New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013.-HUREMICA
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013.-HUREMICA

 Post Reply Post Reply Page  <1 56789>
Author
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2013 at 23:03
Savjet? Nemoj odustat budi konzistentna i sve ce sa vremenom doc.
Rome was not built in a day :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 02:14
fotka s ledja izgleda super!
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 06:50
Originally posted by Huremica Huremica wrote:

ma dobro sam se izvagala sto je nagore hahah..zivcira me sto stojim na 1kg gore-dolje,ali sta cu...bar su mi cm manji,ljudi primjecuju da sam se stanjila + vidim i sama po robi. ali kolegica mi kaze da to nije cudno jer kao masnoce mi odlaze a stvaraju se misici.ok je rekla ali nisam ja sada u 2-3 mj dobila misica neznam koliko...

Gim_girl  na ovakvoj prehrani sam od sijecnja. skinula sam u 2 mj otprilike 7 kg i na ovoj kilazi stojim vec mj dana..1kg gore dolje...mozda sto sam imala 2 vesela dana? prije 18dana sam isla u svatove i tamanila sve na stolu hahah,a jucer sam bila na imendanu i pojela nekih 5-6kolaca i komad pecenke s  francuskom salatom. mozda je zbog toga kilaza takva???mozda ce biti bolje sada kada mi dodu proteini? ja uopce nisma gladna..stalno nesta zvacem  samo je razlika sto sma prije sve przila i jela jako slatkoga...sada ne..+pijem po 2 L zelenog caja dnevno a prije sam popila 2 case vode cijeli dan..
ciljane tezine nemam..tj svejedno mi je hocu imati 55kg ili 70kg...bitno mi je kako izgledam a to znaci jos: ravni i utegnuti trbuh, podignuta guza,izmedju nogu malo sala skinuti, oblikovati i zategnuti ruke. to mi je cilj. koliko grama u uh,p,m unosim-nemam pojma :-) znam da se osjecam super ..jedina mana je sto obozavam kolace a u ova 3 mj sam ih jela 4 x...auchhh...:-( ...ali znam ako krenem papati da cu se vratiti na staro..

imate kakav savjet za mene? :-)


humerica - promjene se vide, vaga neka te ne brine. I sama si rekla nije bitno imaš li 55kg ili 70 kg ako si zadovoljna odrazom u ogledalu.

Mišici su puno teži od sala. Ja sebi izgledam tanje a sve mjere su mi se povecale Wink

Da ne misliš da mlatim praznu slamu pogledaj ovo:

Reklo bi se da je razlike 15 kg u korist lijeve slike, a na lijevoj slici je 3 kg teža Wink

Ja sam se odavno prestala zamarati brojkama.


Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 08:58

Originally posted by Huremica Huremica wrote:

-prehrana mi se svodi na sto vise proteina a nista ili manje uh iza 16 h....amater sam sto se svega tice, i vjezbanja i prehrane,nastojim sama sloziti svoj jelovnik putem savjeta na forumu....izbacila sam sve secere,bjeli kruh te tijesto. jedem posni,kuhane bjelanjke,tunu iz konzerve,kuhanu piletinu ,samo bijelo meso,kuhano povrce,prsa pecena na 2 kapi ulja ili nicemu,voce,jogurt,zobene,sir ponekad,zeleni caj.


Ovdje primjecujem da se pomalo bojiš masti? Smile To bi možda mogla bit prva greška Wink


