New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 - davor23
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 - davor23

 Post Reply Post Reply Page  <1 7576777879>
Author
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2014 at 07:40
Originally posted by Lape Lape wrote:

Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Da nije skupo al bih izbacio meso i krenio u vege :D Uf UF UF :D te sjemenke obožavam...

bome bi i ja, pre dobro Big smile

Pa je :D sigurno! :D 
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 19 Travanj 2014 at 07:42
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Ja se odrekao kavi u kaficima, alkohola pogotovo, ni robu ne kupujem vise.. ahahaha.. sve u prehranu u Fitter centar :)

Ja već sve po godinu do dvije imam na sebi ništa novo hahahah..već mi popucale majice i hlače :P Patike kao da sam sa bauštele došao haha...:D sve u hranuuu!!!
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 29 Travanj 2014 at 22:56
Jedna slika s turnira na kojem sam sudjelovao prosli vikend.. Grand Slam Kvarnera i Istre.. Pobjedio sam u osmini finala, cetvrtfinalu, no zatim sam od osvajaca turnira izgubio u polufinalu. 



Slijedeci vikend sudjelujem na Turniru u Opatiji, a 14.6. se pripremam za turnir na Rabu :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2014 at 00:25
jel ti šta vježbaš ili se zezaš ?
cookies are for pussies
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2014 at 08:20
Prestao sam utege :) malo neke rehabilitacijske vjezbe za noge, kotac za trbuh, sklekovi i to je to :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2014 at 15:15
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Prestao sam utege :)
cookies are for pussies
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2014 at 16:22
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Prestao sam utege :)


malo se prebacujem u sport :) zabavnije je :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 30 Travanj 2014 at 18:25
To je i bit svega..jako mi je drago da napokon uživaš i da si se pronašao! Svaka čast. Davore! :)
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2014 at 11:34
Vidjet cemo koliko ce koljena izdrzati jos :D
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2014 at 11:42
Jel ti šta bolje sa koljenima :/ ?
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 01 Svibanj 2014 at 13:11
Ne.. samo gore :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Svibanj 2014 at 08:22
Jucer je bio jak turnir parova u Opatiji.. dosao sam sa prijateljem i bili smo potpuni outsideri, no na kraju smo se borili za zlato.. Sport je stvarno hebena stvar.. igrao se tie break do 10 u zadnjem setu.. imali smo 9:6,  ja sam vec sam sebi u glavi rekao da smo pobjedili i  da se mogu opustit, no to nas je kostalo zlata i izgubili 12:10. Sljedeci put ce biti bolje :)

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Prosinac 2014 at 19:55
Eto mene nazad :))
Blizi se 1.1., I dolazi vrijeme za zapoceti novu transformaciju :)
Trenutno sam na 93kg, I vidjet cemo sto ce donijeti narednih 6mj..
Svakako idem na skidanje kilograma, sto ce mi I olaksat igranje tenisa..
U proteklih par mjeseci naigrao sam se puno, osvojio dosta medalja (rekreativni turniri na razini Hrvatske), naizlazio, nauzivao, I sad je vrijeme malo za ulovit se treninga u zimskom period. Zapravo, odradit cu prvo bazicnu snagu u trajanju od 2mj sto cu onda kroz ozujak transformirati polako u eksplozivnost, sve naravno prilagodjeno tenisu :)

Cujemo se uskoro :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2015 at 10:26
Proslo je mnogo od mojeg zadnjeg javljanja... uff, sto reci.. jedna teska godina je iza mene, a problemima jos nije dosao kraj.. oni tek dolaze.. ali o tome cu pisati kad dodje vrijeme za to..
proteklih 7mj sam bas zivio lose.. prehrana je bila cca 60% pravilna (tesko je uopce reci sto je pravilna prehrana), a ostatak je bilo seceri I mnogo alkohola.. nazalost, svoju "bezizlaznu" situaciju sam odlucio rijesavati s alkoholom, sto nije donijelo nista dobroga...

Trenutno rehabilitiram koljena, u polako se uvodim u trening s utezima... pauzirao sam od teretane cca 5,6 mjeseci.. predug period...

U medjuvremenu, zaposlio sam se u struci, strucno usavrsavanje do 1.3.2015, a nakon toga ce me zadrzati.. tocnije, radim na kontejnerskom terminaju, firma Adriatic Gate Container Terminal, ciji su vlasnici Ameri, I mogu reci da sam prezadovoljan.. to je jedina svijetla tocka trenutno u mome zivotu..

Sto se tice tezine, stalno sam na nekih 89kg.. ne dopustam da predjem brojku 90, ali ipak sam masniji nego prije na toj tezini... no, vjerujem da ce se sve to srediti kao I prosli put :)

Sad me ceka jos jedan tezak period.. zapravo, sad sam dosao do tocke gdje moram pronaci sebe I odluciti tko sam ja... vjerojatno cu ovdje jos pisat, zalit se, iznosit svoje misli, kao I svoje treninge I prehranu.. morat cete malo I to potrpiti :)

Tipkamo se :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Scarpetta View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2012
Status: Offline
Points: 1819
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Scarpetta Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Srpanj 2015 at 19:12
ajde glavu gore i čekamo up date treninga i klope
Back to Top
Jambolija View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 07 Lipanj 2013
Status: Offline
Points: 137
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Jambolija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 12 Srpanj 2015 at 07:51
Ne daj se buraz, samo naprijed ;)
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 7576777879>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.