New Posts New Posts RSS Feed - Trebam Vaše mišljenje - s 90 kg prema 80 kg
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Trebam Vaše mišljenje - s 90 kg prema 80 kg

 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 8>
Author
liquis View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote liquis Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 11 Svibanj 2013 at 22:13




Cisto da potkrijepim svoje navode :P I jos je ovo nista, koliko me ljudi po putu stalno pitaju pa kako, pa hrane li te icim, pa kakva dijeta, pa visok si ti, pa ovo , pa ono. Pomalo mi je vec dosadilo to.. hehe

@Scarpetta hvala

Edited by liquis - 11 Svibanj 2013 at 22:14
Back to Top
liquis View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote liquis Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2013 at 00:28
Pozz ekipa,

cisto da vam se javim sa malim updateom. Dakle, smršavio sam punih 12 kilograma od 12.1. pa sve do dana današnjeg!!! Što me najviše veseli je da nisam izgubio mišice, naprotiv, radim iz dana u dan na mišicnoj masi. Teretana i dalje svaki dan, ponekad svaki drugi i naravno plivanje poslije treninga. Radim raznolike treninge, a odradim i tu i tamo pokoji iz Men's Health-a :D Sad još i radim po 8 sati na nogama, u pokretu sam stalno. Hrana sve bolje i bolje. Jedem zbilja sve više zdrave hrane i trudim se izbaciti ugljikohidrate, tj. trudim se konzumirati ih u što manjim kolicinama. Pijem i whey pro cokolada protein, uzeo si jedno veliko pakovanje. Osijecam se puuuno bolje, a osim pumpanja mišica, pumpa se i samopouzdanje. I feel proud of myself. Znam da nisam ni blizu savršenog, ali ide na bolje i ici ce i dalje na bolje! Hvala svima na podršci, a posebne zahvale Gym_Girl. Gymka, hvala ti za svako ispisano slovo.

I mala slicica:

Back to Top
NanaLana View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 02 Kolovoz 2013
Status: Offline
Points: 3
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote NanaLana Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 06 Kolovoz 2013 at 23:34
Moze savjet :)? da li je bolje doruckovat prije ili nakon treninga, ja ujutro vježbam pola sata i navecer pola sata, trbusnjaci, guma, lopta, bucice...Ili jebolje odradit sat vremena u komadu ? Sobzirom da sam pocetnik malo mi je teze, ali ak je bolje tak cu se potrudit, jedem 4 puta na dan, a onaj peti pojedem rajciu il nesto jer fakat nisam gladna, dorucak, kuhano jaje ili zobene pahuljice, rucak povrce i ili bijelo meso/riba, medjuobroci, ako ostane nekog povrca od rucka ili posnog sira na razenom kruhu..uz to plivam 3 puta tjedno po sat i pol, i badminton dva puta tjedno po sat do dva..
Back to Top
liquis View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote liquis Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Kolovoz 2013 at 12:19
Meni je osobno draže jesti poslije treninga. To mi je stvar navike. Probao sam par puta jesti prije ali mi nekako ne odgovara. Prije treninga eventualno popijem malo zelenog caja, a poslije treninga idu banana shakeovi, ponekad kuhana jaja, skoro svaki dan poslije treninga whey, pa tu i tamo zobene pahuljice. Ali moraš vidjeti kako tebi odgovara. Meni kolega govori da on ne izlazi iz kuce dok nešto ne pojede.

EDIT:

ja sam još uvijek aktivan što se treniranja tice. Malo manje, ali i dalje se trudim. Skoro svaki dan sam u teretani, napravim po 1-2 dana pauze, plivam svaki dan, radim. A što se kila tice, smijeme se kad pogledam naslov teme. "Prema 80 " a ja sam trenutno na 77 kg

Edited by liquis - 09 Kolovoz 2013 at 12:22
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Kolovoz 2013 at 12:45
Originally posted by NanaLana NanaLana wrote:

Moze savjet :)? da li je bolje doruckovat prije ili nakon treninga, ja ujutro vježbam pola sata i navecer pola sata, trbusnjaci, guma, lopta, bucice...Ili jebolje odradit sat vremena u komadu ? Sobzirom da sam pocetnik malo mi je teze, ali ak je bolje tak cu se potrudit, jedem 4 puta na dan, a onaj peti pojedem rajciu il nesto jer fakat nisam gladna, dorucak, kuhano jaje ili zobene pahuljice, rucak povrce i ili bijelo meso/riba, medjuobroci, ako ostane nekog povrca od rucka ili posnog sira na razenom kruhu..uz to plivam 3 puta tjedno po sat i pol, i badminton dva puta tjedno po sat do dva..


i prije i poslije treninga je po mom mišljenu puno bolja opcija..Prije proteini+složeni uh+malo zdravih masti, a poslije treninga whey i brzi uh.
liquis svaka cast, super to izgleda
cookies are for pussies
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Kolovoz 2013 at 12:59
Pocni nabijat malo miscnu masu.
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
liquis View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote liquis Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2013 at 01:07
avangarde, jednostavno prije treninga ne mogu jesti obzirom da treniram ujutro u 8 sati a na trening krenem ravno pola sata ranije i ako pojedem, imam neki osjecaj da necu moci jesti, tako da ipak ostavim to za poslije treninga. iako whey me vraški zasiti, tako da se jedva nagovorim pojest kuhano jaje, zobene i recimo rajcicu ili blitvu ili nekakvu rižu sa povrcem.

