New Posts New Posts RSS Feed - Fit 2013 - Dalila
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fit 2013 - Dalila

 Post Reply Post Reply Page  <1 7891011 25>
Author
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Srpanj 2013 at 19:29
Originally posted by dalila dalila wrote:

Osvrt na prehranu: 
Dani bez treninga sa utezima : 40g masti, 230g proteina, 60g Uh
dani sa treninzima sa utezima : 40g masti, 230g proteina, 80-100g Uh

cca oko 1700kcal, osjecam se sasvim ok i mogu pratiti i treninge i prehranu i normalno raditi ....



to je neko prilagodeno cikliranje? dosta malo uh za dane sa treninzima. Zašto ne povecaš masti u dane bez treninga? jel cikliras tj smanjujes/povecavas kcal takoder? ah, koliko pitanja
cookies are for pussies
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Srpanj 2013 at 20:16
jede vise proteina od mene LOL
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 02 Srpanj 2013 at 20:17
bome i od mene,dalila na BB cilja :D pored tebe cu biti sjena :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2013 at 11:13
Malo Uh jer sam endo sa lošim metabolizmom, vise uh kao i masti znaci održavanje za mene.... Imam jednom tjedno cheat dan, tako da, da...moze se reci da je prilagodjeno cikliranje I Uh samo oko treninga..... Ovako mu jedino se mjenja stanje na vagi... Sve drugo ili 0 ili gore....
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2013 at 11:27
Originally posted by dalila dalila wrote:

Malo Uh jer sam endo sa lošim metabolizmom, vise uh kao i masti znaci održavanje za mene.... Imam jednom tjedno cheat dan, tako da, da...moze se reci da je prilagodjeno cikliranje I Uh samo oko treninga..... Ovako mu jedino se mjenja stanje na vagi... Sve drugo ili 0 ili gore....


Samo ti cikliraj.. rezultati se vide :)
 
Bas sam citao knjigu Ultimate Diet, autor Lyle McDonald... pametno zbori covjek..
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2013 at 11:58
Imam je i ja... Nije loša knjiga;))) nego... Ovaj nad izazov mi je bas zanimljiv;)))) jedva cekam 1.09;)))
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2013 at 12:11
Originally posted by dalila dalila wrote:

.. Ovaj nad izazov mi je bas zanimljiv;)))) jedva cekam 1.09;)))

I meni isto,  ja isto Big smile

A što se UH-a tice...ja i dalje mislim da si na premalo Smile Ja vjerujem da ti tijelo tako reagira na njih jer je pomalo i zaboravilo iskorištavat ih kako treba, a metabolizam je tako spor baš zato što ga ne poticeš njihovim povecanim unosom tu i tamo, i što si vec jako dugo u raznim deficitima, cikliranjima itd..... Da ih dodaješ malo po malo, naviklo bi se opet i uz treninge kakve imaš mislim da nebi bio problem, cak i mršaviti na njihovom povecanom unosu.

Ali svjesna sam da nije sve za svakoga tako da ako ti misliš da to tako treba, ja cu te podržat, znam da znanja imaš, a i iskustva bome. Uostalom, neka rezultati kažu svoje Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2013 at 12:46
Dalila, ti isto na cikliranju! Good luck!
Isto imam za odradit još malo, 3 ciklusa mucenja prije cikliranja s 0uh sam odradila, sad još ovo, voda i to je to.

Drago mi je da se dobro osjecaš, znam da si pricala prije kako ti defke nisu baš padale dobro što se energije tice.

Razlika u našem cikliranju je što ja pomicem i P i UH i M ovisno o danu (kod tebe vidim da samo UH mijenjaš).




Edited by zika - 03 Srpanj 2013 at 12:48
LiveStrong
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2013 at 13:20
Originally posted by zika zika wrote:

Dalila, ti isto na cikliranju! Good luck!
Isto imam za odradit još malo, 3 ciklusa mucenja prije cikliranja s 0uh sam odradila, sad još ovo, voda i to je to.

Drago mi je da se dobro osjecaš, znam da si pricala prije kako ti defke nisu baš padale dobro što se energije tice.

Razlika u našem cikliranju je što ja pomicem i P i UH i M ovisno o danu (kod tebe vidim da samo UH mijenjaš).




smanjiš masti kad su UH visok, a povecaš kad su nisko ? kakve dane imas- samo visoke i bez ili i srednje?
cookies are for pussies
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2013 at 14:22
Pa u biti da i ne, jer moje masti su uvijek nisko, 20-25-30g i to cak nije vezano za UH (koji mi se sada krece 100-150, jedan dan mi je ispod 50, pa opet dizanje na najvišu). P sada ne dižem iznad 180.
Recimo da sam debelo u deficitu i nakon toliko vremena bez UH, ovih 100 mi je kao da mi je netko dao 300 hahaha. Ali cak ni na 0 UH masti nisam dizala previše, do 60g, proteini su bli na 200+ (ako bi bila gladna, onda sam popila koji shake više). Makar, zbilja nije problem, posebno kad znaš da treba izgurati još malo do kraja. Ovo ce mi definitivno biti najbolja forma do sada, osjecam se odlicno i dopunjavam si prehranu sa svime što mi treba što se suplemenata tice, tako da mi tijelo ne pati (previše :D]), ali imam potrebu nekako više mentalno završiti cijelu pricu.
LiveStrong
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2013 at 14:34
Originally posted by zika zika wrote:

