New Posts New Posts RSS Feed - Nekorektnost organizacije natjecanja
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Nekorektnost organizacije natjecanja

 Post Reply Post Reply Page  <123
Author
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2013 at 09:00
Originally posted by iver iver wrote:

U svakom slucaju, tko je god dobio neki rezultat, vec je za sebe pobijedio i ucinio sebi dobro, i vec bi sa tim trebao biti zadovoljan.  Ovo je amatersko natjecanje koje ujedno stimulira ljude da cine nešto dobro za sebe, što mogu i što više, trajno, a ne za jedan dan(po meni, mada ni to nigdje ne piše).


Istina iver, to sam i ja rekla jer ovo je ipak portal o zdravom životu i svatko ko se pomaknuo u tom smjeru napravio je uspjeh....ALI...

Cemu onda rijec transformacija u cijeloj prici? Ja znam šta meni znaci transformacija, a vjerujem da mnogi sa mnom dijele to shvacanje. To je vizualna stvar i nije bitno što iza toga stoji, bitno je izazvat što veci wow efekt - šta je ko radio da bi došao do toga, ukoliko su slike realne, who cares, njegova stvar.

Da je ovo što si ti rekao bio cilj onda se natjecanje moglo zvat, šta ja znam: fat to fit il tako nešto Smile Nešto neodredjeno što bi svakome dalo slobodu da se pomakne korak bliže svom dugorocnom cilju. I onda ne prihvatit ove koji imaju vece ciljeve ili bar uvest neke kategorije. Pa nemaju svi iste ciljeve! Ovdje su neki vec naveliko bili u odlicnoj formi, i imali savršene navike ali su htjeli nešto više, htjeli su bit nadprosjecni - ne možeš sve stavljat u isti koš. Nekoga sa 30 kg viška koje je natukao lošim navikama ili nekoga ko se ubija da makne zadnji gram masti sa sebe.

Možemo li stavit Sebastiana (za kojeg mi je btw. žao što je odustao) i npr. bucku u isti koš? Ja mislim da ne.

I da, svatko bi trebao bit zadovoljan definitivno, radi sebe. Ali kad se dijele neke nagrade i proglašava pobjednik onda bi glasanje trebalo bit fer, a ne da radi necijih slika netko ostane zakinut, a napravio je puno bolji rezultat samo ga je taj drugi znao bolje prezentirat (ako vec ciljamo na biranje najuspješnijeg). Ne doticem se nikoga posebno, samo govorim kako to ide.

Tako da...možemo mi razglabat sad do sutra ali pravilnik ne valja, cilj natjecanja nije definiran i to je to - zakrpat cemo to ko i prošle godine i idemo dalje. Tjerat pravdu od zraka nema smisla.


* edit: ok, sad gledam, zabrijala sam na tu transformaciju ko da je to naslov natjecanja, ne znam šta mi bi LOL Kako god, poanta je da svatko definira drukcije to fit - nekome je to samo 10 kg manje, nekome žile na trbuhu :) I svaciji ciljevi se tu trebaju poštovat - i odvojit jer su neusporedivi.






Edited by Gym_girl - 23 Travanj 2013 at 09:35
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2013 at 09:59

Mene nije jasno, ovo je jedini forum na kojem su moderatori pasivni, nema ih ni za lijek....

Treba ih se stalno gurkat i upozoravat na probleme, to nije samo do ovog natjecanja.

Moderator je osoba koja stalno "visi" na tom "svom" forumu.


Ako je receno da se slike moraju staviti u petak, da ce oni preko vikenda izabrati najbolje...oni se oglase tek u ponedjeljak i to sa novim pravilima i prozivaju neke kandidate za ponovno slikanje.....


Mislim da bi ljudi kao što je gymka a ima ih i još tako kvalitetnih koji bi bili odlicni moderatori i organizatori. Susretljivi, uvijek spremni pomoci, stalno su na forumu, ništa im ne promakne a i koliko vidim, imaju puno kompleksiju viziju natjecanja.

Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2013 at 10:33
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

white, ovo je amatersko natjecanje ali cak i ono mora imat neka pravila i naravno da ce ga svatko shvatit ozbiljno ako je imalo odgovoran i ima jasnu viziju. Ne možeš gledat što je tebi bio cilj jer ovo što si ti naveo nije bit transformacije. Svatko tu ima svoje ciljeve, ali ti si ovaj svoj mogao i bez natjecanja ostvarit.


Pravila su bila definirana na pocetku al nedovoljno precizno. Sve ostalo što si napisala može i ne mora biti al kao što sam napisao vec: nacionalna razina svatko posebno, ne može se grupno to olako organizirati i zato mi nema smisla.
Što se tice mene samog ja sam išao na transformaciju i prvotno mi je bio cilj drugaciji al onda kako sam vidio da necu moc ici za tim zbog toga što mi to zdravlje nije dopuštalo morao sam promijeniti film i ciljeve. Srecom da sam dobio gym jer inace bi me ovo što sam postigao bez njega kako si rekla mogao riješiti tko zna kad.
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2013 at 10:35
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

[QUOTE=iver]
* edit: ok, sad gledam, zabrijala sam na tu transformaciju ko da je to naslov natjecanja, ne znam šta mi bi LOL Kako god, poanta je da svatko definira drukcije to fit - nekome je to samo 10 kg manje, nekome žile na trbuhu :) I svaciji ciljevi se tu trebaju poštovat - i odvojit jer su neusporedivi.


Eto rekla si što sam mislio.
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2013 at 10:45
Moje osobno mišljenje je da je iskljucivi problem u administratorima kojih ima premalo na ovom forumu,i prekratko.Šteta jer bi portal mogao biti puno bolje.Isto tako mi je jako žao Riosa jer se covjek stvarno potrudio u svim segmentima,pa i u fotkanju,koje je na žalost ispalo krivo,iz opet nekih razloga koje sam napisao na pocetku posta.
Isto tako nije mi jasno da se digla tolika prašina oko prvog mjesta.Šta ta osoba dobiva za to prvo mjesto tako bitno,osim velike moralne motivacije?Uglavnom,bez veze razglabamo.Postici necemo ništa,a druge godine se samo odmah na pocetku prisjetite ove da ne ponovimo iste greške.Ponavljam,žao bi mi bilo da neki ljudi odu kao što je Rioso,a on je to najavio.Veeelika šteta.
PEACE ljudi,a moderatori,ako nemate vremena pružite šansu i drugima.Možda ima netko tko bi bio bolji i ima više vremena za ovaj forum. P.S. Zoki nemoj se naljutiti,nisam direktno na tebe mislio,a za nekog drugog moderatora ni neznam da postoji
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2013 at 10:51
Joj al se petljamo LOL

Ma white, sve ok ali ne, nisam rekla što si mislio ;) Jer pod tim ciljevima ja mislim vizualne ciljeve, a ne one koje si ti naveo. Ok, odredjeni zdravstveni problemi su te sprijecili u postizanju prvobitne namjere i skroz te shvacam što hoceš rec, ti si sebi ostvario cilj i ja ti cestitam zbog toga ali opet onda dolazimo do toga da je svatko tu imao svoj cilj pa kako ga onda vrednovati i ocjeniti? Jer ipak se na kraju glasa, ne? Na temelju cega se onda glasa, što se gleda? Pa i da ti nije bitno pobjedio ti ili ne, nema veze - moraju postojat odredjene kategorije radi ovakvih stvari.

Ne znam, možda sam luda i opterecena ali ja nekako cijelu ovu stvar vidim malo ozbiljnije....

Gledajte - za sve ove ciljeve o kojima se prica - promjena životnih navika, dostizanje nekih svojih ciljeva u okviru poboljšavanja forme, skidanja par pocetnih kg-a....itd, itd....nije potrebno organizirat natjecanje. Ovdje ljudi svakodnevno ostvaruju navedene ciljeve, svatko na svoj nacin, svojim tempom, i bez ociju javnosti. To i je cilj ovog portala i foruma u sklopu njega, ne? Trebamo li za to natjecanje? Protiv koga se ti ljudi natjecu, samih sebe? Meni je smisao natjecanja bit najbolji, ne? Ne samo sebi nego bit najbolji od svih i za to pobrat nagradu. Ili? Pustimo one price bitno je sudjelovati LOL Tongue

