New Posts New Posts RSS Feed - Whey protein
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Whey protein

 Post Reply Post Reply Page  <12345 8>
Author
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2013 at 15:32
Originally posted by Domo96 Domo96 wrote:

Hvala na ljepom odgovoru :) i samo pitanje znaci meni sad taj whey koji sam kupio u mjesec,dva nece dati nikakve rezultate ili? 


Pa ne znam kakve ti rezultate ocekujes od whey-a... dat ce ti iste rezultate kao i da si umjesto njega pojeo komad mesa ili posni sir ili bilo koji izvor proteina.. protein je protein.. mjesec, dva nije period u kojem se nesto dogadja... odredi si 6-12 mj pa ces vidjet dobre rezultate... jer sve sto dodje preko noci, i prodje preko noci Wink
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2013 at 15:40
Originally posted by Domo96 Domo96 wrote:

Ja treniram kajak i na njemu odveslam oko 10-12 km,a na trening odlazim biciklom 5 km tamo i 5 natrag..sad neznam ako je to dovoljno dobar trening :/ poslje doma još napravim trbušnjaka,zgibova i sklekova,nekih 20 min.. :)

Sve ovisi kakvim ti sebe vidiš Smile

Mogu ti i sklekovi i zgibovi bit dovoljni (pod uvjetom da ne stojiš na istome), a i ne moraju. Ovisi što za tebe znaci povecati mišice Smile

U svakom slucaju, što se više trošiš moraš više i jesti (kvalitetno naravno). S tim da, ako si tek poceo sa svim tim treninzima, sklekovima, zgibovima i malo povecao proteine, tijelo ce vec na to reagirat pa ceš brzo vidjet da se nešto dešava i bez nekih drasticnih promjena, s tim da nece to uvijek ic tako lako :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2013 at 19:20
Ma svaki  dan ja pokušam malo više napravit neku vježbu i tako :) a što se tice hrane jedem kikiriki i voce za medjuobroke,posni i salate za veceru,trudim se što više tražit po internetu i po ovom forumu dobre stvari i stalno pokušavam nešto novo uvrstit pa tako i ovaj whey :) Pošto nekuham rucak nekad moram pojest i pitu,pizzu ili nešto tako lošije ali trudim se nagovarat mamu uvijek na nešto bilje,kvalitetnije haha :D
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2013 at 19:22
na nešto bolje*
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2013 at 13:12
A cekaj, koji je tvoj cilj uopce?

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2013 at 18:06
Održat težinu i dobit mišice ali ne previše..hahah neželim izgledat ko neki bilder :P

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2013 at 18:12
Originally posted by Domo96 Domo96 wrote:

Održat težinu i dobit mišice ali ne previše..hahah neželim izgledat ko neki bilder :P



Joj kad ti drugi procitaju ovaj post LOLLOLLOL

ako dobivas misice, dobit ces i kile, naravno.. jedino u ovoj pocetnickoj fazi mozes istovremeno trosit mast i dobivat misice..

Kad bi se samo tako izgledalo kao bilder, svi mi ovdje bi bili Mister Olympia..Wink
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2013 at 19:22
hahah ja ne znan sta je vama koji mislite ako uzmete bucice u ruke i napravite par ponavljanja odma si umislite da cete postat 'nabildani'
No matter how many mistakes you make or how slow you progress, you are still way ahead of everyone who isn’t trying. - Tony Robbins
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2013 at 20:29
ja ne znam sta drugi misle,ali ja bas zato uzmem bucice u ruke,jer pomislim da cu postat nabildan,i mislim da ne grijesim tu,a ni itko drugi ko uzme utege u ruke i podere misice
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2013 at 20:53
Originally posted by matelula matelula wrote:

hahah ja ne znan sta je vama koji mislite ako uzmete bucice u ruke i napravite par ponavljanja odma si umislite da cete postat 'nabildani'

Pa par ponavljanja i jesu za masu :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2013 at 20:57
ocito niste skuzili sta ocu rec je mett istina je sta si reka ali ja sam mislia na one koji se boje da ce postat previse nabildani zbog jednog treninga
No matter how many mistakes you make or how slow you progress, you are still way ahead of everyone who isn’t trying. - Tony Robbins
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2013 at 21:01
A gledaj,ako idu i drži ih to što ne? U svakom slucaju,poznati su mi slucajevi gdje odu na mjesec dana,kupe vrecu proteina bubnu u teretanu,i nakon mjesec dana popi-u suplimente teretana , nula na dobitku, (bezprehrane programa ) i ocekivano.

Neka si umišljaju , pa što? Ja nakon svakog treninga i prije i poslje,zamišljam da cu se probuditi kao Lazar Angelov, ili Zyzz ..ako im je to inspiracija za trening,ja nemam osobno ništa protiv :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2013 at 21:07
ko je reka da iman sta proti samo kazen da je cinjenica da se puno ljudi se neopravdano boji da ce postat ko arnold nakon par treninga
No matter how many mistakes you make or how slow you progress, you are still way ahead of everyone who isn’t trying. - Tony Robbins
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2013 at 21:10
Pa meni bih bilo drago da nakon par treninga,razvijem se na razinu kao Arnold :D
 
Ne kužim jer si gore napisao da si umisle da nakon par treninga ce postati nabildani,a sada da se ne opravdano boje postati kao Arnold
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
matelula View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 28 Prosinac 2012
Status: Offline
Points: 295
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote matelula Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2013 at 21:43
stvar je u tome da se neopravdano boje.   da je to istina ja bi bia najsretniji covik na svitu
No matter how many mistakes you make or how slow you progress, you are still way ahead of everyone who isn’t trying. - Tony Robbins
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 07 Srpanj 2013 at 22:36
Jedno je masta, drugo je realnost..

Mett, 2,5,10,15 ponavljanja... sve je to isto..
1-3 ponavljanja eksplozivnost,
4-6 snaga,
8-12 hipertrofija,
12+ izdrzljivost

Definicija se dobiva sredjenom prehranom, tj. kalorijskim deficitom.. nama je vazno da misicu stalno dajemo poticaj da raste, a to necemo postici podizanjem tezine s kojom mozemo napravit 20ponavljanja..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.