New Posts New Posts RSS Feed - FIT 2013.-HUREMICA
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

FIT 2013.-HUREMICA

 Post Reply Post Reply Page  123 9>
Author
Huremica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Huremica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Topic: FIT 2013.-HUREMICA
    Posted: 21 Veljaca 2013 at 01:25
Pozdrav!Smile

Malo kasnim  s s prijavom ,ali nema veze nadam se...
Vjezbam skoro 2 mj..tocnije 49 dana i postala sam opsjednuta vjezbanjem .Postigla sam neke rezultate ali se nadam da ce mi ovo biti dodatna motivacija za daljni napredak te druzenje i upoznavanje na forumu Smile
Marius mi je sada dao zeleno svijetlo za prijavu pa cu staviti samo mjere a sutra slike jer me u  pola 2 h  u noci nema tko slikati Tongue slikati cu samo vagu u trenutku vaganja ..to mogu sama :-)

Mjere su :
- visina - 173 cm
- tezina -66,8 kg
- prsa -94 cm
- ruka desna- 28 cm
- struk ( najuzi dio) -79 cm
- struk ( najsiri dio) -95 cm
- bokovi -98 cm
- bedra : L- 58 cm  D-58,5 cm
- listovi - 35 cm
28 godina

-prehrana mi se svodi na sto vise proteina a nista ili manje uh iza 16 h....amater sam sto se svega tice, i vjezbanja i prehrane,nastojim sama sloziti svoj jelovnik putem savjeta na forumu....izbacila sam sve secere,bjeli kruh te tijesto. jedem posni,kuhane bjelanjke,tunu iz konzerve,kuhanu piletinu ,samo bijelo meso,kuhano povrce,prsa pecena na 2 kapi ulja ili nicemu,voce,jogurt,zobene,sir ponekad,zeleni caj.
-u teretanu idem 5-6 x tjedno a prije 3 dana sam pocela vjezbati insanity ( zanima me dokad cu izdrzati s tim Ermm ) 
-zelja mi je skinuti salo s trbuha,izravnati i ucvrstiti trbuh te podignuti guzu te stanjiti bedra...
-kada se debljam odlazi mi sve  u trbuh i bokove ,a kada skidam kg prvo ruke,prsa noge a dok dode do trbuha ....uzas...
-iznosit cu sto jedem, vjezbam i tako..ako ima koji "mentor" trener da me savjetuje-neka se obavezno javi,bit cu zahvalna :-)
slike ujutro Smile
Back to Top
Huremica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Huremica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 02:04
* pardon ,napisala sam Marius a mislila sam ZokiEmbarrassed
Back to Top
White_Insane View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 07 Travanj 2010
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 1065
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote White_Insane Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 10:45
Što se tice sala na trbuhu da to ti je tako prvo sve ostalo se stanji pa tek onda trbuh, al hajde dok dodješ do trbuha taman ceš vec biti zadovoljna sa bedrima i guzom :)
Good Luck :) 
Life is a journey full of adventures !!
Back to Top
tyna_023 View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 07 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 27
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote tyna_023 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 10:58
dobrodošla na natjecanje :) naravno da nije kasno, još si i ufurana u vježbanje. kud ceš bolje ;) sretno!!!
Back to Top
Huremica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Huremica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 13:50
hvala vaaam Smile.... ovo je odlicna motivacija :-) cekam seku da s posla dode u 5 pa da me uslika pa da i te slike stavim :-)
White_Insane..dok mi se trbuh stanji noge ce bit ok,i one se moraju stanjiti malo...ali ostat cu bez guze i prsa...Unhappy
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 14:35
Originally posted by Huremica Huremica wrote:

ali ostat cu bez guze i prsa...Unhappy


Recimo da ceš oblikovat i zategnut..