Pa ako je to neki smisao  natjecanja onda o cemu pricamo? Masa ljudi je ovdje promijenila životne navike i napravili su to i rade to i dalje zbog sebe, to ne mora nitko znati. Ali kada ovdje dobiješ mogucnost da se suociš sa drugima i pokažeš koliko znaš i možeš, i hoceš, i + toga ceš za to bit nagradjen ....? Cemu onda gurat sve te price o "vlastitom zadovoljstvu" i tome slicnom? Mislim, sve to stoji, naravno ali cim se traži pobjednik onda moramo znati što tražimo u tom pobjedniku i zašto je on ispao najbolji od svih.

A ako je sve to nebitno...maknimo nagrade, maknimo pravila, maknimo pobjednike... pa nek svatko radi za sebe. I što  onda dobijemo? Forum Big smile




Edited by Gym_girl - 23 Travanj 2013 at 11:06
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2013 at 10:58
Gymka, ako si vidjela moj prvi post u ovom topicu, sa vecinom se slažem, i dao brze primjedbe na pravilnik, ne da mi se o tome pola sata razmišljati.
Što se tice naziva, sadržava pojam i fit i transformacija, pa si možemo mislit... :) Ali ja tu više dodajem i cilj zdravlje. Ne cini mi se da odraditi ulogu fitness modela, doci na oko npr 10% masnoce, u formu koja traje 1-2 dan ima veze sa zdravljem. Priznajem da je i to veliki rad i napor,i treba se uzeti u obzir, ali nema šanse da 10% masnoce ima veze sa zdravljem. Pa je tako po meni pobjednik netko tko je popravio izgled i izgubio više masnoca, trajnije,(uz dobivanje dobrog izgleda) a kad bi zanemarili i zdravlje kao kategoriju, onda dolazi do izražaja i pobjede izgled fitness modela koji traje samo finalni dan, i 10% masnoce, mislim da možemo malo i kombinirati te ciljeve u mislima, pri glasanju kombinirati malo ovoga, malo onoga. Da imam pravo glasa, vidim da se spominje da samo natjecatelji glasaju, u smislu prije recenog, ja bih glasao za kiku, i pohvalio riosa za postignutu transformaciju.
   BTW, pogledao sam slike riosa, pogriješio je sa serijom fotki, jer nije stavio i npr usporednu-istu pozu, da se može nedvosmisleno reci da je on. Ne tvrdim da nije, nego da dovodi u zabunu. Pogledajmo duljinu vrata na prije i posle, velicinu šake od zgloba do prstiju, ... Jedino po cemu mislim da ga prepoznajem je oblik pectoralisa i pupka, a i slike od prije su prirodnije i jasnije. To stvara nepotrebnu zabunu, makar to bila opticka varka zbog razlicitih poza i izg.masnoce. Ne znam i ne tvrdim, samo komentiram ono što vidim. Pa ako se ikad opet negdje prijavi na slicno natjecanje, neka pazi na to, jer je kao što vidimo, ujedno i sa nedostacima u pravilniku, dovelo do problema.
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2013 at 11:15
iver sve stoji, misliš da ja nisam 15 min zurila u riosove slike i usporedjivala dio po dio (pogotovo vrat ;), s nosom centimetar od monitora? LOL na prvu loptu je i meni malo bilo sumnjivo, moram priznati (mada sam kasnije procitala da su ga cure vidjele uživo i svi se medjusobno znaju pa ono, jedan +...) - ALI to nije bit, bit je da je on u pravu što se ostalog tice. I upravo se o tome i radi - ponavljam, samo jedan profesionalni fotograf prvi i zadnji dan bi riješio ovaj problem. Tako bi svi bili pod nadzorom i ove stvari se više nebi dešavale.

