New Posts New Posts RSS Feed - Whey protein
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Whey protein

 Post Reply Post Reply Page  <1 678
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2013 at 15:26
Originally posted by biankoneri biankoneri wrote:

jel ima razlike ironmaxxprotein 90 i optimum 100% whey gold standard
zanima me okus i po vama koji je bolji?


aha, to znaci, oba ce zadovoljiti svrsi što se tice gramaže proteina kojeg imaju na jednu mjericu. Probala sam ON i stvarno je super okusa, svi osim vocnih, ali to je do mog osobnog ukusa jer ne volim vocne okuse. Recimo, vanilija i dupla cokolada su odlicne. Ali gle, najbitnije je da na mjericu ima o 20-25 g proteina i da s time zadovolji svrhu- kao pwm ili dodatak obroku kojem fali proteina. Okusi su osobna stvar tako da to ovisi sta volis ja bi izabrala onaj koji je jefitiniji od ova dva i koji ima bolji sastav
cookies are for pussies
Back to Top
biankoneri View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biankoneri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2013 at 15:32
hvala,hvala,hvala
Thumbs Up
Back to Top
biankoneri View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Srpanj 2012
Status: Offline
Points: 79
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote biankoneri Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2013 at 15:36
samo još jedno pitanje,a šta mislite  o ovom
olimp whey protein complex 100%, jel ga tko koristio,okus kakav je i tako??
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2013 at 15:37
dobar, gust i kremast probala vaniliju
cookies are for pussies
Back to Top
zeusko87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Rujan 2013
Location: sisak
Status: Offline
Points: 406
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zeusko87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2013 at 18:15
što se okusa tice probao sam samo elite whey od vanilije i pro whey 3g od banane kojeg sada pijem i mogu reci da je elite bolji kad se miješa s vodom. pro whey je pomalo bljutav, elite se nekako bolje otopi u vodi, a s mlijekom nema neke razlike. oba su ukusna mada mislim da je elite od vanilije nešto sladji i gušci.
Never give up
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2013 at 18:21
Originally posted by zeusko87 zeusko87 wrote:

što se okusa tice probao sam samo elite whey od vanilije i pro whey 3g od banane kojeg sada pijem i mogu reci da je elite bolji kad se miješa s vodom. pro whey je pomalo bljutav, elite se nekako bolje otopi u vodi, a s mlijekom nema neke razlike. oba su ukusna mada mislim da je elite od vanilije nešto sladji i gušci.


jes, ja elitov koristim za kolace jer mi proewhey nist ne zgusne a elitov ima vise UH po mjerici, a i gusci je jer ima vise te tvari koju dodaju za zgusnjavanje..inace, meni elitova vanilija koda brasno pijem
cookies are for pussies
Back to Top
zeusko87 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 12 Rujan 2013
Location: sisak
Status: Offline
Points: 406
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zeusko87 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2013 at 18:53
Big smile

ja iduci puta uzimam orango mango pro whey.
baš me zanima na što ce to liciti : )
Never give up
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2013 at 19:00
joj neeee...meni muka na samu pomisao vocnog okusa najbolji prowheyov mi je cookies and cream
cookies are for pussies
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Listopad 2013 at 20:58
Meni isto ti vocni okusi bljaaakkk, ali mi je vanilija najdraža;))
Back to Top
split15 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 31 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 15
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote split15 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 17 Ožujak 2017 at 22:17
je li u redu piti whey protein 2x dnevno, pijem ga poslije treninga i htio bih ga popiti kao dodatak za večeru, s obzirom da radim na podizanju mišićne mase teško mi je pojesti cijeli večernji obrok pa bih smanjio količinski i tu razliku nadomjestio sa whey-om
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Ožujak 2017 at 15:59
Originally posted by split15 split15 wrote:

je li u redu piti whey protein 2x dnevno, pijem ga poslije treninga i htio bih ga popiti kao dodatak za večeru, s obzirom da radim na podizanju mišićne mase teško mi je pojesti cijeli večernji obrok pa bih smanjio količinski i tu razliku nadomjestio sa whey-om

mozes, da...
Zasto ne. =)
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
fittgirl123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Ožujak 2019
Location: ?ibenik
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittgirl123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2019 at 16:14
Pozdrav, ukoliko dobro uklopim makronutrijente hoce li mi smetati da koristim Whey protein na Ketogenoj, ali samo nakon treninga. 😁
Back to Top
CeLe111 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Listopad 2015
Status: Offline
Points: 370
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote CeLe111 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2019 at 16:20
Neće!
Ako je čisti whey sa što manjim udjelom ugh.
Online Mentor:
Nutricionizam/trening, misicna masa/mrsavljenje.
Stalni pristup i motivacijska podrska.
Rad temeljim na hrpi zadov. klijenata i uspjesnim transformacijama!
http://www.fgfitness.uk
Back to Top
fittgirl123 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Ožujak 2019
Location: ?ibenik
Status: Offline
Points: 37
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittgirl123 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 31 Ožujak 2019 at 16:27
Aha jel mi mozes preporucit stranicu za naruciti tocno taj Whey
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 678
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.