New Posts New Posts RSS Feed - Whey protein
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Whey protein

 Post Reply Post Reply Page  <1234 8>
Author
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2013 at 08:35
Vec godinu dana se pridržavam pravilne prehrane i smršavio sam 22 kg :D e sad me zanima dali mogu ubacit dnevno dva tri keksica ili kuglicu sladoleda ili tako nešto a da nezeznem sve ? :)
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2013 at 08:36
Mislim hoce li whey djelovat uz te kekse ili nešto slatko ali sve to u malim kolicinama..
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2013 at 10:40
Nece ti se nista dogodit ako pojedes 2,3 keksica.. samo nek to ne postane 20,30 :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
adatar View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 13 Rujan 2012
Status: Offline
Points: 227
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote adatar Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2013 at 13:13
po meni ako pojedes dva tri keksica dnevno ili kuglicu sladoleda hoce ti sve zeznut,to moras izbacit potpuno,ili barem jednom tjedno,nikako dnevno
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Srpanj 2013 at 13:36
Kuglica sladoleda ima 4 žlice šecera, ja bi razmislila na tvom mjestu!
LiveStrong
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2013 at 10:40
Jeste vi ozbiljni? Smile

Domo, ajde ti nama prvo objasni ovaj pojam "zeznut" - što tocno misliš pod tim? Da ceš zbog ta 2-3 keksica dnevno vratit sve te 22 kg nazad ili da ceš zbog toga stat sa mršavljenjem?
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2013 at 11:46
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Jeste vi ozbiljni? Smile

Domo, ajde ti nama prvo objasni ovaj pojam "zeznut" - što tocno misliš pod tim? Da ceš zbog ta 2-3 keksica dnevno vratit sve te 22 kg nazad ili da ceš zbog toga stat sa mršavljenjem?


Neki ljudi misle da se stvarno moraju svega odreci.. i da se unese svaki dan 100kcal secera, ko da ce sta bit od toga ako je trening dobar i ostatak dana prehrana sredjena..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2013 at 12:08
Ufff....koliko tu još posla ima Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2013 at 14:16
Ha sad više neželim mršavit nego dobit malo mišica, zato sam uzeo whey a u jednom od komentara piše da whey djeluje uz pravilnu prehranu pa sad neznam koliko dnevno smijem slatkog,ili masnog a da ne zeznem djelovanje tog proteina :/ ja se inace baš nerazumijem u sve te stvari pa ono..hvala
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2013 at 14:18
Originally posted by Domo96 Domo96 wrote:

Ha sad više neželim mršavit nego dobit malo mišica, zato sam uzeo whey a u jednom od komentara piše da whey djeluje uz pravilnu prehranu pa sad neznam koliko dnevno smijem slatkog,ili masnog a da ne zeznem djelovanje tog proteina :/ ja se inace baš nerazumijem u sve te stvari pa ono..hvala


whey je nista drugo nego samo jos 25g proteina u jednoj dozi.. hrana bi trebala bit osnova i cinit barem 95% prehrane, a whey nek upotpuni taj postotak..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2013 at 14:57
Marketing je cudo Smile

Domo, ti zbilja misliš da je whey neko cudotvorno sredstvo za povecanje mišicne mase? Ok, nakon tone ispijenih kanti u ove 4 godine ja sam vec trebala bit cudovište Big smile

Kako je Davor napisao - whey je samo jedan praktican nacin da na brzinu i bez puno razmišljanja povecaš dnevni unos proteina. Možemo sad diskutirati što je najkvalitetnije, najbrže itd. ali bit je u tome da ti i bez wheya možeš doci do onoga što želiš i da to nije neki lijek ili što ja znam šta pa da trebaš pazit što uz to jedeš/piješ kako ne biš uništio njegovo "djelovanje" Smile


Meni samo nije jasno da se ljudi love za par keksica, jedan sladoled, 1 pizzu mjesecno...kao da ce to uništit cijeli trud. Zbog takvih stvari se ljudi gube u cijelom procesu, postanu frustrirani, zeznu si metabolizam, a cesto i zdravlje, i na kraju puknu i vrate sve nazad.

Moja prva preokupacija bi tu bila - kako sada jedeš i kako treniraš. Ta 2 keksa su najmanji dio price jer za tako nešto uvijek ima mjesta, ma što god ljudi pricali. Šta sad, do kraja života ne smiješ ništa slatko pogledat? :) Opusti se....bolje ce ti ici....i bit ceš sretniji Smile

Kontrola uvijek, disciplina uvijek ali uz redovite treninge i urednu prehranu, nema što se ne smije povremeno pojesti, iz gušta i bez grižnje savjesti. 

Svaki pristup traži svoje i ima onih gdje su restrikcije povecane (iako cak i u tim pristupima ima dana kada si smijemo nešto tako priuštiti) ali tebi to sad ne treba, pogotovo još ako želiš dobiti na mišicnoj masi.

Neka se tih par keksica i kuglica sladoleda ne pretvore u vrecicu-dvije keksa i kutiju sladoleda dnevno i sve ce bit ok  Wink




Edited by Gym_girl - 06 Srpanj 2013 at 14:59
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2013 at 15:03
Hvala na ljepom odgovoru :) i samo pitanje znaci meni sad taj whey koji sam kupio u mjesec,dva nece dati nikakve rezultate ili? 
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2013 at 15:10
Kao što ti je Davor rekao i Gymka...whey nije cudo,whey nije carobni prah, whey je dodatak da ti upotpuni jelovnik, Prvo gledaj da ti hrana valja u potpunosti
A onda se baziraj ako imaš novaca na to,whey ti nece pomoci ako ti prehrana ne valja,ako ti keksici i sladoledi budu materijal za gradnju.

Ti sebi možeš to priuštiti ali ne kao svakodnevnicu,budi pozdravljen, :) 


Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2013 at 15:14
Smile

Ma hoce, whey je ok, samo nije cudotvoran -  povecat ce ti unos proteina, malo ce ti poboljšat oporavak, možda i ugasit želju za slatkim na kratko Smile ali opet ti to nece bit od nikakve koristi ako uz to ne jedeš dovoljno i dobro ostatak dana i ako ne treniraš kako treba.

Znaci, ako želiš raditi na mišicnoj masi onda moraš težiti progresiji na treningu, i malo pojacano jesti da bi se mišici imali cime hraniti. Ako jedeš premalo i sa strahom, whey ce doprinijeti tome da ti nešto sitno pojaca te obroke, proteine i kcal, ali ce biti nedovoljno za ono što ti želiš.

"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2013 at 15:16
E moj Whey :D dobro si rekla Marketing je cudo :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
Domo96 View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 25 Travanj 2013
Location: Rab
Status: Offline
Points: 187
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Domo96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Srpanj 2013 at 15:28
Ja treniram kajak i na njemu odveslam oko 10-12 km,a na trening odlazim biciklom 5 km tamo i 5 natrag..sad neznam ako je to dovoljno dobar trening :/ poslje doma još napravim trbušnjaka,zgibova i sklekova,nekih 20 min.. :)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1234 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.