New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013 - davor23
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013 - davor23

 Post Reply Post Reply Page  <1 7273747576 79>
Author
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2014 at 20:01
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Ganjam gradju ko brad pitt u filmu Troja :)


Ne sjećam se više Troje ni Brada, ali figura ti je ok. Mada bi Bradov račun bio zanimljiviji :)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2014 at 20:22
ma bit će štigljić ako ovako nastavi kakih 5 kg dole, 5 kg gore
cookies are for pussies
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2014 at 21:40
Ciljam na 80kg na svojih 180 cca.. kile su mi postale teret..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
iver View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove


Joined: 22 Svibanj 2012
Status: Offline
Points: 631
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote iver Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 26 Veljaca 2014 at 23:29
Pretpostavljam da su i koljena razlog. Ako jesu, mudra odluka, bolje kakvo takvo zdravlje nego par kg mišića... Često zaboravljamo da je što je zglob bliže zemlji, to je veće opterećenje na njega u svakodnevnom životu. 5kg gore, pa bar 1000 koraka dnevno, puta 10 godina, ako je već nešto oštećeno, nije baš put prema oporavku ili smanjenju štete... Već sam lupetao o mikrotraumama koje dugoročno dovode do degeneracije ili trajnog oštećenja. Jedini je problem da to povjeruješ tek kad postaneš stariji magarac :)
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2014 at 00:05
Pa evo.. poceo sam vjerovat s 27,28god.. kad je vec doslo do trajnog ostecenja.. osteoartritis je doata uznapredovao.. sad ne osjecam bolove i ne mislim nista mijenjat na treninzima.. radim goblet squat s 12kg, iskorak, cucanj sipkom s 30kg.. uopce vise ne radim s velikin tezinama, sad mi na pameti samo zdravlje. Nekad mi je bilo vazno dal sam krupan ili ne, danas vise nije..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2014 at 07:27
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Jel negdje pise dalibor? :)


sorry Davore, fakat ne znam otadkle mi se dalibor stvorio lol

vidiš, ti se prebacuješ na funkcionalu a la se spremam na utege i očito sam zaluđem XD

e još jedna stvar, nisu sad neke velike težine i radiš goblet squat al prednji čučanj bi ti bio dobar koliko sam vidio u svojim proučavanjima, ne možeš radit više nego leđa dopuštaju i bez pravilnog držanja (leđima i koljenima pogodno jer je automatski težina manja) i manja težina aktivira istu količinu mišićnih vlakana nogu od zadnjeg čučnja (i s girjama se može radit :))

Edited by Markan1989 - 27 Veljaca 2014 at 07:30
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2014 at 14:48
Pa na gobletu je tezina girje naprijed. Nekad imam siroko noge, nekad usko.. pomalo sve dolazi na mjesto :)

Ja sam s utezima zavrsio.. do daljnjega.. ja nikada ne bi rekao da utezi ne valjaju.. jer to bi bila najveca glupost.. itekako valjaju. Samo sto se vise ne vidim u njima. Ovo mi postalo zabavnije :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2014 at 15:39
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Pa na gobletu je tezina girje naprijed. Nekad imam siroko noge, nekad usko.. pomalo sve dolazi na mjesto :)

Ja sam s utezima zavrsio.. do daljnjega.. ja nikada ne bi rekao da utezi ne valjaju.. jer to bi bila najveca glupost.. itekako valjaju. Samo sto se vise ne vidim u njima. Ovo mi postalo zabavnije :)

A šipka'?? :)))
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2014 at 18:46
Trenutno ne radim s sipkom.. samo s girjama, medicinkom, trx, pull-up bar, bugarska vreca..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2014 at 19:23
prednji čučanj s dvije girje :D
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2014 at 19:53
Sve pomalo.. uskoro kupujem jos opreme :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 27 Veljaca 2014 at 20:10


Mislim da sam ozlijedio leđa na zgibovima...i da sam vjerovatno jedini koji je to uspio :P i šipci i svemu LOL
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2014 at 12:36
Update, ali ne mene.. nego prostor koji si uredjujem za uskoro otvorenu udrugu :) 

I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2014 at 13:58
like
cookies are for pussies
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2014 at 15:18
Odlično Buraz! :) E da si bliže imao bi posla i kod mene :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2014 at 21:12
Sutra radim novi natpis u drugoj prostoriji :)
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 7273747576 79>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.