New Posts New Posts RSS Feed - Fit 2013 - Dalila
  FAQ FAQ  Forum Search   Events   Register Register  Login Login

Fit 2013 - Dalila

 Post Reply Post Reply Page  <1 89101112 25>
Author
Irija View Drop Down
Mixa shakeove
Mixa shakeove
Avatar

Joined: 29 Studeni 2012
Status: Offline
Points: 527
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Irija Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2013 at 17:43
Ima i u Mercatoru kokos cips! Mislim i u dm-u.

Dalila drago mi je da je krenulo sad
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 03 Srpanj 2013 at 21:05
Jedva sam se natjerali na trening... Još kardio;)
Back to Top
zika View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 16 Lipanj 2010
Location: Jamaica
Status: Offline
Points: 3015
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote zika Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2013 at 09:19
To tjeranje na trening je sasvim ok, pogotovo kad se nakon osjecaš odlicno, a prije sat vremena ti se nije dalo pomaknuti

Recimo, meni se uopce neda trenirati, vec nakon 3.vježbe izgubim volju , ali trebam odraditi, pa razvalim. Doduše, neda mi se ni kuhati, no još uvijek mjerim sve u gram, ocito neka navika koja je stvorena i samo se radi po nekoj traci. Ne bih sad mogla zamisliti život bez gyma, ali da sam entuziasticna oko treninga i nisam, zato mi nikad nece bit jasna ekipa koja radi aerobic, one tabate, trebali bi mi platiti 500kn/h da to radim

U biti, ne mogu ni sama sebi objasniti, da mi se, a ne da mi se...možda je samo predugi period u decifitu, pa su i misli poprilicno u deficitu ispricavam se unaprijed haha
LiveStrong
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2013 at 11:58
Originally posted by zika zika wrote:


Recimo, meni se uopce neda trenirati, vec nakon 3.vježbe izgubim volju , ali trebam odraditi, pa razvalim. Doduše, neda mi se ni kuhati, no još uvijek mjerim sve u gram, ocito neka navika koja je stvorena i samo se radi po nekoj traci. Ne bih sad mogla zamisliti život bez gyma, ali da sam entuziasticna oko treninga i nisam, zato mi nikad nece bit jasna ekipa koja radi aerobic, one tabate, trebali bi mi platiti 500kn/h da to radim



Hehe, baš tako. S tim da ja rijetko izgubim volju za treningom, prije za spremanjem obroka - nekad mi stvarno dodje da odem u pekaru i kupim si gluposti za cijeli dan da ne moram mislit Smile

Ali opet, kad sam još radila, niti jednom nisam tako nešto napravila, pa ni za 1 obrok, koliko god mi se vecer prije nije dalo ništa. Navika kako kažeš, baš te nešto gura da iako ti se neda odradiš sve po pravilima. Sad vec imam tehniku kako razbit tu bezvoljnost - ne razmišljam uopce, samo izvadim sve iz frižidera i pocnem spremat - kad krenem gotovo je :)

A bome i bilo je dana kada sam najradje htjela ostat doma ležat ili otic doma nakon posla, a ne na trening ali opet ga niti jednom nisam propustila. Ajde, meni još olakšava što me deško ceka ispred gyma pa nema tu oceš neceš LOL ali i bez toga - jednostavno bi se osjecala kao sh*t da ne odem. I baš to što kažeš - pocneš ko zombi, a kad završiš je veselica. Puno puta bi skoro puzeci došla na trening ocekujuci katastrofu, ali cim bi krenula odradila bi bolji trening nego onda kada bi mislila da ce bit vrhunski. Takva iskustva me sad drže kad me uhvati zombarenje.

Tako da...da...slažem se....treba se natjerat Smile Iako, treba i znat procijenit kad je baš potreban odmor. Samo ja nekako nikako da to procijenim pa ne znam, da li mi stvarno ne treba ili sam totalno ugušila te signale tim inacenjem Smile
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2013 at 12:04
Slažem se... jedva sam se natjerala... završila jucer u 17:30 sa poslom...što je meni odmah fešta i ne znam di bi od slobodnog vremena... došla doma..i ko..malo cu odmoriti.... zaspala... i jedva se u 19:30 natjerala da krenem trenirati... na kraju je bio super trening.... :) 

Što se obroka tice...sve znam :D Sad tjeram decka da mi kuhaSmile
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2013 at 12:09
Originally posted by dalila dalila wrote:


Gymka- sigurno si u pravu, i kada dostignem ciljanu kilažu cu podizati polako UH.... probavala sam cijelo vrijeme sa tim...ali nisam padala na vagi...a previše sam još opterecena sa brojkama..kad budem ispod 70... možemo pricati o nekom normalnijem unosu UH Wink

