New Posts New Posts RSS Feed - MASA I PREHRANA
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

MASA I PREHRANA

 Post Reply Post Reply
Author
GOLMAN no 1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Ožujak 2013
Location: PREGRADA
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GOLMAN no 1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: MASA I PREHRANA
    Posted: 26 Svibanj 2013 at 19:57
pozdrav....hodam u teretanu nekih 6 mj.Napredak minimalan..vec polako pocinjem gubiti motivaciju...a nebi zelio odustati jer mi poslje bude zao....ali polako se vec gubim u tome...prehranu imam ja mislim relativno dobru ali neznam kad bi sta trebal uzimati....inace radim na gradilistu 12 sati dnevno.i poslje idem u teretanu svaki dan znaci spavam nekih 7.5 h.dnevno...ja mislim da imam pre malo sna i odmora,,,radim svaku skupinu misica jedan dan tjedno,,,ali mišic pokusavam ubiti maksimalno kolko mogu,sta mislite o tome jel to dobro uz rad na baušteli i to 12 sati relativno fizickog rada?
zanima me kako da postignem napredak nekakavConfused..



PREHRANA:                              DORUCAK

10 dag kruha od žitarica
12 dag dimceka
20 dag sira posnog

                                              RUCAK

20 dag bjelog kruha
8 dag prsuta
8 dag sira ementalera

                                          VECERA

8 dag prsuta
8 dag sira
10 dag kruha od žitarica

                                       POSLJE TRENINGA
10 dag pilecih prsa
10 dag kruha od žitarica
3 žlice proteina...



Pa mi recite kaj.kako da to sredim da imam barem nekakv napredak...na masu ili defku...
jer trenutno nema ucinka nikakvogOuch
Back to Top
GOLMAN no 1 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 27 Ožujak 2013
Location: PREGRADA
Status: Offline
Points: 7
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GOLMAN no 1 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2013 at 20:14
CJENIO BI DA SE JAVE STRUCNI LJUDI.KOJI ZNAJU SVOJ POSAO

Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2013 at 20:58
Prehrana ti je zbilja loša, to može puno bolje.
Na ovom sajtu i forumu ima toliko puno informacija i primjera jelovnika, citaj malo.
Sretno i pozz
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Svibanj 2013 at 21:58
Back to Top
atko View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2013
Location: sarajevo
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote atko Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2013 at 08:00
Pozz neznam dal sam fulio temu al poceo sam prije 2 sedmice sa teretanom....vagam sada 60 kilograma imam tezak fiziciki posao u magacinu,i neredovnu ishranu....uzeo sam true mass prije nekoliko dana?? kakvo imate iskustvo sa tim i koliko mogu dobiti na misicnoj masii........kako mi je najbolje raditi 1 da radim,1 da odmaram...
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Svibanj 2013 at 11:16
Suplimente ti ne vrijedi uzimati ako nemaš ishranu za masu...to je 500 kalorija više nego inace...treninzi snage...upravo sam linkao ....iznad tvog komentara procitaj malo....najbolje ti je raditi kako tebi paše...pa ne možemo ti mi reci kako da ti radiš...netko radi fullbody svaki drugi dan....netko ide u teretanu 2 puta tjedno...netko svaki dan radi jednu grupu mišica.....to ti moraš odrediti kako ti paše
Back to Top
GAZDA View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 01 Kolovoz 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 63
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GAZDA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2013 at 09:43
Ovo je prehrana za definiciju lol, a ne masu.
Back to Top
Amigo24 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 26 Travanj 2013
Status: Offline
Points: 26
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Amigo24 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Kolovoz 2013 at 11:44
Haha ma nemoj
"Dobar je Martin, skupija je dosta vojnika oko sebe, izgleda da im tumaci kako mogu pobici."
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2013 at 19:27
eh mene zanima jedna stvar: imam 3 puta sedmicno trening snage, 2 puta je cross(jako intenzivan) i dosta
se radi s rukama, deadlift itd. Trening je koncipiran tako da se radi manji broj ponavljanja
i veca tezina, da li postoji mogucnost da 'nabildam 'ledja ako samo u deficitu s hranom(recimo
da je prehrana izbalansirana, nema prejedanja itd). Djevojka sam, i imam inace razvijeniji gornji dio ledja,
lako dobivam misice na tom dijelu, ali ne bih voljela imati trokut gornji dio zaista.

