New Posts New Posts RSS Feed - D: Cikliranje ugljikohidrata u svrhu gubljenja masnog tkiva
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

D: Cikliranje ugljikohidrata u svrhu gubljenja masnog tkiva

 Post Reply Post Reply Page  <12345 10>
Author
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Srpanj 2013 at 23:26
Dobro, ti ipak vodiš te treninge, to je skroz druga stvar, teško da se može mjerit s mojim danom u kojem prevladava sjedenje od 7 ujutro do 6 navecer :/// Tako preživim, sjedilacki hahaha. Makar mi je taj dan nedjelja s 1100, tako da zbilja nemam se gdje trošit previše da bi mi to bilo premalo. A i ovo je ok, jer dok se sjetim 200gP, 0UH, 50M kako sam imala bude mi muka , ali baš zbog toga mi je sve ostalo sad lako odradit.
LiveStrong
Back to Top
coco-girl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote coco-girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2013 at 10:30
povisit cu onda, ali me strah previše jer mi radni dan uglavnom izgleda kao zikin! ja sam 168/63, 22 god. Zika, kako tebi ide s ovim brojem kalorija (iako mi se cini da ti ne trebaš ništa izgubit)? avangarde, jel whey praviš s vodom ili mlijekom? jel jedete zrnati sir ili samo posni? pozz :)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2013 at 16:25
ja bih kod tebe išla na 1300kcal na low dane, i 1600 na high dane. ja whey ili stavljam u zobene (koje sam prije toga natopila u vodi i stavila u mikrovalnu na 1,5 min) ili u kuhani integralni griz ili u muffine ili u posni umješam, a iza treninga pijem s vodom. Od zrnatog jedem light cottage iz lidla- e sad, jel on ima isto masti ko i dukatov zrnati nemam pojma
cookies are for pussies
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2013 at 16:28
Originally posted by zika zika wrote:

Dobro, ti ipak vodiš te treninge, to je skroz druga stvar, teško da se može mjerit s mojim danom u kojem prevladava sjedenje od 7 ujutro do 6 navecer :/// Tako preživim, sjedilacki hahaha. Makar mi je taj dan nedjelja s 1100, tako da zbilja nemam se gdje trošit previše da bi mi to bilo premalo. A i ovo je ok, jer dok se sjetim 200gP, 0UH, 50M kako sam imala bude mi muka , ali baš zbog toga mi je sve ostalo sad lako odradit.


a dobro, da ja sam ili na poslu gdje hodam i pricam ili u gymu ili spavam al svejedno i kad nemam trening sam na 1600kcal samo sam si taj dan uzela da mi ugljici ne prelaze 50 g, primjerila sam da mi tako dobro odgovara
cookies are for pussies
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2013 at 16:59
@Avangarde - što si onda povisiš masti dosta?
Mislim, opcenito su nam pristupi cikliranju dosta razliciti, pa je teško sada usporedjivati...

@Coco girl - pa podigni si malo, ali ne i previše, gledaj kolika ti je potrošnja, jer recimo ako živiš kao ja, onda ti zbilja ne treba puno iznad nego si sad. Mislim, sjedilacki nacin života je poprilicno zeznut i tko ga takvog ne živi ne kuži koliki je problem to nadoknaditi, sve ti se uspori, od metabolizma, do cirkulacije, sve je puno teže nego da se krece malo malo kroz cijeli dan.

