New Posts New Posts RSS Feed - D: Cikliranje ugljikohidrata u svrhu gubljenja masnog tkiva
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Cikliranje ugljikohidrata u svrhu gubljenja masnog tkiva

 Post Reply Post Reply Page  <1 678910>
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2014 at 18:51
ja bi spustala samo niske i umjerene dane u Uh i u kcal iznosu. Ali bi kako spustam to dodavala vise UH na visoki dan. Ili bi za finish odradila UD ili keto s punjenjima jednom tjedno. Prvo vidi kako ce ovo funcionirat, prvih 3-4 tj bi trebalo ici sve ko podmazano, onda mozda zastoj ali njega u pocetku mozes probat rjesit dodavanjem kardija pa vidjet hoce li to upalit. ako ne, rezes i dobro    
cookies are for pussies
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2014 at 22:41
Avangarde...što je UD

Može li Insanity biti zamjena za dobar kardio
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Sijecanj 2014 at 23:21
ultimate diet insanity po meni i je 70% kardia i 30% anaerobnog tako da da. Koristi one koji u naslovu imaju cardio npr. ovaj max cardio conditioning je dosta dobar
cookies are for pussies
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Sijecanj 2014 at 11:11
Ok, taj UD znaci da ostavim za period kad stagniram, jel tako.

Javljam rezultate i hvala na savjetima Hug
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2014 at 22:31
Imam par pitanja:

Zasad mi dobro ide slaganje menia po rijedlogu avangarde.
I pokušavam iza ručka ne jesti UH osim ako treniram pa poslije treninga.

Zanima me, je li to nužno, da se navecer ne uzimaju UH, npr uz osni jabuku, ako sam unutar granica dnevnog unosa UH?

I još nešto, smijem li svaki dan pojesti 10g (2 kockice) čokolade, 72% kakaa...naravno unutar dnevnog unosa UH. 

Hvala!!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2014 at 22:41
Originally posted by bebolina bebolina wrote:


Zanima me, je li to nužno, da se navecer ne uzimaju UH, npr uz osni jabuku, ako sam unutar granica dnevnog unosa UH?

I još nešto, smijem li svaki dan pojesti 10g (2 kockice) čokolade, 72% kakaa...naravno unutar dnevnog unosa UH. 

Hvala!!

1. ne nije nužno da navečer ne uzimaš UH. Ja sam na prošloj definiciji bila na worrioru i sve UH sam jela navečer u 1-2 obroka, kako kad. Bitno je da budes unutar zadanog dnevnog unosa
2. naravno da mozes pojesti 10 g cokse (meni je to 1 kockica , moram pocet kupovat tu koju ti koristis da bar izgleda koda jedem vise ), u 10 g imas cca 55kcal i cca 3g UH
cookies are for pussies
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2014 at 23:12
Ova moja Mikado u 100g ima 9,8P,   41fM,   46,9gUH (od čega 41,8g šećeri). To bi se isto trebalo gledati, šta ne, taj šećer??

Hvala ti puno na savjetima!!!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 15 Sijecanj 2014 at 23:43
i jedna prosjecna banana ima cca 12 g šećera..i sad neces jesti bananu zbog toga? u jednoj kockici imas 3 g UH od čega šećera koliko? nemoj se zamarati time
cookies are for pussies
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2014 at 08:56
Ok, hvala ti!!!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2014 at 09:01
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

i jedna prosjecna banana ima cca 12 g šećera..i sad neces jesti bananu zbog toga? u jednoj kockici imas 3 g UH od čega šećera koliko? nemoj se zamarati time


Ja sam citao da ima 20-25g.. hmm
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2014 at 09:36
Originally posted by davor23 davor23 wrote:


Ja sam citao da ima 20-25g.. hmm

ko banana ili čokosa? čega? UH ili šećera ? ima banana prosjecna cca 25-30g uh
cookies are for pussies
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2014 at 10:18
A ovisi sto je prosjecno.. meni je prosjecna banana 150kcal..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Sijecanj 2014 at 10:42
100g banane ima 99 kcal i 23gUH.
Samo nema banane ispod 130g :D
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2014 at 11:27
Originally posted by bebolina bebolina wrote:

100g banane ima 99 kcal i 23gUH.
Samo nema banane ispod 130g :D


S korom ili? Tongue
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Sijecanj 2014 at 11:30
Originally posted by bebolina bebolina wrote:

Ova moja Mikado u 100g ima 9,8P,   41fM,   46,9gUH (od čega 41,8g šećeri). To bi se isto trebalo gledati, šta ne, taj šećer??

Hvala ti puno na savjetima!!!


Jedi crnu Wink

Sve gledaš jer je ipak energija u pitanju ali se ne opterećuj - ako ti je sve drugo clean i ako je sve unutar zadanog raspona par grama šećera ti neće ništa strašno napravit - a ako vidiš da ti u nekom periodu baš zasmeta jednostavno makni i to je to :)



"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Sijecanj 2014 at 21:42
Gymka i jedem crnu, 72% kakaa :)

Imam pitanje, ide mi jako dobro, i vidim male promjene, a nekad sam išla i preko zadanog unosa uh (10ak grama više), ALI, danas, na dan niskog unosa UH, napunila sam se lošim UH i M; keksi, čokolada, pršut, kobasice.... Sutra mi je trening i trebalo bi biti punjenje...jel bolje da sutra stavim umjereni ili nisku unos UH s obzirom na današnji dan. TNX
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 678910>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.