Sretno! :)
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Huremica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Huremica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 15:24
nadam se! hocu!Smile
 hvalaa !
Back to Top
Slavonka23 View Drop Down
Pali po spravama
Pali po spravama
Avatar

Joined: 24 Veljaca 2012
Location: osijek
Status: Offline
Points: 1978
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Slavonka23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 15:45
Dobrodošla i sretno! Thumbs Up
"Prihvati onog tko te voli, pomozi onome kome to treba, oprosti onome tko te povrijedio i zboravi onog tko te napustio.."
Back to Top
Huremica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Huremica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 15:59



Edited by Huremica - 21 Veljaca 2013 at 16:49
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 16:01
Možeš malo smanjit te slike? ovak je nepregledno skroz
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Huremica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Huremica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 16:02
daaa.....ali kako? :-) ovako je grozno
Back to Top
XQ View Drop Down
Viden/a u gymu
Viden/a u gymu
Avatar

Joined: 27 Sijecanj 2013
Status: Offline
Points: 452
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote XQ Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 16:06
Post options > edit post > i kad stavljaš slikke imaš opciju za pixele ja mislim, stavi negdje 600x400, ovak ti je prek 1000
"Obsessed is a word the lazy use to describe the dedicated."

"You're only young once. But if you do it right, once is enough!"
Back to Top
Huremica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Huremica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 16:39
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 16:46
Huremica, tebe može dovest u formu života bez frke u 3 mjeseca i moš hodat do zime samo u badicu

Kakav ti je trenutno trening i prehrana, napiši nam malo.
LiveStrong
Back to Top
Huremica View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 20 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 66
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Huremica Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 17:21
jao da bar hehehe....trbuh i guza su mi bolne tocke pa sto se tice treninga svaki dan su na rasporedu cucnjevi svih vrsta. ja sam amater i moram jos nauciti pa cu "svojim rijecima" ,dok ne naucim strucne izraze.
svaki dan :
15 min orbitreka za zagrijavanje
preskakanje na vijaci
girja 
iskorak s utezima od 6 kg..tj oba su 12kg Smile
cucnjevi s utegom od 8 kg
cucnjevi s sipkom na ledjima
cucnjevi na klupici s jednom nogom-bugarski ili neki strani cucanj se zove 
onda oni primicaci i odmicaci ja kazem :-)
to svaki dan...onda jedan dan radim ramena + tricepse pa drugi dan prsa+ bicepse...a trbusne radim svaki drugi dan.....
te onda otrcim lagano pola h do 45 min
od pon sam pocela s insanityem popodne pa cemo vidjeti kako ce biti...:-)
a sto se tice prehrane nije uvijek u sat tocna jer se ponekad ustanem u 8 a ponekad u podne :-) 
ugl cim se ustanem idem u teretanu i ili ne jedem nista ili pojedem 1 bananu-kako kada
tamo budem 2 h...kada dodem pojedem zobene s jogurtom ili 3-4 bjelanjka s kiselim krastavcima i jogurtom. 
otprilike 2 h kasnije si pripremim kuhana pileca ili pureca prsa s nekim kuhanim povrcem.ponekad dodam jogurt ili snitu kruha koji pripremim ( zobene,posni sir,jogurt,kvasac voda te jaja) napisem i recept u iducem javljanju...:-)
medjuobrok mi je jabuka ili par kivija ili par bjelanjaka s kiselim krastavcima ili snita kruha mog s namazom od psonog sita+ zacini
vecera je negdje oko 19-20 h a to je pretezno isto kao i rucak samo malo manja kolicina. 
iza 20 h nejedem nista il pojedem bjelanjaka ili popijem jogurt ako osjetim glad.
1,5 l zelenog caja tokom dana te 1l vode...
slatko ne jedem nista preko korizme a prije korizme sam znala svakih 4-5 dana pojesti 1 kolac ili  red cokolade..kada me uhvati zelja :-)
tako je bilo do sada sto se tice prehrane i vjezbanja...tako cu i od sada nastaviti,osim ako mi netko neukaze na neke greske pa da ispravim to...
a jesam se raspisala...


Back to Top
bebolina View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 11 Listopad 2011
Status: Offline
Points: 607
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote bebolina Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 21 Veljaca 2013 at 17:42
Originally posted by zika zika wrote:

Huremica, tebe može dovest u formu života bez frke u 3 mjeseca i moš hodat do zime samo u badicu 

Kakav ti je trenutno trening i prehrana, napiši nam malo.


Tvoje postove više necu ni citati.....samo se grizem što te nisam "uzela" prije!!


Humerica sretno, i "iscijedi" ziku vec kad se nudi Big smile

Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  123 9>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.