New Posts New Posts RSS Feed - Whey protein
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Whey protein

 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 8>
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2013 at 22:48
meni najbolje pašu 6-8 ponavljanja jedino je iznimka benc na kojem držim 4-6 inace ispod 6 ne volim ici baš :P
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2013 at 00:13
Hehe sad tek vidim koliko nemam pojma o svemu :P evo još jedno pitanje, znaci piše da je whey najbolje uzet poslhe treninga a ja nakon što završim sa kajakom moram ga oprat otic doma s biciklom i tek onda napravim sklekove,trbušnjake, pa kad da onda uzmem whey, odma poslje kajaka ili kuci a to je vec 60 min nakon kajaka kad završim s vježbama?
Back to Top
Zagon View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zagon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2013 at 00:24
Pozdav , imam jedno pitanje , imam 16 god i 60 kg visok sam 169cm i zelio bi dobiti na misicnoj masi , dali je bolje kao suplement da uzimam kretine ili proteine i koje preporucate. hvala..
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2013 at 00:25
Pa nemoj te vjezbe radit nakon kajaka, vec par sati ili prije ili poslije..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2013 at 00:26
Originally posted by Zagon Zagon wrote:

Pozdav , imam jedno pitanje , imam 16 god i 60 kg visok sam 169cm i zelio bi dobiti na misicnoj masi , dali je bolje kao suplement da uzimam kretine ili proteine i koje preporucate. hvala..


Ulovi se prehrane i treninga s utezima te zaboravi na kreatin jos par god..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Zagon View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Srpanj 2013
Status: Offline
Points: 2
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zagon Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2013 at 00:42
Jos jedno pitanje , jel preporucas koji protein i imam blizu kuce za trenirat na sipkama, Street workout..
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2013 at 06:42
znaci whey popijem poslje kajaka bez obzira što se jop moram vozit s biciklom do kuce?
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 08 Srpanj 2013 at 07:19
zagone nemoj upadat drugima u teme :) otvori svoju temu i opisi svoj nacin prehrane i treninga jer bez sredene prehrane suplementi su bacanje para jer ipak su oni dodaci prehrani
No matter how many mistakes you make or how slow you progress, you are still way ahead of everyone who isn’t trying. - Tony Robbins
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2013 at 13:22

Koji vam je najbolji okus Wheya Pro 3G? 

ja sam do sada imala cokoladu koja mi je savršena..ali uvijek uzimam samo nju i došlo je do zasicenja, sada bih vaniliju ili jagodu, ali znam da nisu ukusne od svakog proizvodjaca...preporuka :D



Edited by bebolina - 13 Srpanj 2013 at 13:22
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2013 at 14:15
Originally posted by bebolina bebolina wrote:

Koji vam je najbolji okus Wheya Pro 3G? 

ja sam do sada imala cokoladu koja mi je savršena..ali uvijek uzimam samo nju i došlo je do zasicenja, sada bih vaniliju ili jagodu, ali znam da nisu ukusne od svakog proizvodjaca...preporuka :D




Ne pijem taj whey.
Ali meni je savršena vanilija od ON 100% whey gold standard.
Ako želiš promijeniti proizvodjaca toplo preporucam
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2013 at 14:19
Ja moram ovih dana narucit neki.. smisljam po koji u sloveniju ici..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2013 at 15:07

Ja inace ovaj stalno koristim...ali blizu mi je i SLO, ali ne znam gdje su povoljniji, gdje se isplati ici...ili bolje preko pošte....


Ajde Davore javi ako šta saznaš....ako ne narucim ranije ovaj jer je trenutno na akciji Smile

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2013 at 15:38
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

meni najbolje pašu 6-8 ponavljanja jedino je iznimka benc na kojem držim 4-6 inace ispod 6 ne volim ici baš :P

Nikad? Baš nikad? Eeeee... greška.... tu se raste Wink


Bebolina, i ja sam stalno na cokoladi bila...vaniliju sam probala i super je, ali nije to meni to, cokolada je zakon :) Ne znam, ja ne volim previše komplicirat oko tih okusa, što više komplikacija to više gluposti unutra cini mi se...klasika i bok, nisam tip od novotarija...old school Big smile 


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2013 at 17:09
davore po kojim ti cijenama kupujes u sloveniji ja u flexshop.hr vidim da ima puno akcija npr ON gold whey 908 g 205 kn
No matter how many mistakes you make or how slow you progress, you are still way ahead of everyone who isn’t trying. - Tony Robbins
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2013 at 18:04
Ja dam za npr 2,3 kg oko 350kn
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Srpanj 2013 at 18:10

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

meni najbolje pašu 6-8 ponavljanja jedino je iznimka benc na kojem držim 4-6 inace ispod 6 ne volim ici baš :P

Nikad? Baš nikad? Eeeee... greška.... tu se raste Wink


Bebolina, i ja sam stalno na cokoladi bila...vaniliju sam probala i super je, ali nije to meni to, cokolada je zakon :) Ne znam, ja ne volim previše komplicirat oko tih okusa, što više komplikacija to više gluposti unutra cini mi se...klasika i bok, nisam tip od novotarija...old school Big smile 



Ma treba mi promjena, na coko mi se više diže želudac!


Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Ja dam za npr 2,3 kg oko 350kn


Gdje i koji whey?

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 23456 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.