Za veceru jedem polumasni jogurt i tost (to obožavam) ili kuhano jaje, ili feta sir sa rajcicom ili tu i tamo posni sir, ali nisam neki preveliki ljubitelj istog. a što se orašastog tice, slabo ga jedem, ili zaboravim kupit, ili se iznenadim cijenom.

i prije spavanja obavezno dvije kocke leda, jedna banana i mrvicu mlijeka u mikser i mali shake napravim. nekad to i kao dorucak sa zobenim smiksam

@davor trudim se iako mislim da trebam još puno cardio treninga i trcanja odradit. Još mi je oko stomka sala ostalo. Manje je nego prije (ponekad cak mislim da umišljam) i dosta mi ljudi govori da stvarno više ne trebam mršavit, ali ja mislim da je to jedini nacin. Našao sam nekakav trening u mens healthu baš za abdomino i sad ga skoro svaki dan radim. Stavit cu i sliku ovdje samo da ju skeniram. A što se wheya tice, nadam se da ce mi dati snage da pocmem dizati vece težine, a i snagu da izdržim HIIT i ostale cardio vježbe. Cak sam se jedno vrijeme dvoumio izmedju wheya i l-carnitine kapsula, ali sam ipak odlucio uzimati whey.

Edited by liquis - 10 Kolovoz 2013 at 01:10
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (1) Thanks(1)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2013 at 01:10
Neces to dobit od wheya... whey nije nis bolji od posnog ili mesa..

Nabij misicnu masu, a salo onda skini postepeno..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
liquis View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote liquis Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2013 at 01:12
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Neces to dobit od wheya... whey nije nis bolji od posnog ili mesa..

Nabij misicnu masu, a salo onda skini postepeno..


Pa nekako sam mislio da ce mi whey dati više snage i izdržljivosti i da cu tako malo pomalo nabijati masu i skidati salo. Jer od par ljudi sam cuo da proteini debljaju (što je logicno) ali ne u smislu sala, nego rasta i razvoja mišica. Ne znam, što se wheya tice, novi sam i još ucim o svemu tome.

Edited by liquis - 10 Kolovoz 2013 at 01:16
Back to Top
liquis View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote liquis Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2013 at 01:20


Recite mi da umišljam i da ne trebam više skidat salo

Edited by liquis - 10 Kolovoz 2013 at 01:21
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2013 at 08:29
Bit ces ko kostur ako nastavis mrsavit..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2013 at 10:07
Pff Kako ti je Davor rekao... Na tvome mjestu bih nabio malo mišicne mase i onda postepeno skidaj...

Reci prijateljima...neka malo procitaju više o sirutki....
Svaki suficit ce te debljati... to je normalno.... 

Sve ti je Davor lijepo rekao...i avangarde kako i što... probaj poslušati nekada savejt od iskusnijih ljudi a ne prijatelja koji ni ne znaju cemu proizvod služi :)

Lijepi pozdrav
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
liquis View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote liquis Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2013 at 10:53
Pa nije baš da samo neiskusne prijatelje slušam. Da ih slušam, nebi bio tu gdje jesam

I da, imate li kakav savjet za nabijanje mase? Samo da dižem teže utege ili?

Edited by liquis - 10 Kolovoz 2013 at 10:55
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2013 at 10:55
Originally posted by liquis liquis wrote:

Pa nije baš da samo neiskusne prijatelje slušam. Da ih slušam, nebi bio tu gdje jesam


Pa nije bas da si jako kvalitetno smrsavio.. mogao si zadrzat misicnu masu, i cak kao pocetnik, i povecat je uz gubitak masnog tkiva.. ali danas svi idu na dijete bez da se educiraju prije..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
liquis View Drop Down
Cita FAQ
Cita FAQ
Avatar

Joined: 14 Veljaca 2013
Status: Offline
Points: 53
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote liquis Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2013 at 10:57
Originally posted by davor23 davor23 wrote:

Originally posted by liquis liquis wrote:

Pa nije baš da samo neiskusne prijatelje slušam. Da ih slušam, nebi bio tu gdje jesam


Pa nije bas da si jako kvalitetno smrsavio.. mogao si zadrzat misicnu masu, i cak kao pocetnik, i povecat je uz gubitak masnog tkiva.. ali danas svi idu na dijete bez da se educiraju prije..


E pa to pitam! Kako? Jer hranim se zdravo, a uz to treniram. A mislim da baš nisam izhubio mišicne mase obzirom da nisam niti imao bog zna što mišica
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 10 Kolovoz 2013 at 10:59
Prvo moras izracunat bazalni metabolizam... pa izracunas koliko trosis treningom.. npr BM 2000, treningom 800, znaci jedes 2200 i u deficitu si 600 kcal.. Svaki 4. dan pojedes vise da ne dodje do usporenja metabolizma (u ovom slucaju 2800), i tako u krug..

Puno proteina, tocnije, u svakom obroku oko 30-40g, znaci 6 obroka, cca 200g dnevno..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 34567 8>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.