Originally posted by Huremica Huremica wrote:

a sto se tice prehrane nije uvijek u sat tocna jer se ponekad ustanem u 8 a ponekad u podne :-) 
ugl cim se ustanem idem u teretanu i ili ne jedem nista ili pojedem 1 bananu-kako kada
tamo budem 2 h...kada dodem pojedem zobene s jogurtom ili 3-4 bjelanjka s kiselim krastavcima i jogurtom. 
otprilike 2 h kasnije si pripremim kuhana pileca ili pureca prsa s nekim kuhanim povrcem.ponekad dodam jogurt ili snitu kruha koji pripremim ( zobene,posni sir,jogurt,kvasac voda te jaja) napisem i recept u iducem javljanju...:-)
medjuobrok mi je jabuka ili par kivija ili par bjelanjaka s kiselim krastavcima ili snita kruha mog s namazom od psonog sita+ zacini
vecera je negdje oko 19-20 h a to je pretezno isto kao i rucak samo malo manja kolicina. 
iza 20 h nejedem nista il pojedem bjelanjaka ili popijem jogurt ako osjetim glad.
1,5 l zelenog caja tokom dana te 1l vode...
slatko ne jedem nista preko korizme a prije korizme sam znala svakih 4-5 dana pojesti 1 kolac ili  red cokolade..kada me uhvati zelja :-)



Daj mi reci koliko ti trenutna prehrana slici na ovaj primjer?


Originally posted by Huremica Huremica wrote:

hvalaaa Smile

upravo papam 1 bananu s jogurtom i 2 zlice zobenih....dosla s fitnesa .jutros sam radila ledja i bicepse te  cucnjeve. nisam kardio stigla :-( ali odradim ga popodne uz insanity 


Nakon treninga ti trebaju kvalitetni proteini, u vecoj kolicini - jogurt je više uh nego protein, ako mu eventualno ne dodaš whey Wink Ovdje ti je dosta šecera, a skoro ništa proteina. Loše.



Originally posted by Huremica Huremica wrote:

pozdrav! evo mene opet Wink

danas sam doruckovala bjelanjke  jogurt i zobene a rucak mi je bio 10 dkg kuhane lece, rajcica s chilly umakom + zdrava palacinka ( 1 jaje, 1 zlica posnog sira i 2 zlice zobenih) mesa nemam :-( nije se stiglo odmrznuti Smile


If you fail to plan, you plan to fail Wink

Tu te malo leca spasila, ali nekako mi se cini da ne unosiš baš dovoljno proteina?

Kako ne znaš koliko cega unosiš? Angry Znaš li inace koliko koja hrana cega sadrži?


Originally posted by Huremica Huremica wrote:


Gim_girl  na ovakvoj prehrani sam od sijecnja. skinula sam u 2 mj otprilike 7 kg i na ovoj kilazi stojim vec mj dana..1kg gore dolje...mozda sto sam imala 2 vesela dana? prije 18dana sam isla u svatove i tamanila sve na stolu hahah,a jucer sam bila na imendanu i pojela nekih 5-6kolaca i komad pecenke s  francuskom salatom. mozda je zbog toga kilaza takva???mozda ce biti bolje sada kada mi dodu proteini? ja uopce nisma gladna..stalno nesta zvacem  samo je razlika sto sma prije sve przila i jela jako slatkoga...sada ne..+pijem po 2 L zelenog caja dnevno a prije sam popila 2 case vode cijeli dan..
ciljane tezine nemam..tj svejedno mi je hocu imati 55kg ili 70kg...bitno mi je kako izgledam a to znaci jos: ravni i utegnuti trbuh, podignuta guza,izmedju nogu malo sala skinuti, oblikovati i zategnuti ruke. to mi je cilj. koliko grama u uh,p,m unosim-nemam pojma :-) znam da se osjecam super ..jedina mana je sto obozavam kolace a u ova 3 mj sam ih jela 4 x...auchhh...:-( ...ali znam ako krenem papati da cu se vratiti na staro..

imate kakav savjet za mene? :-)



Zakljucak:

Tijelo se adaptiralo na prehranu, vec si 3 mj. na tome i moglo bi biti i bolje. Skinula kg-e jesi, jer si bila u deficitu. Ali nemaš dovoljno proteina da biš izgubila još više, a ni masti da ti tijelo još bolje funkcionira. Naravno - cim se najedeš tijelo sve uredno pospremi Smile Nije problem u cheat mealu, dapace, poželjan je - ali ako je prehrana tip top. Cini mi se da si predugo vremena u minusu. Usporenje. Zato ni ne gubiš kile više, a bit ce ti sve teže.