Ja ne tvrdim ništa - ni da su slike nerealne ni da nisu, ja to stvarno ne mogu znat. Tako mogu sumnjat u svakoga i tako možemo unedogled. Ko kaže da riosova forma nije baš takva? Ko kaže da forma od Lily prošlo natjecanje nije bila baš takva? A ko kaže da je? Hehehehe...ali dok je ovako slikanje pušteno na vlastiti izbor - u takve stvari nikad necemo moc bit sigurni 100%.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
The Phoenix View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2010
Location: Zagreb
Status: Offline
Points: 4250
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote The Phoenix Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2013 at 11:19
Nemam kaj previse dodati osim da sam takodjer na pocetku natjecanja rekao da to nece ici ovako, cak nekima i na pm poslao detaljan razlog sto ne zelim sudjelovati u bilo kom smislu ovaj puta, tako da to necu ponavljati. Zato sam i predlozio barem penale za one koju odustanu od placene teretane kako bi barem bilo korektno prema onima koji je nisu uspjeli dobiti, a zeljli su, jer sam znao da ce 50 % odustati.
Pravila nisu definirana, tako da je ovo ruzno ispalo sa trazenjem slika  jer i neki drugi kandidati nemaju slike u istoj pozi, pa nije bio problem. Iako po meni za kvalitetnu procjenu su identicne before-after slike potrebne za realnu procjenu. 
Takodjer uvjeti slikanja i pripreme za slikanje su vrlo bitnio i trebali bi biti jednoznacni, nije svejedno ako si radio dehidraciju blazu prije ili napumpao par skelkova ,pregiba il ceg vec ili se slikao bez toga. Tako da netko i sa boljim rezultatom realno moze trenutno losje izgledati, pa ako se nesto radi potrebno je da to svi ili nitko ne radi. A posto se radi uglavnom o ljudima bez iskustva oni puno fintica ne znaju, ne zele i nije ih briga, pa je tesko onda to razlucivat
Rioso, nemoj se nervirati oko organizacije,pravila nisu zadana, a  ti si napravio maximalno sto si mogao da napravis maximum i odlicnu transformaciju si napravio, zapravo kritike ti u neku ruku mogu biti komplimenti.
Kad mi je cilj povecat misicnu masu ako me netko pita dal sam na steroidima to bi mi bio najveci kompliment LOL
Inace s obzirom na tipkano po forumu ocekivao sam da ces napraviti odlican posao, te da imas iskustva sa time.
Najvise me iznenadila Kika, jer nisam ocekivao toliku promjenu s obzirom na nedostatak iskustva rada u teretani, te nikakvog misicnog tonusa prije i sveg ostalog.
Glasat necu jer mi je bi trebale biti 2 kategorije bar, m i z , a za kog god dam glas nece biti pravedno prema drugome, a i ne slazem se sa postojecim nacinom glasanja, pravilima i svim ostalim pa je to extra razlog da vas dvoje posebno pohvalim sa vise nego odlicnim rezultatima



Edited by The Phoenix - 23 Travanj 2013 at 11:20
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2013 at 11:25
Originally posted by iver iver wrote:

Ne cini mi se da odraditi ulogu fitness modela, doci na oko npr 10% masnoce, u formu koja traje 1-2 dan ima veze sa zdravljem. Priznajem da je i to veliki rad i napor,i treba se uzeti u obzir, ali nema šanse da 10% masnoce ima veze sa zdravljem.


Kome, ženama ili? :) Možda nema veze, pogotovo nekima jer nismo svi baždareni na isto, ali ima veze s time cemu ko teži - nekima je to besmislena igra sa zdravljem, a nekima izazov za uzdizanje iznad prosjeka. Ionako, nitko nece na tom postotku ostat dugo - ali ce zadovoljit neke svoje bubice i vizije, bar na kratko. I to je po meni cilj. Razlicit od vecine ali cilj. I za to kratko vrijeme nece zdravlje toliko patit, ne....više pati onima koji su u kalorijskom deficitu mjesecima i godinama, stalno na dijetama, odricu se svaga i svacega,  a smatraju se zdravima i mršavima naizgled.

