New Posts New Posts RSS Feed - Whey protein
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Whey protein

 Post Reply Post Reply Page  <12345 8>
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 15:29
Ja sam još živa i zdrava nakon 4 godine okretanja tih kanti....i to baš ništa ne govori Big smile Kad bih ja uzela u obzir sve što sam išcitala zatvorila bi se u neku špilju i jela bobice....ma ni to.

A što da ti covjek pametnog kaže Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
slavnoac96 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote slavnoac96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Kolovoz 2013 at 15:24
heeelpp
Back to Top
slavnoac96 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 97
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote slavnoac96 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Kolovoz 2013 at 10:07
koliko acesulfam k moze bit nama stetan? u mom wheyu ga na 32g ima 32mg. citam da izaziva rak...
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Srpanj 2013 at 16:23
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Ima veci postotak proteina radi manje uh-a i masti, a s obzirom na mješovite izvore P, odnosno ubacivanja svega i svacega, pitanje je koliko je ustvari realno kvalitetniji od prowhey-a. Po meni nije.




Slažem se.
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Srpanj 2013 at 15:52
Ja sam imao 2,3 kg ironmaxa sad.. okus je ok, al topivost koma... nikako to prozvakat.. jedem ga smiksanog s posnim sirom.. pa bude ko sladoled..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Srpanj 2013 at 15:17
Ima veci postotak proteina radi manje uh-a i masti, a s obzirom na mješovite izvore P, odnosno ubacivanja svega i svacega, pitanje je koliko je ustvari realno kvalitetniji od prowhey-a. Po meni nije.


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
treger View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote treger Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Srpanj 2013 at 13:56
to sam skužio, ali kako onda ironmaxx daleko prednjaci u macrosima? ima puno više proteina, a cak je i jeftiniji...
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Srpanj 2013 at 12:37
Originally posted by treger treger wrote:

evo ti sastavi: 

ironmaxx: bjelancevinska mješavin: protein soje, proteini iz sirutke, hidrolizat proteina sirutke, mlijecne bjelancevine, izolat proteina graška, jajne bjelancevine u prahu, rižine bjelancevine.
(ovo sam našao na net-u).

prowhey 3g: prowhey proteinska formula (koncentrat proteina sirutke, izolat proteina sirutke, biolaktoferin) laulin (ovo nemogu išcitati tocno kako piše na deklaraciji) 250mg, L-glutamin HCL 500mg, enzimatski kompleks: proteaza, laktaza, amilaza, kakao prah, prirodne i umjetne arome, emulgator: lecitin, zgušnjivac, ksantan gama sladilo: akcesulfam - K 32 mg.
(ovo je s moje deklaracije wheya).


Treger, usporedjuješ kruške i jabuke - jer kao što i sam vidiš po sastavu ironmaxx je mješavina svega i svacega - od soje do graška dok je pro whey iskljucivo i samo whey protein koji se dobiva iz sirutke.
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Srpanj 2013 at 12:22
Tako puno placate protein? hmmmm....oukej...
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
treger View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote treger Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Srpanj 2013 at 00:30
hej sad sam tek vidio tvoj post.

ironmaxx je 2,3 kg, a prowhey 3g 4,5 kg ali to nije ni bitno. sastav je isti, ovo je samo vece pakiranje.

ironmaxx 2,3 kg košta 299 kn a ja sam prowhey 3g kupio za 630 kn dok je bio na akciji. normalna cijena se krece oko 750 kn.

evo ti sastavi: 

ironmaxx: bjelancevinska mješavin: protein soje, proteini iz sirutke, hidrolizat proteina sirutke, mlijecne bjelancevine, izolat proteina graška, jajne bjelancevine u prahu, rižine bjelancevine.
(ovo sam našao na net-u).

prowhey 3g: prowhey proteinska formula (koncentrat proteina sirutke, izolat proteina sirutke, biolaktoferin) laulin (ovo nemogu išcitati tocno kako piše na deklaraciji) 250mg, L-glutamin HCL 500mg, enzimatski kompleks: proteaza, laktaza, amilaza, kakao prah, prirodne i umjetne arome, emulgator: lecitin, zgušnjivac, ksantan gama sladilo: akcesulfam - K 32 mg.
(ovo je s moje deklaracije wheya).
Back to Top
Zvonimir Brle View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 12 Svibanj 2011
Location: Sunja
Status: Offline
Points: 1018
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zvonimir Brle Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Srpanj 2013 at 23:50
kilaža , cijena i da li je izolat ?
Back to Top
treger View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote treger Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Srpanj 2013 at 19:30
nikoooooooooooo... :(
Back to Top
treger View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 30 Svibanj 2013
Status: Offline
Points: 117
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote treger Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Srpanj 2013 at 00:08
na netu sam nasao podatak o sastav ironmaxxa:

po 100g praha:

377 kcal/ 1581 KJ energije
86,0g proteina
3,0g ugljikohidrata
0,8g masti

e sad moj pro whey 3g po jednoj mjerici (32g) sadrži...

124 kcal/ 520 KJ
24g proteina
2,3g masti
3,5g ugljikohidrata

kako je to moguce??????? ove vrijednosti pomnožimo s 3,1 i dobit cemo otprilike gramažu oko 100g. po ovome ironmaxx je vrh vrhova, a pro whey tesko s*anje...
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2013 at 18:28
Originally posted by Zoki Zoki wrote:

Ekipa, spustili smo cijenu Optimum 100% Whey Gold Standarda 2,27 kg na 429 kn!

Više na linku:


Da, da vidjeli smo pratimo igru:))
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 18 Srpanj 2013 at 12:24
Ekipa, spustili smo cijenu Optimum 100% Whey Gold Standarda 2,27 kg na 429 kn!

Više na linku:
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 16 Srpanj 2013 at 15:26
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by Scarpetta Scarpetta wrote:

poštarina ti je 8-9 eura ako ti pošalju doma (proteini.si 8 i nešto eura skoro 9) tako da je razlika, a do jelšana si za 20 min


A opet oko 60kn benze barem..


nisam razmišljala o tome:))
ali ovisi i što voziš
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <12345 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.