Za ovo što kažeš da želiš ti treba dobar trening i promjene u prehrani obavezno.

Kako trening sada izgleda? Detaljno molim! Big smile

Dobro bi ti bilo odabrat neko cikliranje uh-a da se tijelo malo šokira i oporavi...a i da si u odredjenim danima osiguraš i uh-e, i masti. I jedno i drugo ti je loše uklopljeno...ne možeš ici napamet ako imaš vece ciljeve Wink Pogotovo zato što kad ovako zapneš - ne znaš kako dalje. Da ti je sve isplanirano bilo bi lakše skužit što treba mijenjat, odnosno cega je previše. Ne samo zato - pazi na zdravlje Wink


Edited by Gym_girl - 21 Ožujak 2013 at 08:59
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 09:55
Sve 5, jasno da su mišici teži, ali govorimo o mjesec dana razlici, skinutim 20cm ukupno i 0,3-kg. Dobro, brojke govore svoje, ja u to ne sumnjam što je napisano, samo što mi nejde u glavu kile i dimenzije hahah

I s obzirom na prehranu i kao mišice, tu nema ni 100g proteina dnevno...ne znam, ne znam, ocito brijem
LiveStrong
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 10:38
Originally posted by bebolina bebolina wrote:

Mišici su puno teži od sala. Ja sebi izgledam tanje a sve mjere su mi se povecale Wink



Mišici imaju manji volumen od sala Wink

A ovo drugo mi nije baš jasno - kako si izgledaš tanje ako su ti se sve mjere povecale? Big smile






Edited by Gym_girl - 21 Ožujak 2013 at 10:38
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 10:44
Originally posted by zika zika wrote:

Sve 5, jasno da su mišici teži, ali govorimo o mjesec dana razlici, skinutim 20cm ukupno i 0,3-kg. Dobro, brojke govore svoje, ja u to ne sumnjam što je napisano, samo što mi nejde u glavu kile i dimenzije hahah

I s obzirom na prehranu i kao mišice, tu nema ni 100g proteina dnevno...ne znam, ne znam, ocito brijem


Ni ne treba joj previše proteina s obzirom na lean masu, trebalo bi vidjet koliko tocno jede - vjerojatno ima prostora za još, pitanje je koliko.

Ja se sjecam kada sam izgubila samo pola kg, a šef gyma mislio da sam bar 4 Wink Ne sjecam se mjera tada ali se sjecam da je sve to izgledalo puno bolje, bez da se kilaža mijenjala puno. To kad sam bila na mastima par dana......

...tako da je sve moguce, a i ovisi o fluktuacijama vode, obrocima dan prije, nešto više zadržavanja vode u mišicu...sve ovisi koliko se cesto huremica važe.

Ja i dalje mislim da je stagnacija u pitanju i da definitivno treba korigirat prehranu - a i trening pretpostavljam.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 11:34
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by bebolina bebolina wrote:

Mišici su puno teži od sala. Ja sebi izgledam tanje a sve mjere su mi se povecale Wink



Mišici imaju manji volumen od sala Wink

A ovo drugo mi nije baš jasno - kako si izgledaš tanje ako su ti se sve mjere povecale? Big smile



Pa izgledam si mršavije nego prije mjesec dana i na hlacama to osjetim, a mjere su mi za pol cm vece....nemam pojma kako Tongue
npr struk mi je isti a kad sam se išla mjerit mislila sam barem 2 cm manje ......znam da cudno zvuci mjere se povecale izgledam si tanje Confused možda se samo ja vidim takovom, a  možda se sve malo ucvrstilo pa zbog toga...nemam pojma Big smile