Ako ima netko savjet sto da poduzmem, smanjiti tezinu ili...

pozz
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2013 at 19:28
pardon gornji dio ledja-mislila sam na ruke, znaci bildanje i dobivanje na masi prsa, ruke, ramena i ledja 
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2013 at 20:39
Originally posted by motivation_ motivation_ wrote:

eh mene zanima jedna stvar: imam 3 puta sedmicno trening snage, 2 puta je cross(jako intenzivan) i dosta
se radi s rukama, deadlift itd. Trening je koncipiran tako da se radi manji broj ponavljanja
i veca tezina, da li postoji mogucnost da 'nabildam 'ledja ako samo u deficitu s hranom(recimo
da je prehrana izbalansirana, nema prejedanja itd). Djevojka sam, i imam inace razvijeniji gornji dio ledja,
lako dobivam misice na tom dijelu, ali ne bih voljela imati trokut gornji dio zaista.

Ako ima netko savjet sto da poduzmem, smanjiti tezinu ili...

pozz


ovako da nešto pojasnimo- trening muskaraca i zena ne treba biti nimalo drugaciji (osim naravno sto vecina zena ne moze dici kilaze koje moze muskarac), isto je i s prehranom (s tim da prosjecnoj zeni naravno treba manje hrane od prosjecnog muskarca).
Za svaku "masu" tj rast misica potrebno je biti u suficitu, što ti nisi. Takoder crossfit se ne moze bas definirati kao program za hipertrofiju..Dakle, odgovor na tvoje pitanje je : NE
Na pocetku vjezbanja se naravno moze dogoditi da tijelo istovremeno gradi misicnu masu i topi masti ali taj proces nece predugo trajati. Zato se nemoj briniti da ces od crossfita nabildati leda i ruke, mozes ih samo lijepo oblikovati
cookies are for pussies
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2013 at 22:38
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by motivation_ motivation_ wrote:

eh mene zanima jedna stvar: imam 3 puta sedmicno trening snage, 2 puta je cross(jako intenzivan) i dosta
se radi s rukama, deadlift itd. Trening je koncipiran tako da se radi manji broj ponavljanja
i veca tezina, da li postoji mogucnost da 'nabildam 'ledja ako samo u deficitu s hranom(recimo
da je prehrana izbalansirana, nema prejedanja itd). Djevojka sam, i imam inace razvijeniji gornji dio ledja,
lako dobivam misice na tom dijelu, ali ne bih voljela imati trokut gornji dio zaista.

Ako ima netko savjet sto da poduzmem, smanjiti tezinu ili...

pozz


ovako da nešto pojasnimo- trening muskaraca i zena ne treba biti nimalo drugaciji (osim naravno sto vecina zena ne moze dici kilaze koje moze muskarac), isto je i s prehranom (s tim da prosjecnoj zeni naravno treba manje hrane od prosjecnog muskarca).
Za svaku "masu" tj rast misica potrebno je biti u suficitu, što ti nisi. Takoder crossfit se ne moze bas definirati kao program za hipertrofiju..Dakle, odgovor na tvoje pitanje je : NE
Na pocetku vjezbanja se naravno moze dogoditi da tijelo istovremeno gradi misicnu masu i topi masti ali taj proces nece predugo trajati. Zato se nemoj briniti da ces od crossfita nabildati leda i ruke, mozes ih samo lijepo oblikovati


hvala puno :)

to mi je i namjera...naravno valja pazit sta se jede :)

sta mislite o vocu navecer? ja to izbjegavam jer sam cula
da je fruktoza jako losa navecer, da se talozi u obliku masti 
vremenom.

Ipak sir, orasi, i dosadni proteini :(?

Big smileBig smile

Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Listopad 2013 at 23:59
i ja ga izbjegavam navecer upravo zbog šecera..pa da dobri stari proteini i masti i nema greske
cookies are for pussies
Back to Top
motivation_ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 24 Rujan 2013
Location: Austria
Status: Offline
Points: 226
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote motivation_ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2013 at 07:26
ok hvala draga za sve savjete :)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Listopad 2013 at 10:22
Originally posted by motivation_ motivation_ wrote:

ok hvala draga za sve savjete :)


samo mi se nemoj bojat tezina, ako treba posaljem ti ja svoje slike iz faze jane fonda i iz faze sad kad dizem puno vece tezine nego ti na crossfitu prehrana+ trening snage+ kardio tu i tamo je kljuc svega
cookies are for pussies
Back to Top
 Post Reply Post Reply
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.