Ja ne bih rekla da bi cilj ovoga trebao bit trajno održavanje baš te forme sa slike....uostalom, šta misliš, da se neki koji su skinuli koju kg nece vratit na stare navike kad tad? Vjeruj mi, prije nego ovi koji su išli na tih 10% Wink

 
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2013 at 12:02
riosu je sa svojim primjedbama u pravu, to je nedvojbeno.

phoenix, slažem se, osim što se nikad necemo složiti što je kakav mišic, ali to i nije tema ovog natjecanja :)

Gymka, kome je što izazov, jeste, slažem se. A što ima smisla, tu se u ovom životu necemo složiti :)
Da ljudi tokom života mijenjaju navike, pa koliko je trajan ovaj rezultat i slicno, to nije upitno. Ali mi moda i mediji nece diktirati kako trebam izgledati dok se osjecam dobro u svojoj koži, ne pada mi ni na kraj pameti živjeti xyz režimom, nego sretno i opušteno. Od par stotina fitness i slicnih modela modela koje sam upoznao zadnjih 20ak godina, i koji-koje su smatrale da je to izdizanje iznad prosjeka, danas samo njih 4-5 i dalje tako živi i misli, tih 4-5 i nose svoje frustracije tim nacinom života, i takve vrste dokazivanja. I ostali vecinom žive sportski, ali su napustili medijske, modne i slicne nametnute standarde, uživaju u blagodatima života, navodno imamo samo jedan :) Sva sreca da je mentalni sklop i cilj sporta ili vježbanja samo u tereta razlicit, neka svatko uživa u svom, a 15 godina nakon toga neka sjednu za stol i vidimo koja grupa je više promijenla stav i pristup. No, u svakom slucaju, bilo kakva tjelovježba i cilj su bolje od nicega.
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2013 at 12:22
Originally posted by fittyp fittyp wrote:

Moje osobno mišljenje je da je iskljucivi problem u administratorima kojih ima premalo na ovom forumu,i prekratko.Šteta jer bi portal mogao biti puno bolje.Isto tako mi je jako žao Riosa jer se covjek stvarno potrudio u svim segmentima,pa i u fotkanju,koje je na žalost ispalo krivo,iz opet nekih razloga koje sam napisao na pocetku posta.
Isto tako nije mi jasno da se digla tolika prašina oko prvog mjesta.Šta ta osoba dobiva za to prvo mjesto tako bitno,osim velike moralne motivacije?Uglavnom,bez veze razglabamo.Postici necemo ništa,a druge godine se samo odmah na pocetku prisjetite ove da ne ponovimo iste greške.Ponavljam,žao bi mi bilo da neki ljudi odu kao što je Rioso,a on je to najavio.Veeelika šteta.

PEACE ljudi,a moderatori,ako nemate vremena pružite šansu i drugima.Možda ima netko tko bi bio bolji i ima više vremena za ovaj forum. P.S. Zoki nemoj se naljutiti,nisam direktno na tebe mislio,a za nekog drugog moderatora ni neznam da postoji


1000kn Wink

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2013 at 12:26
Ma sigurno, o ovome što pišeš bi mogli naveliko i naširoko, pogotovo o frustracijama svake kategorije, od pretilih ljudi, prosjeka, do modela -  mislim da je bolje da ne pocinjem sa svojim filozofijama  LOL Pogotovo zato što to i izlazi iz okvira ove teme...a i ono...100 ljudi, 100 cudi.

Dakle, zakljucak ovog natjecanja je.....? Može se bolje? Big smile Mora se....

Nadam se da se neka lekcija usvojila nakon svega ovoga Wink

U svakom slucaju, cestitke svima i ustrajte i dalje u svojim planovima Clap







"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2013 at 12:40
Da Gymka, vec bi se sad trebalo porazmislit o izmjenama, dodati u novi pravilnik za 2014. Pozz, idem se prošetat Budimpeštom, pa možda pojedem nešto dobro i riješim svoje frustracij :)) Bez griže savjesti :)
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2013 at 12:46
Tješit cemo se da ce drugi put biti bolje.... LOL kao što smo se tješili i prošli put... Big smile a do tada... zapjevajmo LOL

"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 23 Travanj 2013 at 12:49
Uh, nije ti ni loše Wink i ja sam svoje "frustracije", bez grižnje savjesti rješila ovaj vikend Big smile

Eto organizatori, mi smo dali svoje, dalje je na vama, mislim da je 3 stranice dovoljno :)
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <123
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.