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 13:10
Hehe ok, moguce je izgubiti malo masti, dobit malo mišica pa se to izmijeni vizualno radi volumena ali mi neš nije jasno....u svojoj temi spominješ da si dobila više masti nego što si htjela i da si ti bedra glomazna i nikakva pa me to malo buni kad kažeš da si izgledaš mršavije Big smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 15:32
Meni je svašta tu kontradiktorno

Sada sam u 2 mjeseca dobila +22 cm ako sve zbrojim, to su neke 4kg u mom slucaju. Sad, da idem gubit mašcobu, pa nema isusa da ne bi bar 2kg išle dolje ziher u tih 20cm recimo koje sveukupno bi skinula npr.
Dobro, to su moje muhe, zanemarite

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:



...ovisi o fluktuacijama vode, obrocima dan prije, nešto više zadržavanja vode u mišicu...



jedino to da se napunila s necim, ostalo mi ne drži vodu...


Edited by zika - 21 Ožujak 2013 at 15:33
LiveStrong
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 19:34
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Hehe ok, moguce je izgubiti malo masti, dobit malo mišica pa se to izmijeni vizualno radi volumena ali mi neš nije jasno....u svojoj temi spominješ da si dobila više masti nego što si htjela i da si ti bedra glomazna i nikakva pa me to malo buni kad kažeš da si izgledaš mršavije Big smile


LOL Badra su jedno, a opci dojam drugo LOL


Šalu na stranu, i dalje nisam  zadovoljna sa bedrima, i  imam osjecaj da vecina masti koje sam dobila otišla u najkriticnuju tocku moga tijela ali opet ne mogu lagati i reci da nisam zadovoljna svime steknutim do sada. Imam osjecaj da mi je struk tanji (iako metar to ne pokazuje) i ovako kad se pogledam u zrcalo izgledam si mršavije (ali gledam se u kupaoni gdje mi je ogledalo taman iznad bedara pa možda zato, hahahahahahLOL


Možda ovako izgleda da stalno nešto kukam...malo sam

Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 20:41
Originally posted by bebolina bebolina wrote:

Imam osjecaj da mi je struk tanji (iako metar to ne pokazuje) i ovako kad se pogledam u zrcalo izgledam si mršavije


Razlog je baš taj što si vizualno napravila fintu - jace dupe i bedra - tanje struk izgleda, još da si i ramena malo proširila, to ti je to
nisi mršavija, nego si proporcije drugacije rasporedila...
LiveStrong
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 21:31
Originally posted by zika zika wrote:

Meni je svašta tu kontradiktorno

Sada sam u 2 mjeseca dobila +22 cm ako sve zbrojim, to su neke 4kg u mom slucaju. Sad, da idem gubit mašcobu, pa nema isusa da ne bi bar 2kg išle dolje ziher u tih 20cm recimo koje sveukupno bi skinula npr.
Dobro, to su moje muhe, zanemarite

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:



...ovisi o fluktuacijama vode, obrocima dan prije, nešto više zadržavanja vode u mišicu...



jedino to da se napunila s necim, ostalo mi ne drži vodu...


Nema šta bit kontradiktorno :) Nije ni malo cudno da stagnira sa kilažom nakon 7 izgubljenih kila u 2 mjeseca i uz nepromijenjen nacin prehrane. Svejedno može gubit na obujmu.

Kužim što hoceš rec ali dala si možda malo krivi primjer jer kad ti kreneš na defku to ce se vjerojatno i dogodit, s obzirom da ce prijelaz na defku nakon dugotrajnog suficita tvom tijelu bit promjena, kao što je prijelaz na deficit pred 3 mjeseca bio za huremicu, pa je i izgubila to što je izgubila. A isto tako, tebi je tijelo adaptirano na trening, ona je tek pocela trenirat. Nije isto.

