još stala na vagu niti mjerila cm-e. Budem sve napisala kada se zmjerim.

Svježi sir ima 15% masti, a mlijeko od kojeg radim jogurt je iz mljekomata tako da mislim da ima negdje oko 3%.
I da ujutro mi bude previše taj obrok (gotovo svaki dan) tako da pola pojedem prije posla, a drugu polovicu kad dođem doma s posla. Nisam to pisala ali barem jedan od ta dva obroka je "razbijen". Na poslu imam jako malo vremena za klopu tako da u jednom obroku to rješim.

Današnji trening
Eksplozivni set - 4 runde 15 sek rad/ 30 sek odmor - plan je smanjivati odmor za 5 sek svaki trening
A1 St squat jumps 13/13/13/13
A2 Kb snatch right arm (girja 12kg) 7/7/7/7
A3 Kb snatch left arm 7/7/7/7
Odmor 90 sek
Density 1 - 10 min bez pauze (plan svaki trening 1 min više)
B1 Dbs crossover lounges x 6 each leg (bučice 2x 9.5 kg)
B2 St back row x 6
Uspjela odraditi u zadanom vremenu 5 serija
Odmor 2 min
Density 2 - 10 min bez pauze (isti plan kao gore svaki put + 1 min)
C1 Glute bridges x 10
C2 Kbs Military press x 6 (girje 2 x 12)
Uspjela odraditi u zadanom vremenu 6 serija
Odmor 2 min
Core i finisher isto kao prethodni trening bio je plan 4 seta ali sam nakon 3 seta krepala, pa je plan slijedeći tjedan odraditi 3 seta kako treba, pa nakon toga 4 seta i onda dizati rad za 5 sek. Danas je bilo 20 sek rad/ 20 sek odmor
D1 Kb one arm swing r arm (12kg) 12/13/12
D2 Leg raises 12/11/11
D3 Kb one arm swing l arm 13/12/11
D4 Leg raises 12/11/11

Jelovnik:
zeleni čaj s limunom
D: 150g svježeg sira + 200g jogurta + 1 banana + 15 g lanenih (opet razbijeno u dva obroka)
R: 2 tvrdo kuhana jaja + zelena salata + svježa paprika
Mo: pola od doručka + 1 banana
V: 1 tanjur juhe od povrća + pureća prsa (cca 150-200g) u umaku od gorgonzole, malo vrhnja za kuhanje, malo mlijeka začinjeno s curryem + pečeni krompir

Yes previše masti polako ćemo popravljati (Gymka ima pravo opet). Pokušati ću ispraviti barem ove obroke prije večere, jer je ona jedini obiteljski obrok kad sjednemo za stol ko ljudi tako da ću tu biti fleksibilnija.

Hvala na sugestijama:)
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Veljaca 2015 at 14:16

Scarpy, miče li se ta kilaža što (zapravo više cm-i)? Smile

Ovaj sir ti je malo masniji ujutro ili? Ako je onda ti čak i sjemenke ne trebaju u tolikoj mjeri, možda čak ni uopće...ovisi i koliko je jogurt masan...možda bi se tu i 2 obroka moglo izvuć :) Mislim da biš ti pofitirala od više manjih obroka :) s tim da će i period pročišćene hrane ( i redovitih treninga) nakon malo opuštanja napravit svoje :)




Edited by Gym_girl - 05 Veljaca 2015 at 14:17
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Veljaca 2015 at 19:57
opet kardio - 50 min orbitrek

jelovnik:
zeleni čaj s limunom
D: 50g zobenih + 150g domaćeg svježeg sira + 1 naribana jabuka + cimet + 200g jogurta home made
R: salata (150g tune + 150g slanutka + maslinovo ulje + aceto balsamico)
Cijeđeni sok 1 grejp + 1 naranča
V: mrkači na brodet + riža + salata (zelena salata + kuhani fažol)
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Veljaca 2015 at 20:53
Današnji trening ide ovako:

Eksplozivni set - 4 runde 15 sek rad/ 30 sek odmor - plan je smanjivati odmor za 5 sek svaki trening
A1 Alt lunge jumps 12/14/14/14
A2 Kb dead to clean right arm (girja 12kg) 7/7/7/7
A3 Kb dead to clean left arm 7/7/7/7
Odmor 90 sek
Density 1 - 10 min bez pauze (plan svaki trening 1 min više) girje 2 x 12kg
B1 Kbs romanian deadlift x 7
B2 kbs floor press x 7
Uspjela odraditi u zadanom vremenu 6 serija
Odmor 2 min
Density 2 - 10 min bez pauze (isti plan kao gore svaki put + 1 min) - bučice 2 x 7.5 kg
C1 Dbs Bulgarian squat x 6 each leg
C2 Standing Dbs upright row x 7
Uspjela odraditi u zadanom vremenu 5 serija
Odmor 2 min
Core i finisher bio je plan 4 seta ali sam nakon 3 seta krepala, pa je plan slijedeći tjedan odraditi 3 seta kako treba, pa nakon toga 4 seta i onda dizati rad za 5 sek. Danas je bilo 20 sek rad/ 20 sek odmor
D1 Ab wheel rollouts 6/6/5
D2 Burpees 7/6/7
D3 Kb snatch right arm 7/6/5
D4 Kb snatch left arm 6/7/4

Sve u svemu dosta sam zadovoljna s treningom, obzirom na opuštanje:)

Jelovnik
crni čaj s limunom
D: 150g domaćeg svježeg sira + 250g domaćeg jogurta + pola šalice malina + 15 g lanenih sjemenki smiksano u shake
Mo: 2 cijela tvrdo kuhana jaja + matovilac + riga + 100g slanutka + 1 svježa paprika
R: 1 porcija piletine na toskanski od jučer (1 batak kuhani fažol i paprika)
V: mrkači na brodet + palenta + 1 čaša bijelog vina

Kroz dan 3 šalice kave s mlijekom bez šećera
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 23>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.