Da, naravno, samo se ja pitam da li bi ti bilo lakše dostici tu kilažu uz njih Wink Znam da si probavala i nije išlo, ali možda je još nešto trebalo tu mijenjati, a možda bi i sad uz terapiju išlo puno lakše..
Jer ipak, dugo si u raznim deficitima. Uvjeravaš se da imaš spor metabolizam, a možda ne mora bit tako, samo mu ne daš malo mira Smile

Možda, možda....filozofiram....Big smile


Uglavnom, kako rekoh...ja mogu samo nagadjat i teoretizirat, a ti možeš odradit vrhunski posao ovako kako si zamislila - ako ništa drugo, bar ceš probat, pa cemo onda filozofirat ako bude trebalo, ja se nadam da nece Wink
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 04 Srpanj 2013 at 13:36
Originally posted by Gym_girl Gym_girl wrote:

Originally posted by dalila dalila wrote:


Gymka- sigurno si u pravu, i kada dostignem ciljanu kilažu cu podizati polako UH.... probavala sam cijelo vrijeme sa tim...ali nisam padala na vagi...a previše sam još opterecena sa brojkama..kad budem ispod 70... možemo pricati o nekom normalnijem unosu UH Wink

Da, naravno, samo se ja pitam da li bi ti bilo lakše dostici tu kilažu uz njih Wink Znam da si probavala i nije išlo, ali možda je još nešto trebalo tu mijenjati, a možda bi i sad uz terapiju išlo puno lakše..
Jer ipak, dugo si u raznim deficitima. Uvjeravaš se da imaš spor metabolizam, a možda ne mora bit tako, samo mu ne daš malo mira Smile

Možda, možda....filozofiram....Big smile


Uglavnom, kako rekoh...ja mogu samo nagadjat i teoretizirat, a ti možeš odradit vrhunski posao ovako kako si zamislila - ako ništa drugo, bar ceš probat, pa cemo onda filozofirat ako bude trebalo, ja se nadam da nece Wink

Probala sam biti sa ovim istim treninzima i više UH prošli mjesec... nisam u kilaži ništa otišla dolje... sad... može biti puno toga... no ja želim biti ispod 70kg... dosta mi je biti 70+.... meni se ovo cini ko jako puno UH...koliko sada jedem LOLLOLLOL
Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2013 at 08:25
Imala sam prvu krizicu nakon cheat dana i što je vaga išla gore previše...sad pražnjenje, vracanje na  staro i nadam se mrvicu niže od starog ... :D
Back to Top
davor23 View Drop Down
The Boss
The Boss


Joined: 12 Svibanj 2009
Location: Croatia/Hrvatska
Status: Offline
Points: 7174
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote davor23 Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2013 at 08:49
Ma na 80 :PP
I believe whatever doesn't kill you, simply makes you ... stranger
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2013 at 10:09
Originally posted by dalila dalila wrote:

vracanje na  staro i nadam se mrvicu niže od starog ... :D

Ovo je bitno. Kao što ti rekoh - pusti ove oscilacije nakon punjenja, same po sebi, i gledaj sa koliko kg-a ukupno svaki ciklus završavaš to punjenje i na koliko si pred punjenje....tu je bitno da si iz tjedna u tjedan u minusu, to onda nešto govori.

Ja i dalje nekako mislim da baš i nisi kandidat za ovakav nacin cikliranja Smile, ako ništa drugo onda radi te potrebe za vaganjem Big smile ali ako baš hoceš provjeriti to do kraja, pokušaj još koji tjedan tako da vidiš koliko ce se micati mjere na te referentne dane pa onda mijenjaj - bar ceš znati da tako ne ide.
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
dalila View Drop Down
Fitness freak
Fitness freak
Avatar

Joined: 15 Srpanj 2007
Location: Croatia
Status: Offline
Points: 4399
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote dalila Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2013 at 11:25
Davore... ne zezaj :P 


Nema vaganja, svaka 2tj cu se vagati... znaci tek sljedeci pon..onaj 23. ;) A pratiti cu promjene u ogledalu i cm... a što se punjenja tice... ovakvo punjenje sigurno necu imati do iza 1.09.... nadam se da je barem dobar restart ovo znacilo :D 
Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2013 at 11:37
Pusti vagu vaga voli lagati puno :D Meni laže svaki puta kada stanem na nju ne vjerujem joj :)))))

