New Posts New Posts RSS Feed - Bicikl 15 km dnevno - previse?
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Bicikl 15 km dnevno - previse?

 Post Reply Post Reply Page  12>
Author
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: Bicikl 15 km dnevno - previse?
    Posted: 04 Svibanj 2013 at 14:15
Ljudi, hitno mi treba savjet i pomoc!!! Naime, vec dva tjedna svaki dan vozim bajk 45 min intenzivno i predjem nekih 8 km. Ishrana regulirana skroz, sve 5...cak i premalo jedem. Nisam ni pocela vozat bajk da smrsam nego samo da definiram malo struk i noge. Jutros probavam stare hlace i jedva ih obucem????? Sta se desava??? Je li moguce da mi biciko siri obim nogu? Ojacale su mi noge i straznjica strasno... Pomagajte pliz kako znate....Ne znam da li da prestanem ili da umanjim s bajkom??? (a bas uzivam ispucat se na njemu svaki dan :( )
Back to Top
Mr G. View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama


Joined: 29 Studeni 2006
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1072
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Mr G. Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2013 at 14:40
Pa logicno je da ceš bicikliranjem ojacati mišice nogu i stražnjicu jer ti mišici najviše rade.

A ovo što kažeš da jedva obuceš hlace to sigurno misliš da te malo kvadricepsi stežu odnosno hlace na tom dijelu s obzirom na njihov rad prilikom bicikliranja ali to nije ništa loše vec ok, jedino ako ne planiraš "stanjiti" noge. Smile

I 8km nije ništa puno vec cisto ok - nazvao bih to zagrijavanjem. Smile


Edited by Mr G. - 04 Svibanj 2013 at 14:41
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2013 at 14:43
Pa, iskreno, ne svidja mi se sto su mi zadebljala koljena...Imala sam tanje noge i bile su mi ok. Posto sam 1.65 visoka, bas mi ne stoje krupnije noge....Ako me shvatas... :) Zato i pitam...Mislim da meni u sustini pase jedino hodanje. Ovo sve ostalo mi dize volumen :D
Ne zelim da se sirim ni u kojem smislu. :) Misici se vide da su misici na curi samo kad navucem minicu. Inace se vide samo siri bokovi (ako shvatas). Zato mi je nekak jedino uspijevalo brzo hodanje pomoc... Dakle, stop biciklu ili jedno 3 x sedmicno, maximalno, sta mislis?
Back to Top
ivana:-) View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 30 Travanj 2013
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 1
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote ivana:-) Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2013 at 16:51
hlace su ti se stisnule.
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2013 at 16:56
ok
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2013 at 21:38
8km za 45 minuta? jel ti to ides na sljeme mozda? kazes intenzivno 45 min, 8 km... nekako mi se ta tri podatka ne slazu...
inace, ne cini mi se da su ti se noge nabildale nakon 2 tjedna voznje bicikla po 45 minuta, tim vise sto je biciklizam kardio vjezba...
bit ce, kao sto je rekla ivana, da su ti se hlace stisle :D
Back to Top
Aria View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 12 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 56
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Aria Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2013 at 22:00
Originally posted by GajbaPive GajbaPive wrote:

8km za 45 minuta? jel ti to ides na sljeme mozda? kazes intenzivno 45 min, 8 km... nekako mi se ta tri podatka ne slazu...
inace, ne cini mi se da su ti se noge nabildale nakon 2 tjedna voznje bicikla po 45 minuta, tim vise sto je biciklizam kardio vjezba...
bit ce, kao sto je rekla ivana, da su ti se hlace stisle :D


Baš i ja to gledam :S Ne pouzdajem se previše u podtake iz raznih aplikacija ali recimo prema Sports Trackeru u 45 min prodjem oko 15km.
Vjerojatno joj se nisu baš nabildale ali moguce da su ojacale od bicikla, i sama imam jace noge zahvaljujuci biciklu al ne pada mi na pamet zbog toga prestat voziti. :D
Ako te tolko smeta smanji bicikliranje i vozi više po ravnome, ali ako si sklona tome ah ništa navikni se. :D
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2013 at 22:07
Ipak je greska u proracunici....ispricavam se. Bas sad mjerim...Samo u jednom pravcu imam 1.5km...sto znaci da je cijeli krug 3 km...a ja obidjem 5 krugova...dakle,otprilike bude 15 km :D oprostite mi....nisam mislila da toliko puno mogu preci,pa sam otprilike napisala...ispostavilo se eto da mogu :D
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2013 at 22:11
A jesu mi koljena ojacala...zato hlace teze navlacim...ne kazem da sam se nabildala... :D al me zanima kako ce to ici dalje glede transormacije tijela i da li ce se moji bokovi i bedra....i...ljubavne rucke koje mrzim... :( ...sirit... Jer ja primjetim da mi ojacava cijelu konstrukciju i idem tu turu svaki dan. Jos jednom,ekipa,sorry na nesporazumu :D neiskusna zena,sta se moze :D
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2013 at 22:15
Zamolila bih Zokija da umjesto osmice u naslovu stavi 15...i ispricavam se jos jednom.
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2013 at 23:05
I dalje mi se ne cini dovoljnim da bi noge od toga ojacale. Srecom je sezona biciklizma pa mozes provjeriti na Eurosportu koliko su velike noge biciklista.

Prije da si neprimjetno pojacala prehranu zbog dodatnog napora ili ti se mozda nakuplja voda oko zglobova.
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Svibanj 2013 at 23:34
Ma nisam prehranu dirala uopce...Iskreno, pala je i meni na pamet voda..... Nije vama puno, maratatonac,ali nekome kao ja ko je vise od tri mjeseca stagnirao je jedan veliki start, vjeruj mi. I ne, nisam umislila...Inace imam jako sitna koljena i sad odjednom iznad koljena imam zadebljanja...To mi malo nije jasno...
Back to Top
Zoki View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator


Joined: 19 Studeni 2006
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 5840
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Zoki Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2013 at 01:48
Originally posted by SMAJLICA SMAJLICA wrote:

Zamolila bih Zokija da umjesto osmice u naslovu stavi 15...i ispricavam se jos jednom.
Odradjeno. Wink
Fitness oprema i dodaci prehrani na : Fitness.com.hr WebShop-u - Proteini
Back to Top
Maratonac View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 06 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Maratonac Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2013 at 06:44
A ne znam kaj da ti kazem. Ili da nastavis pa da racunas da ces kompenzirati gubitkom masnog tkiva, ili da smanjis intenzitet ili da promijenis sport (trcanje?). Ja cu naravno navijati za potonje :)
Back to Top
SMAJLICA View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Rujan 2010
Status: Offline
Points: 291
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote SMAJLICA Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2013 at 07:32
Hvala puno, Zoki!   

Hvala i tebi, Maratonac... A sta ti mogu, jedino da se izvinem sto sve zivo analiziram... :) A opet, valjda forum i jest zato tu da se konsultiramo i razbijamo krive analize :D Ja cu nastavit ovako.... Dobro se osjecam. To je najbitnije. A, kako mi Gym ima za obicaj reci, nije za nuzno da uvijek biramo da budemo manja verzija sebe :D Hvala ti puno!
Back to Top
GajbaPive View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2010
Status: Offline
Points: 921
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote GajbaPive Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2013 at 07:58
ne kuzim - kazes da su ti koljena ojacala. kako koljena (kost) mogu ojacati? ajd da si rekla kvadricepsi ili zadnja loza, ali di nadjes koljena?
trcanje je najgori oblik aktivnosti za lijep izgled.

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  12>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.