A ovo dolje može držat vodu. Dovoljno da je recimo u pms-u pa je taj dan težina nešto veca nego što inace je.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Huremica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Huremica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 23:13
za pocetak....Bebolina vaaauuuuuu...preeedobro izgledas ali 3 g rada za to tijelo? auch...ja bi to sve do kolovoza max hahahhhaha....presmijesno mi je da si teza a izgledas 15 kg laksa :-)

rioso hvala :-) i meni se ta najvise svidja 

cure hvala puno na komentarima...sve upijam..ali posto sam amater treba mi mala pomoc oko prehrane...danas mi je trener rekao da vise radim cardio i skakanje na klupici te orbitrek. zabrijala sam na utege valjda hahha...posto nisam imala trenera u ovih mj dana natjecanja ja sam radila kako sam znala heh

https://www.fitness.com.hr/mrsavljenje/savjeti/Primjeri-uravnotezenih-jelovnika-1500-kcal.aspx
da papam ovako? bas sve samo mjesto ribe ubacim piletinu jer ne volim nista morsko osim tune iz konzerve. jer mi stizu proteini za vik pa ce biti veci unos proteina ...prehrana mi je ista kao i prije mj dana sto sam napisala. osim ta 2 gresna dana :-)
sto se tice vjezbe nije ista kao prije mj dana.. tj isto je sve sto radim samo vise nemam cardio svaki dan vec 3 x tjedno i dizem vece tezine te radim ruke vise nego prije.moguce zato da mi kg nisu opali ? od sutra krecem na vise cardia...
znaci svaki dan ili svaki drugi dan radim sve moguce cucnjeve koje znam.i vjezbe za guzu. ( i jaako sam zadovoljna pomakom sto se tice guze i bedara. problem je pupo :-)..) ...te npr pon radim bicepse,uto ledja,sri tricepse,cet trbuh,pet,ramena...

"Dobro bi ti bilo odabrat neko cikliranje uh-a da se tijelo malo šokira i oporavi...a i da si u odredjenim danima osiguraš i uh-e, i masti."
---Gim_girl na sta si ovdje mislila? kako?zasto?Smile ne razumijem.




Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 23:41
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by zika zika wrote:

Meni je svašta tu kontradiktorno

Sada sam u 2 mjeseca dobila +22 cm ako sve zbrojim, to su neke 4kg u mom slucaju. Sad, da idem gubit mašcobu, pa nema isusa da ne bi bar 2kg išle dolje ziher u tih 20cm recimo koje sveukupno bi skinula npr.
Dobro, to su moje muhe, zanemarite

Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:



...ovisi o fluktuacijama vode, obrocima dan prije, nešto više zadržavanja vode u mišicu...



jedino to da se napunila s necim, ostalo mi ne drži vodu...


Nema šta bit kontradiktorno :) Nije ni malo cudno da stagnira sa kilažom nakon 7 izgubljenih kila u 2 mjeseca i uz nepromijenjen nacin prehrane. Svejedno može gubit na obujmu.

Kužim što hoceš rec ali dala si možda malo krivi primjer jer kad ti kreneš na defku to ce se vjerojatno i dogodit, s obzirom da ce prijelaz na defku nakon dugotrajnog suficita tvom tijelu bit promjena, kao što je prijelaz na deficit pred 3 mjeseca bio za huremicu, pa je i izgubila to što je izgubila. A isto tako, tebi je tijelo adaptirano na trening, ona je tek pocela trenirat. Nije isto.

A ovo dolje može držat vodu. Dovoljno da je recimo u pms-u pa je taj dan težina nešto veca nego što inace je.


Svejedno, htjela sam reci da ne možeš ti gubit obujam do preksutra i imat istu broju na vagi. Nešto ce se morat pocet dogadjati, promjene se moraju vidjet, a dva mjeseca i nije neki period da se "pocne stagnirat" iako je 7kg izgubljeno, koliko je cega bilo u njima je isto pitanje...

Edited by zika - 21 Ožujak 2013 at 23:43
LiveStrong
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Ožujak 2013 at 23:41
Evo ti primjer cikliranja UH
www.cutandjacked.com/Carb-Cycling-Made-Easy
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 56789>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.