New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013.-HUREMICA
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013.-HUREMICA

 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 9>
Author
Huremica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Huremica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2013 at 00:18
to je HIT jel?  probat cu ...nadam se da ostali koji dolaze u teretanu,me nece cudno gledati akda traka za trcanje krene vristati....Smile kada normalno trcim ispusta svakakve zvukove Smile
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2013 at 11:52
To je primjer hita, kako budeš dobivala kondiciju smanjuj odmor povecavaj opterecenje. kad odradiš 90 sekundi on i 30sek off bit ceš ZVER :DD
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Huremica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Huremica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Ožujak 2013 at 12:14
okii Smile
Back to Top
Huremica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Huremica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2013 at 12:48
pozdrav drustvo!! od danas u nove pobjede, malo me savjest pece...Smile
u subotu sam bila u svatovima a tamo je izbor hrane strasan...tako da mi je to bio "gresni dan" Smile
alkohol + losa klopa....
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2013 at 17:12
Ma nemoj tako gledat :) Jesi plesala razbacala se ? :D Onda si to i potrošila :)
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
Huremica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Huremica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2013 at 19:20
hahahhahahahha....
ma podij je bio moj ahhahah...ali tu je hrpa kalorijaaa hjooooooj :-(
Back to Top
Markan1989 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 20 Ožujak 2012
Status: Offline
Points: 1079
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Markan1989 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Ožujak 2013 at 22:42
to je jedan dan (tzv. cheat day) i ne brini, samo se drži pravilne klope i vježbanja i sve ce ishlapit (vecinom je voda ako je razlika na vagi)
Back to Top
Huremica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Huremica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 05 Ožujak 2013 at 00:15
ma da...razlika je u brojkama na vagi....ali dobro.....nadam se da se nece ponoviti ubrzo Smile
Back to Top
rioso View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 15 Sijecanj 2013
Location: Osijek od 1982.
Status: Offline
Points: 386
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote rioso Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2013 at 09:55
Originally posted by Huremica Huremica wrote:

pozdrav drustvo!! od danas u nove pobjede, malo me savjest pece...Smile
u subotu sam bila u svatovima a tamo je izbor hrane strasan...tako da mi je to bio "gresni dan" Smile
alkohol + losa klopa....

To ce ti tijelo teško oprostiti, no možda ublaži kaznu ako postaviš sliku svatovskog outfita! Tongue LOL

Jedan obrok/dan te nece uciniti debelom niti mršavom. Zadrži fokus i nastavi prema cilju.
Back to Top
Huremica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Huremica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Ožujak 2013 at 13:54
hahahhaha.....Wink

jutros sam doruckovala bananu i zobene a rucala smedju rizu,brokulu i kuhana pileca prsa u umaku od rajcice....medjuobrok naranca a za veceru cu ostatke od rucka :-)  naravno zeleni caj stalno pijem....poslijepodne u teretanu ali samo na cardio danas....
Back to Top
Huremica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Huremica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 13 Ožujak 2013 at 17:21
evo mene.....danas sam odradila sam cardio 40 min i pa trbusnjaka i to je to...sva sam njonjava zadnjih par dana...
Back to Top
Huremica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Huremica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2013 at 11:40
Mjere su :

- tezina -66,8 kg  ........................66,5 kg
- prsa -94 cm..............................91 cm
- ruka desna- 28 cm.....................26 cm
- struk ( najuzi dio) -79 cm............72 cm
- struk ( najsiri dio) -95 cm..............88 cm
- bokovi -98 cm............................97 cm
- bedra : L- 58 cm  D-58,5 cm..........L- 57,5 cm     D-58 cm
- listovi - 35 cm.............................35,5 cm


ja sam zadovoljna...samo jos nije to to...i da...listovi su narasli samo 0,5 cm a cini mi se da su 16 cm :-D ....za vikend mi stize optimum protein s okusom cookie and cream ..mmmljac...to ce utaziti moju potrebu za slatkim ,a i mislim da ce biti mozda i vise napretka. vec mi je muka od bjelanjaka :-) evo i slikice...
Back to Top
Huremica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Huremica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2013 at 11:43

Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2013 at 11:53
Lijepe promjene, ali, jesi se ti to dobro izvagala?
Malo mi je nevjerojatno da toliki minusi u mjerama, a samo 0,3kg-
LiveStrong
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2013 at 12:32
Originally posted by Huremica Huremica wrote:

Sta mislite o smedjoj rizi? da li je bolja ili ne od integralne rize? cula sam da je smedji secer isto s... kao i bijeli...pa me zanima je li isto i kao kod rize? Smile


? Smedja riža i je integralna riža. I ne, neusporediva je sa smedjim šecerom koji izgubi boju kad duže stoji u vodi :) . Bolja je radi vlakana i nutrijenata koje sadrži, zbog toga se ne bih složila sa ovim postom:


Originally posted by White_Insane White_Insane wrote:

Ma nema neke velike razlike u nicemu. Samo je bitna mjerica jer brojiš kalorije.
Ne znam evo napamet 30zrnca bijele je isto što i 42 smedje a to je isto što i 50 integralne.

Nadji negdje tablicu, ja sam imao al nemam link više di ti piše koliko grama koja riža vrijedi...uglavnom što je zdravija to više grama moš pojest za isti broj kalorija i obrnuto.


I vlakna stoje iza toga jer što više neka hrana ima vlakana to se više uh-a odbija od ukupnog iznosa. Ne može se hrana gledat samo po kalorijama. To što 2 namirnice nose istu energiju ne znaci da su iste, ni po kvaliteti ni po posljedicama na kompoziciju tijela, a i zdravlje naravno. Bijela i integralna riža dijele slicne kalorije ali je po svemu ostalome integralna riža bolji izbor. Osim ako bijeloj riži ne dodate povrce.




Originally posted by zika zika wrote:

Lijepe promjene, ali, jesi se ti to dobro izvagala?
Malo mi je nevjerojatno da toliki minusi u mjerama, a samo 0,3kg-


Izvagala i izmjerila Smile

Moguce je, jer je na malo uh, više manje se hrani proteinima. Ali mene više brine da jede tako malo, a stagnira sa težinom nakon toliko vremena. Po ovim jelovnicima što je navela - meni je to za nekog njene visine i težine poprilicno malo. Cak ni proteina nema nešto puno.....

Fali mi tu nešto. Vidi se promjena na trbuhu ali ok, to nije ni cudno...ali opet mi nešto ne drži vodu.

Huremica,jesi vec prije skidala kile, istim nacinom?

Koja ti je ciljna težina?

Znaš li koliko kcal sad unosiš? Koliko grama uh,p,m?




Edited by Gym_girl - 20 Ožujak 2013 at 12:35
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Huremica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Huremica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 20 Ožujak 2013 at 13:31
ma dobro sam se izvagala sto je nagore hahah..zivcira me sto stojim na 1kg gore-dolje,ali sta cu...bar su mi cm manji,ljudi primjecuju da sam se stanjila + vidim i sama po robi. ali kolegica mi kaze da to nije cudno jer kao masnoce mi odlaze a stvaraju se misici.ok je rekla ali nisam ja sada u 2-3 mj dobila misica neznam koliko...

Gim_girl  na ovakvoj prehrani sam od sijecnja. skinula sam u 2 mj otprilike 7 kg i na ovoj kilazi stojim vec mj dana..1kg gore dolje...mozda sto sam imala 2 vesela dana? prije 18dana sam isla u svatove i tamanila sve na stolu hahah,a jucer sam bila na imendanu i pojela nekih 5-6kolaca i komad pecenke s  francuskom salatom. mozda je zbog toga kilaza takva???mozda ce biti bolje sada kada mi dodu proteini? ja uopce nisma gladna..stalno nesta zvacem  samo je razlika sto sma prije sve przila i jela jako slatkoga...sada ne..+pijem po 2 L zelenog caja dnevno a prije sam popila 2 case vode cijeli dan..
ciljane tezine nemam..tj svejedno mi je hocu imati 55kg ili 70kg...bitno mi je kako izgledam a to znaci jos: ravni i utegnuti trbuh, podignuta guza,izmedju nogu malo sala skinuti, oblikovati i zategnuti ruke. to mi je cilj. koliko grama u uh,p,m unosim-nemam pojma :-) znam da se osjecam super ..jedina mana je sto obozavam kolace a u ova 3 mj sam ih jela 4 x...auchhh...:-( ...ali znam ako krenem papati da cu se vratiti na staro..

imate kakav savjet za mene? :-)

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 45678 9>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.