LiveStrong
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2013 at 21:05
jes, imam medium, high i low dane kad povisim masti, protosi su stalno isti osim na high dane, onda su mi nekih 20 g manje od inace.. a krenila sam ovako pa cemo vidjet hoce biti potrebno mijenjati. Zasad zadovoljna
cookies are for pussies
Back to Top
coco-girl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote coco-girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2013 at 09:16
hvala avangarde puno na svim odgovorima, riješila si mi sve nedoumice :) kako si zadovoljna tempom mršavljenja? i da te pitam još, gdje kupiš taj integralni griz?
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2013 at 13:48
zadovoljna za sad, otprilike ide oko pola kg- kg tjedno, što je super u struku 3 cm dolje integralni griz kupujem u intersparu, stoji na onim policama gdje je sve integralno. sretno!
cookies are for pussies
Back to Top
coco-girl View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 0
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote coco-girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Srpanj 2013 at 13:54
super, to je sasvim ok! ako opet budem u nekim dilemama znam gdje te mogu naci hehe :) sretno i tebi!
Back to Top
Skums View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 43
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skums Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 14:33
Trenutno eksprimentiram sa nekom kombinacijom carb cyclinga i ketoze. Npr. na dane kad imam trening onda su mi svi oboroci P+M osim pola sata prije treninga i odmah nakon kad popijem PWM shake. U PreWM stavim 60g dexa, a u PWM 80 što na dane visokog unosa da je nekih 160g UH (dodatnih 20 su iz povrca). Sad jedno pitanje dali da se punim sa kompleksnim UH ili da nastavim ovako? Jer na dane kad ne treniram, onda sam na cca 0g UH pa mi trebaju brzi UH koji ce me napuniti koliko toliko prije treninga.
...under a pale gray sky,
we shall arise.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 14:40
ja na dan visokih UH prije i poslije treninga uzimam brze, ostalo složeni tipa zobene, heljda, batat, jecam + proteini i malo masti iz maslinovog..
jel ti 160 g UH na visoki dan? taj dio što si napisao nisam baš skuzila
cookies are for pussies
Back to Top
Skums View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 43
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skums Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 14:47
Pa u biti nemam dane visokog/srednjeg/niskog, nego samo dane kad idem do nekih 160-200 (ovisi kakav mi je trening) ili dane kad sam na 0.
Znaci koliko sam skužio, možda bi bilo dobro u ponedjeljak (pošto sam u sub i ned na 0) unjeti više od 200g s time da bi svi bili spori osim nekih 60g brzih nakon treninga?
Nekako mi se cini najboljom opcijom držati inzulin nisko tokom cijelog dana i onda ga dignuti kad najviše treba.
...under a pale gray sky,
we shall arise.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 14:55
kontam imas niske i visoke samo neznam koliko imas kila i to, ali svakako idi na 200g UH na visoke dane i cak i vise (ja recimo imam 55 kg, a uzimam 220g na viskoke) zbog leptina i ostalih hormona. Mozes brze oko treninga, a ostalo slozene ako zelis iako te ne bi ubilo ni da kasnije pojedes nesto brzo ako ti je visoki dan i trening je dobar. Koliko imas 0 dana?
cookies are for pussies
Back to Top
Skums View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 43
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skums Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 14:58
4 dana imam trening, a 3 dana su off. Znaci na ta 3 dana sam na 0 (sri, sub i ned).
Kila imam oko 78-80, a BF cca. 13%. Naziru se prva dva reda 6-packa, ali tu kao da je prica stala. Pa mi zato treba nešto da me pokrene dalje, a da ne pocnem gubiti mišice.
...under a pale gray sky,
we shall arise.
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 15:03
isto kao i ja raspored tj isti dani off dosta nizak bf a da probaš s Venutovim pristupom? znaci svaka 4 dana radiš visoki s 250g UH, na off dane si na 0, a na dane treninga koji ne padaju na 4. dan uzimaš oko 150g? meni je ta njegova prica s 3. dana low i 4 dan high jako uvjerljiva i dobra pa mislim da bi ti tako bilo dobro
cookies are for pussies
Back to Top
Skums View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 08 Srpanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 43
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Skums Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 15:17
Hvala, ali nije to niski BF. Navecer kako sam pun vode, onda se ni te dvije plocice ne vide. Cry
Jedino u jutro je to vidljivo golim okom. Embarrassed
Cek, malo mi ovo nije jasno. Kažeš tri dana si na low, a cetvrti si na high. Dali to znaci da npr. od ponedjeljka do srijede sam na low i onda u cet na high, pa onda opet od petka do nedjelje na low pa pon high i tako dalje?
Jer vidim da ce mi onda ponekad trening pasti na low, a off dani na high.
A vidim da lik miješa u obrocima P+M+UH. Garant lik zna kaj radi, samo sam malo skeptican.


Edited by Skums - 06 Kolovoz 2013 at 15:19
...under a pale gray sky,
we shall arise.
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 10>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.