Kakav god cheat day bio...nekakve nutrijente koji su ti potrebni si unijela u sebe, razmišljaj tako barem ceš imati viška energije za trening koji slijedi :D :))))))
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
avangarde View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 31 Svibanj 2012
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 4028
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote avangarde Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2013 at 12:51
Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Pusti vagu vaga voli lagati puno :D Meni laže svaki puta kada stanem na nju ne vjerujem joj :)))))

Kakav god cheat day bio...nekakve nutrijente koji su ti potrebni si unijela u sebe, razmišljaj tako barem ceš imati viška energije za trening koji slijedi :D :))))))


tako sam ja poslije rodjendana i 2 komada torte taj dan, iduci na treningu digla težine koje nikad prije nisam torta pali
cookies are for pussies
Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2013 at 12:54
dalila, ma možeš se izvagati i svaki tjedan, samo nemoj svaki dan Big smile Mislim, s obzirom da ti je ta kilaža toliko bitna i da ti je cilj otici ispod 70 kg onda ce ti malo znaciti ogledalo i mjere...uostalom, sve to napreduje cijelo to vrijeme, a opet nisi zadovoljna kako biš htjela bit Smile

Zapiši lijepo koliko si imala jucer, i onda se opet izvaži sljedeci pon. i vidi kakvo ce onda biti stanje. Isto tako, izvaži se i dan prije punjenja, kada si prazna, pa prati i taj dan - znaci, pratiš samo ta 2 dana i gledaš ako ce se što promijeniti. Ako ne - promjena. Ili pristupa ili cak možda lagana pauzica od deficita tjedan dva, na održavanju...ali sumnjam da bi to sad prošlo kod tebe, kad je datum odredjen Big smile

A mene sad ful zanima što si to sve jela na punjenju da je vaga tako poblesavila? Smile Možda jednostavno nisi bila dovoljno prazna pa si još možda i pretjerala sa punjenjem i zato....


"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
Gym_girl View Drop Down
Fit moderator
Fit moderator
Avatar

Joined: 29 Lipanj 2009
Location: RI
Status: Offline
Points: 9271
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote Gym_girl Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2013 at 12:56
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Pusti vagu vaga voli lagati puno :D Meni laže svaki puta kada stanem na nju ne vjerujem joj :)))))

Kakav god cheat day bio...nekakve nutrijente koji su ti potrebni si unijela u sebe, razmišljaj tako barem ceš imati viška energije za trening koji slijedi :D :))))))


tako sam ja poslije rodjendana i 2 komada torte taj dan, iduci na treningu digla težine koje nikad prije nisam torta pali


Pridružujem se tome, zato i namještam te junkice i high UH dane prije bitnih treninga, pogotovo deadlifta Wink 
"To lead the orchestra, you have to turn your back on the crowd."

Nutricionist & Fitness instruktor
PN Certified Coach

e-mail: [email protected]

www.instagram.com/me_better365/

Back to Top
mettasttaza View Drop Down
The Boss
The Boss
Avatar

Joined: 16 Veljaca 2013
Location: Osijek
Status: Offline
Points: 5136
Post Options Post Options   Thanks (0) Thanks(0)   Quote mettasttaza Quote  Post ReplyReply Direct Link To This Post Posted: 09 Srpanj 2013 at 12:56
Originally posted by avangarde avangarde wrote:

Originally posted by mettasttaza mettasttaza wrote:

Pusti vagu vaga voli lagati puno :D Meni laže svaki puta kada stanem na nju ne vjerujem joj :)))))

Kakav god cheat day bio...nekakve nutrijente koji su ti potrebni si unijela u sebe, razmišljaj tako barem ceš imati viška energije za trening koji slijedi :D :))))))


tako sam ja poslije rodjendana i 2 komada torte taj dan, iduci na treningu digla težine koje nikad prije nisam torta pali

Pa da draga krcata energije hihi, kada treba povisiti težinu pa onda pali hihi :D ...ali to sve kontam se u glavi jednostavno,možda nekakvi osjecaj da smo nekakvi grijeh napravili,pa onda da nadoknadimo to pa se bolje potrudimo,eto zašto valja nekada ga napraviti :D Da nam da svijest da možemo mi to i bolje nego što mislimo :))))))))))))))))))) Jel barem bila od nekakve cokolade? :D
Rodjen si s potencijalom
Rodjen si s dobrotom i povjerenjem
Rodjen si s idealima i snovima
Rodjen si s velicinom
Rodjen si s krilima
Nije ti sudjeno da puziš, pa i nemoj
Imaš krila
Nauci ih rabiti i ..LETI!
Back to Top
 Post Reply Post Reply Page  <1 89101112 25>
  Share Topic   

Forum Jump Forum Permissions View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.14
Copyright ©2001-2012 Web Wiz Ltd.