New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013.-HUREMICA
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013.-HUREMICA

 Post Reply Post Reply Page  <1 6789>
Author
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2013 at 06:49

Originally posted by Huremica Huremica wrote:

za pocetak....Bebolina vaaauuuuuu...preeedobro izgledas ali 3 g rada za to tijelo? auch...ja bi to sve do kolovoza max hahahhhaha....presmijesno mi je da si teza a izgledas 15 kg laksa :-)

..............


LOLHuremica ono na slikama gore nisam ja....samo sam ti htjela pokazati da se ne zamaraš brojkom na vagi....(moje slike gledala si na temi fit 2013 Wink)

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2013 at 08:18
Originally posted by zika zika wrote:




Svejedno, htjela sam reci da ne možeš ti gubit obujam do preksutra i imat istu broju na vagi. Nešto ce se morat pocet dogadjati, promjene se moraju vidjet, a dva mjeseca i nije neki period da se "pocne stagnirat" iako je 7kg izgubljeno, koliko je cega bilo u njima je isto pitanje...



Ko kaže da se nece ništa dogodit, nekad kilaža tvrdoglavo stoji neko vrijeme da bi odjednom pala, da ni ne znamo što se dogodilo :) 2 mjeseca nije malo i po meni nije cudno da je tako...ako gledaš, u prva 2-3 tjedna je najcešce najveci gubitak jer je najveca promjena (a i gubitak vode je znacajan jer se smanjuju uh-i uglavnom, ili skroz maknu), pa onda ide sve manje, manje...malo stoji..pa krene opet. Pogotovo ako nije toliko velika kilaža za izgubit i ako se nešto promijeni. Cesto i jedan dobar reefed napravi cudo da se tijelo malo probudi, odnosno da malo drmnemo leptin Wink

A koliko cega je bilo, to je uvijek pitanje :) Sigurno da je moglo bit i više masti izgubljeno malo bolje posloženim jelovnikom i intezivnijim treningom ali dobro, neke promjene se ipak vide, na trbuhu.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2013 at 12:56
Vidjet cemo, vidjet cemo
LiveStrong
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2013 at 13:38
Nema druge Smile

Neka se huremica prvo dan-dva dobro najede uh-a pa možemo dalje Star
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Huremica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Huremica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2013 at 17:50
rekle ste dobro najedem uh?  juhuuuuuuuu hahahhhaha...ovo je najbolji savjet :-)  2 dana uzivancije i onda ispocetka? sta onda promijeniti? 
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2013 at 18:38
Jesi radila vec neko cikliranje UH? Meni se to cini kao najbolje i najjednostavnije...a neceš usporiti metabolizam.... ?
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2013 at 19:00

Originally posted by Huremica Huremica wrote:

rekle ste dobro najedem uh?  juhuuuuuuuu hahahhhaha...ovo je najbolji savjet :-)  2 dana uzivancije i onda ispocetka? sta onda promijeniti? 


Huremica to ne znaci da možeš krenuti na slastice i junk Big smile

Ne znam kako si do sad jela, alu zobene u dorucku, bar 50g, rucak uz meso i povrce integalnu rižu ili krompir....a medjuobrok pred veceru rižine krekere s posnim Wink

Back to Top
Huremica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Huremica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2013 at 19:40
dalila nisam to radila..nisam do sada ni znala sto znaci..ja sam ovdje tek 2 mj...:-) 

bebolina ja sam mislila na tijesto,kruh  i pecena jaja :-)
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2013 at 21:51
Originally posted by bebolina bebolina wrote:

Originally posted by Huremica Huremica wrote:

rekle ste dobro najedem uh?  juhuuuuuuuu hahahhhaha...ovo je najbolji savjet :-)  2 dana uzivancije i onda ispocetka? sta onda promijeniti? 


Huremica to ne znaci da možeš krenuti na slastice i junk Big smile

Ne znam kako si do sad jela, alu zobene u dorucku, bar 50g, rucak uz meso i povrce integalnu rižu ili krompir....a medjuobrok pred veceru rižine krekere s posnim Wink



za takav "junk" ja se ne bi ni trudila
Back to Top
Huremica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Huremica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 22 Ožujak 2013 at 23:00
hahhahaa......vneznam zasto,ocito da sam skrenula,ali vise se radujem ovim proteinima sto ce mi stici za vik nego nekakom junku :-)
Back to Top
Huremica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Huremica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2013 at 12:04
Huremica na 64,5 kg :-)  savjeti  primjenjeni,rezultati vidljivi hehhe Thumbs Up
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2013 at 12:08
Thumbs Up


Sada malo žešce povuci ova 2-3 mjeseca do sezone, to ce biti odlicno!!

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2013 at 12:16
To je to Clap

Koje si promjene uvela?

Jedva cekam slike Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
fittyp View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 03 Veljaca 2013
Location: Vodnjan
Status: Offline
Points: 292
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote fittyp Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2013 at 13:17
Konacno netko pozitivan ovih dana.Vecina samo kuka kako nemaju volje (cast izuzecima).Cestitke i od mene!
Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2013 at 16:40

Originally posted by fittyp fittyp wrote:

Konacno netko pozitivan ovih dana.Vecina samo kuka kako nemaju volje (cast izuzecima).Cestitke i od mene!


Ja ne kukam Cool

Back to Top
Huremica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Huremica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 28 Ožujak 2013 at 17:37
nista posebno..poslusala sam savjet koji mi se svidjao haha-najedi se UH LOL
2 dana sam se najela pristojno UH kako ste rekli i radim HIT od 15min...u uto su mi stigli proteini ( 100% Whey Gold Standard )  i sad "prasim" hahah. narucila sam si i Opti-women...stici ce za 10-ak dana ...mislim da nije lose da to koristim...
..i sad cu pojacati vjezbanje,raditi vise na trbusnjacima i citati vase savjete....puna sam energije i jedva cekam rezultate...Smile
sada se samo pripremam kako odoljeti kolacima za uskrs Confused




Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 6789>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.