Pa u biti da i ne, jer moje masti su uvijek nisko, 20-25-30g i to cak nije vezano za UH (koji mi se sada krece 100-150, jedan dan mi je ispod 50, pa opet dizanje na najvišu). P sada ne dižem iznad 180.
Recimo da sam debelo u deficitu i nakon toliko vremena bez UH, ovih 100 mi je kao da mi je netko dao 300 hahaha. Ali cak ni na 0 UH masti nisam dizala previše, do 60g, proteini su bli na 200+ (ako bi bila gladna, onda sam popila koji shake više). Makar, zbilja nije problem, posebno kad znaš da treba izgurati još malo do kraja. Ovo ce mi definitivno biti najbolja forma do sada, osjecam se odlicno i dopunjavam si prehranu sa svime što mi treba što se suplemenata tice, tako da mi tijelo ne pati (previše :D]), ali imam potrebu nekako više mentalno završiti cijelu pricu.

razumijem ovo da ti se 100 cini ko 300 ma mene kod tih vražijih masti pati ti uh iz badema i kikirikija, a ostale mi masti nisu zanimljive jer su tekuce..sto bi rekla moja kolegica- "mora mi fizicki bit u ustima da bi znala da jedem" Onda i ja radije nakrvam proteina kolko mogu al definitivno idem preko na oko 60g grama masti na 0 UH. Drago mi je da ti ide i go for it i dalje
cookies are for pussies
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2013 at 14:53
Originally posted by zika zika wrote:

Dalila, ti isto na cikliranju! Good luck!
Isto imam za odradit još malo, 3 ciklusa mucenja prije cikliranja s 0uh sam odradila, sad još ovo, voda i to je to.

Drago mi je da se dobro osjecaš, znam da si pricala prije kako ti defke nisu baš padale dobro što se energije tice.

Razlika u našem cikliranju je što ja pomicem i P i UH i M ovisno o danu (kod tebe vidim da samo UH mijenjaš).



Smanjim i ja masti na dane kad imam više UH... nisam dobro napisala :) Puno mi je drugacije sada otkad sam na eutiroxu, ko da sam nova / stara ja... ne spava mi se, nisam odmah bolesna i imam više energije... i padam na kilaži.... 


Gymka- sigurno si u pravu, i kada dostignem ciljanu kilažu cu podizati polako UH.... probavala sam cijelo vrijeme sa tim...ali nisam padala na vagi...a previše sam još opterecena sa brojkama..kad budem ispod 70... možemo pricati o nekom normalnijem unosu UH Wink
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2013 at 15:08
Originally posted by avangarde avangarde wrote:


razumijem ovo da ti se 100 cini ko 300 ma mene kod tih vražijih masti pati ti uh iz badema i kikirikija, a ostale mi masti nisu zanimljive jer su tekuce..sto bi rekla moja kolegica- "mora mi fizicki bit u ustima da bi znala da jedem" Onda i ja radije nakrvam proteina kolko mogu al definitivno idem preko na oko 60g grama masti na 0 UH. Drago mi je da ti ide i go for it i dalje


Vidiš, bademe uopce ne jedem, tj.sada orašaste sam izbacila (kad jedem onda su to orasi, lješnjaci, kikirki), jedino što masti sada jedem je kokos. Mljac!
Paše stvarno uz sve! Kupim ga, otvorim (zbilja je jednostavno), ogulim i naribam, tako posipam navecer preko obroka. Tijekom dana ne unosim direktno, to što je sad u nekim namirnicama, to je zbilja par g, niti ne brojim.

Hvala!


@Dalila - odlicno! Sretno dalje!
LiveStrong
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2013 at 16:05
Ja sam isto izbacila orasaste... Kupim cips od kokosa... Al mogla bi i tako;))))
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2013 at 16:52
Kaj ima cips? Ha, nisam to znala..
Ja ovako nabijam cekicem po balkonu po kokosu hahah

Imaš s tim guljenjem prtljancije jedino, koristim nožic za krumpir, mora biti malo cvršci jer je nožem teže guliti.
Ali nekako mi se ipak cini veci gušt da kupim kokos svježi, sada su poceli bit ponovno u sezoni. Tu Merkacator ima najbolje i svježe, baš se cuje kako muckaju, dok Konzum i Plodine su živi užas, tamo su pljesnivi bili.
LiveStrong
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2013 at 17:25
Ima cips od kokosa u Bili :D
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 7891011 25>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.